PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازی تحت مرورگر ایرانی آسمان دژ

K-paX
10/10/09, 01:13 AM
یه بازی تحت مرورگر ایرانی .

داستان بازی

فرار از منظومه شمسی:
خلاصه ای از قسمت اول داستان بازی
سال 2808 منظومه شمسی. بشر در اوج پیشرفت تکنولوژیکی خود به سر می برد. عمر بشر به متوسط 150 سال رسیده و با استفاده از پرش در Hyper Space به فواصلی در حد 10 واحد نجومی بشر موفق شده که نسل خود را در منظومه شمسی گسترش دهد و ایجاد و استفاده از کرم چاله ها همچنان بزرگترین آرزوی بشر برای دست یافتن است. http://www.animationdata.com/files/digital%20fair1/dddddd.jpg
دولت واحد بین منظومه ای بخاطر اختلافاتی که بر سر قدرت بین انسانها شکل گرفت متلاشی شد و باعث شد که آدمیان به سه گروه تقسیم شوند.گروه اکثریت در کره زمین باقی ماندند، گروهی به قمر ادیسه رفتند و گروه اقلیتی مخاصم در اقمار مصنوعی مریخ سکنی گزیدند. گروه سوم برای برتری پیدا کردن نسبت به دو گروه دیگر و تصاحب زمین دست به ساخت روباتهای جنگجو زدند. نئوریس ها رباتهای جنگنده ای بودند که قابلیت ساخت و تعمیر و ارتقا بخشیدن به خودشان را دارا بودند. جنگ منظومه ای اول بین این سه گروه در گرفت و سر انجام با عملیاتی انتحاری دو گروه دیگر بر ضد اقلیت تند رو و بی اثر کردن موقتی نئوریسها به پایان رسید این عملیات و گروه انتحاری آن سایۀاژدر نامیده شدند. بعد از این عملیات رباتها به خارج از منظومه شمسی رانده شدند و بدون اینکه کاری به انسانها داشته باشند مشغول ارتقا خودشان شدند.
سالها گذشت تا بر حسب اتفاقی دردناک جنگ منظومه ای دوم، این بار بین روباتها و انسانها شکل گرفت. قدرت غیر قابل دفاع رباتها باعث شد که انسانها تنها راه نجات را در فرار از منظومه شمسی بیابند. کلیه دانشمندان به یاری یکدیگر گروهی به نام گروه نجات تشکیل دادند و تمام تلاش خود را به کار گرفتند تا موفق به ساخت سکوی پرتابی بشوند که بتواند با استفاده از کرم چاله، انسانها را به چند صد سال نوری دورتر فراری دهد. سرانجام سکو ساخته شد و انسانها موفق شدند در گروههای 1000 نفری از منظومه شمسی به منظومه دیگری بگریزند.
انسانها در این منظومه جدید سه هدف را دنبال می کردند:

بقای نسل انسان .
ساخت تجهیزات پرش برای فرار در صورت حمله احتمالی رباتها .
تجهیز کردن خودشان برای حمله و بازپس گیری منظومه شمسی و نابودی روباتها .

جستجو برای سرزمین جدید:

http://www1.upic.ir/images/jv4f62ao3l2wj35tkte.jpg
با ورود انسانها به منظومه جدید فصل جدیدی از تاریخ تمدن بشر شکل گرفت. انساها بعد از پرتاب به این نقطه از فضا تلاش برای زندگی جدید را آغاز کردند. خانوده های زیادی در جریان جنگ با رباتها از هم پاشیده شدند. انساهای زیادی در جریان فرار از عزیزانشان جدا شدند ولی امید به زندگی باعث شد که انسانها تمام تلاش خود را برای یافتن مامن جدیدی برای زندگی به کار بگیرند. با همدلی و یکرنگی افراد، سیارکهای جدیدی برای زندگی انتخاب و حیات زمینی در آنها آغاز گشت.

بازسازی و توسعه تمدن بشر:
مشکل اساسی برای زندگی در این سیارکها این بود که علارقم دانش بشر، زیرساخت تکنولوژیکی لازم برای استفاده از این دانش موجود نبود. پس همگان شروع به ساخت کارخانه ها معادن و سایر تجهیزاتی پرداختند که برای ادامه حیات به آنها احتیاج داشتند.
جنگ برای ادامه بقا:
کمبود منابع در منظومه جدید به سرعت انسانها را به فکر تصاحب سایر سیارکها انداخت. در این میان درگیری بین انسانها اجتناب ناپذیر بود و شکل گیری اتحاد ها و صلح کردن با بعضی از همسایگان و جنگ با سایرین به زودی شکل گرفت.

این هم لینک عضویت : من چیزی توش ندیدم که بشه دعوت کرد و منابع گرفت
http://s2.asmandez.ir

HTML clipboard
اونجا اسمم kpaX هست

reza hosseini
10/10/09, 05:55 PM
حالا حالاخا مونده تا ایرانی ها بازی ساز بشن

atilaa
10/10/09, 09:16 PM
بریم یک تستی بکنیم ببینیم چجوریه

K-paX
10/10/09, 09:44 PM
حالا حالاخا مونده تا ایرانی ها بازی ساز بشن
نه ایرانی ها دارن پیشرفت میکنن . به نر جالب اومده

روی گرافیکش هم خوب کار کردن

فقط فرومش و قسمت چت فعال نیست که میکن به زودی فعال میشه .

---------- Post added at 08:44 PM ---------- Previous post was at 08:40 PM ----------

اگه میگفتن ساخت آمریکاست . میگفتن به به چه بازی شده ها . اما چون لیبل ایران روشه . بد شده ؟

atilaa
10/10/09, 09:48 PM
من یکی که خوشم اومد ازش
بازیهای دیگه هم کردم ولی اونقد رشلوغ هستن که ادم گیج میشه
اکثر بازیهای خارجی هم یک عیب بسیار بزرگ دارند و اون اینه که اگه بخواهی پیشرفت کنی و یا به قولی به نشی باید واسه پرمیوم پول خرج کنی

وقتی میبنیم که ایرانی ساخته بیشتر علاقه مند میشم که بازی کنم اگر خیلی هم عالی نباشه

reza hosseini
10/10/10, 02:07 AM
بحث این نیست که ایرانی بده
مشکل اینجاست که ایرانی ها برای ساخت هرچیزی چه فیلم و سریال چه بازی یه سری معیارهای مهم اون رشته رو رعایت نمیکنن و از تکنولوژی روز هم درست استفاده نمیکنن. وقتی هم میخوان به روز بشن این کار رو با تقلید اشتباه میگیرن
سریال یک روز قبل رو چند وقت از شبکه سه دیدید؟ دقیقا نمونه همین حرفی که من میزنم
یا یه بازی ساختن رستم نقش اولشه. بیشتر از اینکه شبیه رستم باشه شبیه این قهرمانهای قرون وسطی و ارباب حلقه هاست

K-paX
10/10/10, 03:44 AM
بحث این نیست که ایرانی بده
مشکل اینجاست که ایرانی ها برای ساخت هرچیزی چه فیلم و سریال چه بازی یه سری معیارهای مهم اون رشته رو رعایت نمیکنن و از تکنولوژی روز هم درست استفاده نمیکنن. وقتی هم میخوان به روز بشن این کار رو با تقلید اشتباه میگیرن
سریال یک روز قبل رو چند وقت از شبکه سه دیدید؟ دقیقا نمونه همین حرفی که من میزنم
یا یه بازی ساختن رستم نقش اولشه. بیشتر از اینکه شبیه رستم باشه شبیه این قهرمانهای قرون وسطی و ارباب حلقه هاست
حرفت تا حدی درست .

اول برو ببین بعد قضاوت کن

به نظرت کارخونه بنز از اولش داشت مدل 305 s میزد . نه عزیز دل اون هم اولش از سمند تقلید کرد بعدش اومد خودش یه مدل جدید زد :d

الهام گرفتن از کارهای دیگران اسمش تقلید نیست .

من هم گفتم داره خوب میشه و پیشرفت میکنه نگفتم به حد اونا رسیدن . اما تا جای که من دیدم تقلیدی توش کم بود

reza hosseini
10/10/10, 06:13 AM
من حرفم رو کلی زدم
شما بازیهایی که الان تو بازار ایرانیها تولید کردن رو یه نگاه بنداز حتما
خیلی خیلی عقبیم

pazes
10/10/10, 04:04 PM
مثل اينكه سرور جديدش هم داره راه ميفته

Adrenaline
11/07/14, 02:18 PM
اولالا
بعد از قرن ها بنده خودم با دستهای خودم خاک این تاپیک رو برمیدارم
فوووووووووووووووووووووووت :دی

MehdiKhatiri
11/08/04, 10:39 PM
این بازی، برداشت کاملی از بازی نمکسیا هستش!!!!
http://www.nemexia.com
فارسیش :
http://www.spacewars.ir
.
بازیه خوبیه نمکسیا، وقت و حوصله میخواد.

e.Dark Knight
11/09/13, 03:23 PM
بازی تخیلی آخه به چه دردی میخوره؟
ایرپابلیک به خاطر همین طبیعی بودنش میچسبه

V4HiD
11/09/13, 03:24 PM
دقیقا همینه که حمید رضا میگه:دی

Major Soroush
11/11/13, 07:19 PM
منم بازی کردمش ولی خیلی چرته سربازاش کمن(nemexia)بیشتر حال میده نمیدونم چرا فیلتر کردنش

milad2000
12/12/03, 11:51 PM
من يكسال بازي كردمش. خيلي هم قشنگه. ميدان نبردش هم متفاوت از همه بازيهاست. چون ايراني هستش وي اي پي شدنش ارزونتر تموم مي شه. خلاصه به همه توصيه مي كنم بازيش كنن. بازيكناش هم تو ريدكال خيلي فعالند