PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آراسیس - بازی فراتر از سطح زمین

ir-servise
10/11/18, 08:45 PM
در چند سال اخیر بازی های زیادی در مورد فضای خارج زمین ساخته شده اند . مانند نمیکسیا ، آسمان دژ و ...

آسمان دژ یکی از بازی هایی بود که در این زمینه نظر بسیاری از کاربران اینترنت را جلب کرد . واقعا هم این بازی ارزش این همه توجه را داشت ! اما این بازی چون به تازگی تولید شده است هنوز اشکالاتی دارد که تیم مدیریتی آن در حال حل آن ها هستند ...

نمیکسیا هم از نظر گرافیکی بازی بسیار خوبیست اما موتور جالبی ندارد و بیشتر اطافاقات عجیب و قریب در آن رخ میدهد که با ذهن ما هم خوانی ندارد ...

اگر شما یکی از وب گرد ها باشید احتمالا نام بازی آلمانی TITAN SPASE به گوشتان خورده است ! بازی ای که از نظر گرافیکی و موتور در سطح بسیار بالاییست .
هم اکنون این بازی به فارسی ترجمه شده و در هاست جداگانه در حال اجراست .

به زودی تبلیغات گسترده در سطح اینترنت برای این بازی شروع میشود ، البته زمانی این بازی به طور کامل شروع به کار میکند که سرور دوم آن نیز به کار افتاده باشد .

اگر شما از کاربرانی باشید که در سرور کنونی آن شرکت میکنید ، پس از اتمام این سرور و شروع دو سرور دیگر میتوانید جزو تیم مدیریتی بازی و گروه اجرای بازی باشید (مولتی هانتر باشید !)

آدرس : http://www.Arasis.IR (http://www.arasis.ir/)

عکس هایی از محیط بازی :

http://up.iranblog.com/Files0/afb3e2bb37764907a56e.png

http://up.iranblog.com/Files0/99dfa4f3da7142d490ca.png

atilaa
10/11/18, 09:21 PM
من هم اسمان بازی میکنم هم نمکسیا هر دوشون چرت هستند مخصوصا تیم مدیریتی آسمان دژ یک گروه عقده ای و نوب هستند که جواب سلام را هم فحش میدن ( میتونید به فرومشون خودتون سر بزنید )

حالا بازی که معرفی میکنی لینکشو هم بذار :d
راستی فقط برای تبلیغات این بازی عضو فروم ما شدید :d

ir-servise
10/11/18, 09:42 PM
آخخخخ ! شرمنده لینک یادم رفت :d
www.arasis.ir (http://www.arasis.ir)

دوست عزیز این چه حرفیه !؟ من رفیق اون محمد ایرانین کینگ هستم که فکر کنم یه مدت رنکش 7 بود ... ! وقتی خواستم وارد سایت بشم نه پسورد اکانت یادم اومد ، نه پسورد ایمیلم :d مجبور شدم یکی دیگه بسازم ...

کلا آسمان دژ مشکل زیاد داره ! من هنوز نفهمیدم چرا اخراجم کردن :d

سرعت بازی هم که خیلی پایین و بالا میشه !

F.RevengeR
10/11/18, 10:26 PM
حداقل لینکشو میذاشتید

---------- Post added at 09:26 PM ---------- Previous post was at 09:01 PM ----------

مرسی
حالا بازیش قشنگه ؟ :دی
ارزش وقت گذاشتن داره؟

atilaa
10/11/18, 10:27 PM
شرمنده همون صفحه اولش منصرف شدم رک بگم طراحی گرافیکی صفحه اولش خیلی خیلی خیلی بد بود و چون مشت نمونه خروار هست امتحانش هم نکردم : دی

ir-servise
10/11/18, 10:38 PM
:d

صفحه ی اول منظورت کجاش هست ؟ www.arasis.ir دقیقا ؟

اگر منظورت اونه که فقط گذاشتم سایت بسته نباشه :d احتمال زیاد همین امشب یا 2-3 روز دیگه درستش کنم ...

---------- Post added at 09:38 PM ---------- Previous post was at 09:35 PM ----------

ببینید ، نمیتونم بگم بازی فوق العاده قشنگیه !!

اما نسبت به اون دوتا بازی دیگه که گفتم آره قشنگ تره ! حداقل آخر داره !!!

توی نمیکسیا چی میشد ؟ میرفتی میرفتی آخر هیچی !!

توی آسماندژ هم هیچی نمیشد و بعد از یه مدت به نفر اول جایزه میدادن !

اینجا یه داستان داره و بعد از یه مدت مثل تراوین یه گروهی وارد بازی میشن که ادمین (خودم :d ) پشتشتونه ! باید ماهشون رو بگیرید ! گرفتن ماه اون ها هم کار 1 نفر نیست !! یه اتحاد جمع میشن میگیرن ماه یارو رو ! بعدش بازی تموم میشه !! از 2-3 سرور دیگه که تعداد کاربرا بالا رفت جایزه هم میگذاریم برای قهرمان ....

atilaa
10/11/18, 11:55 PM
ااا ادمیش تویی ؟
شرمنده نمیدونستم اگه میدونستم اینجوری رک نمیگفتم : دی

آقا پس نظراتومو بگم بهت
ببین کل ادمای روی زمین عقلشون به چشمشون هست :دی
این نظریه درست هم نباشه واقعیت داره
افرادی مثل من که بازی انلاین دوست دارند به شرح زیر هستند :دی
در وهله اول باید گرافیک بازیت خوب باشه تا ادم انگیزه پیدا کنه بیاد ثبت نام کنه وقتی یوزری مثل من میاد و از گرافیک بازی خوشش نمیاد دیگه کاری به داستاش نداره و ول میکنه میره و لی اگه همون اول ازش خوشمون بیاد ثبت نام میکنیم و بازی میکنیم
بعد چند صباحی که اومدیم و بازی کردیم اگه بازی خوب بود و سرگرم کننده بود بازی را ادامه میدیم و اگر خوب نبود باز بازی را ول میکنیم

به همین خطار اگر بازیت کامل نشده و از لحاظ گرافیکی مشکل داره خیلی بهتر هست که معرفیش نکنی و اول کامل ترش کنی بعدا تو فروما معرفش کنی چون احتمال اینکه یک نفر برای بار اول به بازی سر بزنه خیلی بیشتر از این هست که بار اول بیاد خوشش نیاد و بعد مدتی دوباره بیاد

عکس اول سایتو تو پایین ضمیمه کردم تا منظورمو متوجه بشی که کجارو میگم

متاسفانه تو ایران کار گروهی انجام نمیتونیم بدیم و اکثرا تکی کار میکنیم و این هم بر میگرده به بودجه که برای کارها اختصاص میدیم که کفاف نمیده چند نفر تو یک گروه کار کنند
مثلا سایت ای جهانو نمیدونم دیدی یا نه ، اون سایت کار یکی از دوستام به اسم احمد که میشه گفت اکثرشو تنهایی کار کرده و بدبختانه چون هر کسی تو یک کاری نبحر پیدا میکنه و تبحر اون هم تو برنامه نویسیه و هیچ سنخیتی با کارهای هنری نداره من خودم به شخصه از ریخت سایتش خوشم نمیاد 100 بار هم بهش گفتم یک گرافیست پیدا کن تا یک دستی به سایتت بکشه ولی گوش نمیده یا بهتره بگم بودجه اش کفاف نمیده شما هم اگر جسارت نشه و نصیحت تلقی نشه یک دست رویی به سایتت بکش خداییش صفحه اول سایتتون خیلی ابتدایی هست و افرادو فراری میده
به قول شاعر هر کسی را بهر کاری ساخته اند شما اگر میخواهی سایتت بیاد بالا حتما کمک بگیر برای گرافیکش
کمکی هم خواستی همینجا بگو بچه های ارپابلیک همشون با مرام هستند و کمکی از دستشون بیر بیاد بهت میکنند جون فقط به خاطر اسم ایران خیلیا رهستند که دو سال دارن یک بازی چرتو هرروز میکنند اونم در حالی که ازش خوششون هم نمیاد :دی

atilaa
10/11/18, 11:57 PM
راستی ثبت نام کردم داخل بازی وضعش خیلی بهتره این صفحه ورودی را حتما درستش کن

F.RevengeR
10/11/19, 12:42 AM
من 4 تا ساختمون هم ساختم
وحید سوسکی :دی

ir-servise
10/11/19, 12:54 AM
... !
بله درسته دقیقا !!!

کل این صفحه ی اول 8 خط اچ تی ام اله :d :d :d

در مورد صفحه ی اول هم امشب حتما کارش رو درست میکنم ! فقط اگر طرحی چیزی دارید بگید که درستش کنم ...

فکر کنم بتونم یه چیزی تو مایه های تراوین درست کنم ! به نظرتون اون شکلی خوبه !؟

---------- Post added at 11:54 PM ---------- Previous post was at 11:47 PM ----------

آهان این رو هم یادم رفت بگم .

یکی از برتری های این بازی نسبت به بازی هایی مثل تراوین و نمیکسیا اینه که عدالت وجود داره تو بازی . اونجا یه بچه پولدار ( :d ) میاد تو بازی 100 تومن خرج اکانتش میکنه اول میشه ! بعد ما فقیر بیچاره ها که میریم میمونیم توش و از اونا خیلی میایم پایین تر !

ولی اینجا اصلا چیز خریدنی وجود نداره ! فقط توی دو صفحه ی اول ( صفحه ی ورود به اکانت و انتخاب سرور ) ممکنه 3-4 تا تبلیغ بگذاریم که خرج هاستش در بیاد :d

masoud004
10/11/19, 07:23 PM
ما که داخل ایریپابلیک ثبت نام نشدیم
علی الحساب بریم مریخ رو نجات بدیم

cho0bin
10/11/24, 02:01 PM
كي دستبندمو برداشته؟

تو هم مثله همه باهاش بازي كن,نشكنش چون همينطوريشم شكستس,اينقد آزارم نده,باشه خيالي نيست

ولي دستبندمو بده

masoud004
10/11/25, 02:55 AM
آراسیس بد بازی نیست هاااااااااااا
1 سر بزنید
بهتر از تراوینه

masoud004
10/12/09, 05:09 AM
سایت آراسیس نزدیک به یک ماهه که بالا نمیاد
کسی خبر نداره واسه چی اینطور شده؟ و کی درست میشه؟