PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل زیاد امدن پایین جون

pesar_taha
09/03/13, 12:15 PM
ببخشید می خواستم بپرسم چرا من تند تند این Wellness میاد پایین

The_Legend
09/03/13, 12:23 PM
به احتمال 100% غذا نداری.

M0hammad
09/03/13, 12:36 PM
یا شاید هم توی کارخونه کیو 5 کار میکنی

bestboy999
09/03/13, 02:27 PM
پروفایل شما در بازی اینه؟

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1348422

اگه اینه که باید با ادمین تماس بگیری چون ولنست 50 هست ولی به عنوان شهروند مرده به حساب میای.

pesar_taha
09/03/13, 03:44 PM
agha ghaza daram
yani chi sharhvandeh mordeh hastam man chi kar konam tond tond dareh khonam miyad pain toro khoda javab bedin digeh

motahar
09/03/13, 08:04 PM
همونطور كه شايان عزيز گفت اگر پروفايلت همونيه كه ايشون گفتن حتما از طريق كنتاكت (پايين صفحه سايت) و گزينه ي رپورت باگ به ادمين اطلاع بديد تا مشكل حل بشه

pesar_taha
09/03/14, 09:30 AM
همونطور كه شايان عزيز گفت اگر پروفايلت همونيه كه ايشون گفتن حتما از طريق كنتاكت (پايين صفحه سايت) و گزينه ي رپورت باگ به ادمين اطلاع بديد تا مشكل حل بشه

نا این طور نیست پروفایلم عکس داره پس این رئیس جمهور این جا نمیاد به در ده دل ما گوش کنه

joker shadow
09/03/14, 11:26 AM
بابا به رئيس جمهور چه مربوطه !!! خلقتت ايراد داره خوب به خدا(ادمين) گزارش بده ايشالا شفا پيدا ميكنه يوزرت!

pesar_taha
09/03/14, 11:43 AM
بابا به رئيس جمهور چه مربوطه !!! خلقتت ايراد داره خوب به خدا(ادمين) گزارش بده ايشالا شفا پيدا ميكنه يوزرت!

خوب یوزر این ادمینو بده تا بهش بگم شماها هم که مثلا یه چیز هایی بارتونه هیچی بلد نیستید

joker shadow
09/03/14, 12:19 PM
يوزر نداره كه ! فقط بايد باگ رو گزارش كني اونم تو بازي ميري ليست دوستات يه آيكون هست به اسم ادمين بغلشم علامت نامه داره اون نامه رو ميزني بعد تو گزينه ها ريپورت باگ رو انتخاب مبكني! همين در ضمن چيزي كه تو حوزه توانايي ما نيست چه جوري كمكت كنيم ما آخه!!!!
صلاً ميتوني آدرس پروفايلتو بزاري اينجا تا منم يه نيگاهي بهش بندازم؟؟؟؟

pesar_taha
09/03/14, 12:53 PM
خوب حالا من به شما یه چیز یاد می دم ولی نگید می دونستیم
علت این که خون من پایین میومد اینه که بستگی به غذایی که می خری داره یعنی هرچه لول آن بالا تر باشه خونت هم بسته به غذات بیشتر میشه

joker shadow
09/03/14, 01:01 PM
نه بابا! جان من اينو خودت كشف كردي!!!!

عجب ملتي پيدا ميشه د آخه عزيز اگه اين جماعت اين موضوع رو نميدونستن! چه جوري تا الان زنده موندن و ولنس همشون بالاي 90 ؟؟؟؟؟

pesar_taha
09/03/14, 01:58 PM
نه بابا! جان من اينو خودت كشف كردي!!!!

عجب ملتي پيدا ميشه د آخه عزيز اگه اين جماعت اين موضوع رو نميدونستن! چه جوري تا الان زنده موندن و ولنس همشون بالاي 90 ؟؟؟؟؟
پس چرا موقعه ای که میگم مثل چی تو گل گیر میکنی حالا میگم این طوریه میگی خودت کشف کردی

اگه بلد بودی همون موقعه میگفتی

M0hammad
09/03/15, 10:33 PM
اگه بلد بودی همون موقعه میگفتی

پوریا میخواست خودت راه حلشو پیدا کنی http://forum.majidonline.com/majidonline/smiley_new/majidonline_biggestgrin.gif

joker shadow
09/03/15, 10:42 PM
پوريا غلط كرده!!! بخواد به اين جماعت كمك كنه!