موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

مکالمه بين SA33D و Ernesto_Rommel

26 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
  1. ما مخلص شما هستیم و انشالله شمام هزاران سال عمر کنین (روحی جسمی و اسمی!)

ما که برا ایران کاری نکردیم ولی شما حیفی ....
  2. اها باشه

اقا الان مشخص شد روز جمعه من کلا باید با سایت دانشجو برگزار بشه

میمونه روز 5شنبه .... ساعتش هم دیگه هرچی باشه مشکلی نیست ...
  3. ایشالا که 100سال تو این دنیای مجازی و واقعی از وجودت استفاده کنیم ما که بعد از 2ماه اومدیم بازی اونم به درخواست دوستان واسه این شرایط حساس ریاست جمهوری بود فعلا دیگه زیاد فعالیت ندارم

در مورد قرار هم من خودم دارم میرم کیش ولی چشم شما با بچه ها روزشو هماهنگ کنید اگه بتونم مثل قرار قبلی که گذاشته بودن حتما خودمو میرسونم آرین هم اگه دیدم بهش میگم اون همرو میتونه جم کنه بیاره
  4. سعید سلام

ببین من هفته دیگه تهرانم
    الانم که کلا از بازی کشیدیم کنار ولی فکر کنم وقتش شده یه سری صحبتها رو شفاهی مطرح کنیم .... با یه سری افرادم صحبت کردم
    اگر بتونید یه میتینگ افتخاری!!!! بزارید تو تهران روزهای 5شنبه یاجمعه(البته من جمعه یه ملاقات عمومی تو سایت دانشجو دارم که فکر نکنم وقت بشه برسم به هر دو ملاقات مگر ساعاتشون زیای فرق داشته باشه)

ولی کلا فکر کنم برا ورژن دو باید یه چیزایی رو شفاهی بگم و نیز این اخر عمری سعادت دیدار ملت نصیب مون بشه

پایه هستی یه اعلامیه اطلاعیه ای بدی خوبه
  5. فدات سعید گلم

اقا به نفع همه س باور کن .... یه اتفاقی افتاده ....

بهرنگ بهم گفته بود که ترسیده از ارین که گفته میا مفلان میکنم .. فکر کرده بوده که اره این اکانتش رو قبلا یکی دستکاری کرده موقعی که حسین شیرازی رو زدن ....
    بچگی کرده و اشتباه

دیگه نباید به روش بیاریم اینقدر

همه مون اشتباه میکنیم .... مطمئن باش حواسم بهش هست
  6. چشم داداش
  7. مرسی داداش
  8. داداش سعید گفتم دسترسیت رو باز کنند

دیروز گویا حواس حسنی نبوده دسترسی ها رو برداشته البته ماله اکثر اونائی که تغییر کرده بودن من جمله خودم
    حتی نمیتونستم پست بدم

تقصیرش نبود .... کنترل سایت بدجور دستکاری کردن

من جای اون هکرا میبودم خیلی قشنگ یه تایپیک ملس میدادم جوری که همه چشا بیافته روش.... نتیجه شم بهتر بود ... نه اینکه اونجور داغون کنند فوروم رو ...

به هرحا من از طرف مدیریت شرمنده تیم!

میگن اش نخورده و دهن سوخته شده ما !

نه سر پیازیم نه ته پیاز ....
  9. نه داداش به لطف مدیرای شاسکول این خراب شده که اندازه بز هم نمیفهمن و نمیدونن تمام دسترسی های من گرفته شده و با 1یوزر تازه وارد فرقی ندارم الان
  10. http://www.erepublik.ir/forum/showthread.php?t=5713

سعید مستقیم نظرت رو بده !

دسترسی داری؟
نمايش پيغامهاي بازديد کننده 1 از 10 تا 26
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین