موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

مکالمه بين ghost066 و megahack

2 پیغام بازدید کنندگان

1. سلام

نه دگه بازی نمی کنم ولی بازی هم سخت نیس زیاد دگه، تازه واردا یکم یانور اونور بازی کنن همه چی دستشون میاد، فروم هم ادمین واقعیش نیستم که فقط یه خدمتکار موقتم دگه

آره ایده خیلی خوبی دادین که یکی چند تازه وارد رو ساپرت کنه، ولی اینجا جوش یکم قاطیه دگه، مثلا دعواهای حزبی و طرفداری ها اجازه چنین کارهایی رو نمی ده و از طرف دگه تازه وارد هم کم داریم، ولی اگه ورودی بازیکن زیاد داشته باشیم مطمئناً قدیمیا هم کوتاه میان و همه برای کمک میان ولی تو این شرایط خیلی سخته

شما همیشه باید به روز حرکت کنین، هر جا دیدین حقوق بهتری می ده برای مدتی تو همونجا کار کنین، فرقی نمی کنه کجا بدین بنظرم صربستان بنظرم بهتره ولی اگه زبانتون خوب هستش بهتره برین آمریکا و دوستان جدیدی هم پیدا کنین، ارتشهایی مثل Seal Team 6 قبلا کامل تجهیز می دادن و من هر روزبه ازای کار کردن در کارخانشون کلی تانک و فود تجهیز می گرفتم، ارتش های دیگه اش هم شرایط تجهیز دارن که البته باید بتونین باهاشون حرف بزنین، اونا اکثرا با ثبت نام تو فروم ارتش تجهیزات ارسال می کنن

بهتره فعلا ملیتتون رو عوض نکنین، چون اگه عوض کنین هنگام فروش اجناستون باید مالیات واردات پرداخت کنین که برای ایران این مالیات خیلی بالاست و ضرر می کنین، برای فروش تو سایر کشورها هم باید لیسانس فروش بگیرین که قیمتش 20 گلده و اصلا به صرفه نیست

البته پیشنهاد می دم قبل از مهاجرت به خارج یه مقاله بدین و همین سوالات رو تو مقاله بپرسین، مطمئنا می بینین افرادی که خارج هستن شمارو دعوت می کنن به کشوری که هستن و روش کسب درآمد بیشتر رو هم بهتون نشون می دن.

می تونین با ملیت ایرانی عضو هر ارتشی خواستین بشین من 7-8 ماهی عضو همین ارتش بودم ولی الان ازشون خبر ندارم، بنظرم بهتره بجای خارج رفتن به مقاله نویسی توجه بیشتری بکنین، الان مقالات طنز و نقد و ... علاوه بر اینکه خواننده هاش اندورس می کنن و منبع درآمد هستش، می تونین کم کم تجربتون رو بیشتر کنین و به دولت راه پیدا کنین

من در خدمتم، راستی معذرت چندروزی بود وقت نمی کردم فروم رو کامل بیام
  2. سلام
    شرمنده وققتو میخواستم بگیرم
    البته چون تنها شمایید جواب پیام تازه واردین رو میدین
    رفیقامم هستن میگن شما بودیت فقط برای جواب دهی
    البته نامه میدم به همه ولی به قول گفتنی هی پاسمون میدن اینور اونور اخرم میخوریم به اکانت خالی از سکنه
    تو فروم خوندم دیگه بارزی نمیکنید البته فرومم انگار میخوایید بدیت تحویل اینجوری فکر کنم پلیر تازه وارد دیگه زمین گیر میشه
    نمیخوام تو کار پلیرهای با تجربه دخالت کنم ولی توی بازیهای دیگه که انجام دادم
    یک طریقه اموزش باحال بود
    مثال شما پلیر خوبی بعد به شما 5 تا پلیر تازه وارد رو معرفی میکنن بعد شما میتونی بهشون اموزش بدی اینجوری سریع
    میرسی به برج پلیر که میتونی گلیم خودتو از اب بکشی بیرون
    اینجوری یک زنجیره ایجاد میشه.
    بگزیم یکم زیادی حرف زدم
    سوال داشتم مثل همیشه
    فردا 30 روز کار من تموم میشه
    چیزای که تو فروم و مقاله های بازی بدست اومد
    بهترین راه تو این شرایط اینه برم کشور خارجی احتمالا امریکا یا صربستان
    میخواستم بدونم بنظرتون کدوم کشور خوبه برم برای
    کار.عضو ارتش و حزب اون کشور(برای گرفتن تجهیز خوب).
    ممنون میشم
    البته میخوساتم بدونم به عنوان تبعه برم کلا برم برا اون کشور که خوب ساپورت بشم اینجا حقیقاتا توفم بهمون نمیدن هم حقوقش هم ساپورت تجهیرش 0 به تمام معناست
    ممنون
نمايش پيغامهاي بازديد کننده 1 از 2 تا 2