موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

مکالمه بين Elias و Ernesto_Rommel

13 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
  1. خوشم میاد کلا اعصاب معصاب نداری
    چرا پاک کردی حالا
    )
  2. پاک شد!
  3. من چه افشاگری کردم چرا جو میدی؟!

بعد والا تا وقتی ما بودیم هم چیزی نشد. من و راوی و بیگ ام و طاهری و وحید ساعت 4 اینا رفتیم... مثل اینکه بعد از اون خبری شده
  4. چاکریم عزیز
  5. عزیزی شما

شاید من تند رفتم اما من به عنوان یک مدیر وقتی کل مدیریت زیرسوال میره بایدپاسخگو باشم
    اما شاید تند رفتم
    به هرحال از اون لحاظ پوزش
    اما کلا به نظر من اگر انتقادی از مدیریت هست باید تو مکان مرتبط بهش با مدرک صحبتی گفته بشه
    اونم مثلا بگین فلان مدیر ...
    ولی خوب به هرحال خوشبختیم از اشنائی شما
  6. 1. خب از یکی از بچه ها بپرسی بهت میگه
    2. اینم یک جورایی راس میگی
    3. بله قمه از کاپشن مبارک در نیاوردید، ولی اگه از پشت کامپیوتر میشد خط خطی کرد کسی رو مطمئنا کوتاهی نمیکردید :دی
    4. خب معلومه که هرجور دوست دارم فکر میکنم، ولی فقط یک چیزی... شما مگه مدیریت هستید؟ ارنستو جان من وقتی میگم مدیریت منطورم مدیریت هست، نه مدیر

به هر حال موفق تر باشی
  7. 1.دروغ چرا من نمیدونم سمت شما تو ایرپابلیک چیه
    2.والا یا شما اسم کاربریت رو تغییر دادی یا من نمیشناسم زیاد شما رو
    3.من برا کسی قمه نکشیدم
    4.هر جور دوست دارید راجبه مدیریت فکر کنید اما میشه بگید من کجاها سلیقه ایی تصمیم گرفتم؟
  8. بی خیال ارنستو جان تا حالا زیاد سعی کردم، دیگه میدونم با مدیرای اینجا حرف زدن جریانش چیه!

وقتی مدیرا رسما میگن اینجا رو سلیقه ای مدیریت میکنیم دوست داری من چی بگم الآن؟

فکر نکن من دارم از بیرون به قضیه نگاه میکنم، تو پی سی نتوورک مدیر ارشد بنفش هستم خودم و تو اریپابلیک هم که خودت احتمالا میدونی چی ام... ولی دیگه مدیرای اینجا برا خودشون شاهکارایی هستن! قبلیا که از اولش منطقی بودن جواباشون رو دیدم، شما که از الآن قمه میکشی خدا آخرش رو به خیر کنه
  9. عزیز دلی شما

من کلا کلی گفتم منظورم شخص خاصی نبود هرچند شما راجبه مدیریت کلا برداشتت یه جوری هست

اتفاقا برا رفقا هم گفتمش

تا قبل اینکه ادم تایتلش قرمز بشه میتونه هر حرفی رو بزنه کسی جرات نمیکنه بهش چیزی بگه اما وقتی قرمز میشی از گل نازک تر هم نمیگی به طرف بازم شاکیه ازت
    به هرحال

فلفل نبین چه ریزه بشکن ببین چه تیزه

شما نیش زبونت زیاده اما مام بد نیست نیش مون

ولی سوتفاهم شده

به هرحال پوزش

ولی بهتره با دلیل به مدیریت فعلی حمله کنید ...

مطمئن باش بهم فحشم بدی میخندم ....اما اگر خلاف قانون رفتار کنی برخورد میکنم

من قانون مندم ...!
  10. ارنست جان اگه بدونی چقدر میتونم نیش دار صحبت کنم... ولی نباید این کارو کنم، چون شما مدیری الآن داری تو بحثای عادی شرکت میکنی از گل کمتر نمیشه بهت گفت
    ولی برو پستم رو بخون یک بار دیگه، زیرنویسش رو هم بخون، من به هیچ قومیتی توهین نمیکنم، حالا نه فقط به کرمانشاهی ها. کلا به هیچ قومیتی توهین نمیکنم
نمايش پيغامهاي بازديد کننده 1 از 10 تا 13
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین