موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

مکالمه بين pejmaaan و Musketeer

6 پیغام بازدید کنندگان

1. خوبیش اینه که ما از همون اول این چیزا رو دیدیم و خط مشی رو تنظیم کردیم . شما یکسال از اینجا عقبی پس
  2. چیز نگو دیگه پژمان!! مغلطه و سفسطه که کارت بوده از قدیم و ندیم :دی یک تیریپ تغییر ایجاد کن راستی آتیلا نمیگفت اون یک ذره تغییر من رو که هیچکدومتون درک نمیکردید. ولی واقعا این چند وقت اصلا خط مشی ام عوض شده. اینقدر چیزای عجیب و غریب و غیرقابل تصور دیدم. الآن تو کل بازی فقط به آتیلا اعتماد دارم! اونم که نیست
  3. بهت توهین نکردم عزیزم . سفسطه هم نکردم . میتونی بری توی همون قسمت مطالب رو بخونی . من چون مدیر بودم میتونستم ببینم کی به کی رای داده . این که دیگه شاخ و دم و سفسطه به حساب نمیاد. جدیدآ خیلی زود رنج شدی . اتیلا راست میگه عوض شدی . اینقدر عوض شدی که من از روی احتیاط رفتم آی پیهات رو چک کردم که ببینم خودتی یا نه !!!
  4. بیخیال برادر پژمان! من ازت توضیح نخواستم که داری سفسته میکنی گفتم فقط یک یادآوری کنم که تاپیک قفل بشه جوابت فراموش نمیشه
    همچنان هم میگم مال این حرفا نیستی

و این جمله آخرت رو میزارم به حساب اینکه از اخلاق من زیاد خبر نداری که حق هم داری و جواب این توهین رو نمیدم
  5. اون موقع یک نفر که بن شده بود رای داده بود و اجازه رای دادن نداشت و باید رایش حذف میشد . من گفتم اگه حتی اون رو هم حساب نکنید کسی که مقام بالاتری داره باید بشه . مثل ایرپابلیک .
    در ضمن خودت مال این صحبتا نیستی

به این سعید گوش نکن . این از بقیه به عنوان پله برقی استفاده میکنه
  6. اول قانون عجیبت اون قانونی که ماه پیش تو فاروم موقت خرخس با پدرخوانده مساوی کرد گفتی چون خرخس بوده بنابراین خودش میمونه!! و دلیل آوردی که خود اریپابلیک هم اینجوریه در صورتی که اینجوری نیست کسی که اکس پیش بالاتره میمونه. البته اونجا من هم دوست داشتم خرخس بشه ضمنا پیش بینی کپی رایتش مال منه!! باید رعایت کنی.
    ضمنا مال این حرفا نیستی
نمايش پيغامهاي بازديد کننده 1 از 6 تا 6