موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 30

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Legends of Iran :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    megahack

خوب کم کم دسترسی دولتیتون هم کنده میشه یعنی جدا نمی تونین اکانت جدید بزنین؟!

دعوت نامه برای ثبت نام در بازی!
    .In the end there is no greater motivation than revenge. k

2. 2 کاربر زیر از megahack برای این پست مفید تشکر کرده اند:

kardorost (13/02/12),SorenaNH (13/02/12)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Titan* :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    Sina.Tehrani

اتفاقاً خوب شد به کسی چیزی ندادی وگرنه برای بقیه هم شاید همین موووشکل پیش میومد. می دونم سخته اما لول بازیت خیلی هم بالا نبود. جا نزن مرد. ادامه بده. حرف بقیه رو هم گوش نکن. با ریفر خودم بازی کن خودم هواتو دارم

4. کاربران زیر از sinahbt به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

kardorost (13/02/12)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Field.Marshal :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

نقل قول نوشته اصلی توسط مسعود نمایش پست ها
    ممکنه ریال و گلد از کسی گرفته باشی که اون مشکل داشته باشه یا اینکه از اون پروفسور خسروی پول یا فود گرفته باشی
    همونی که به همه گفتم ازش چیزی نگیرن
    به من نگفتید! ولی اصن نمی دونم ایشون کی هست!
    نقل قول نوشته اصلی توسط kardorost نمایش پست ها
    فرستادمش
    احتمالا فاتحم خونده شد نه ؟
    اما تمام کارهایی که ممکنه به خاطرش بن شده باشم
    همزمان با من داداشم هم ثبت نام کرد که فکر کنم تو همون روز اول یا دوم اکانت رو ول کرد
    عضو وتر کلوب ( در مجموع 450 ریال پرداختی داشت بهم )
    فعالیت شدید تو مقاله هایی که وت و ساب میدی برای فود و تانک
    استفاده از وی پی ان و فری گیت
    بازی کردن از دو محل و دو کامپیوتر متفاوت با دو آی اس پی متفاوت
    یکبار هم یکی دو هفته پیش یک کروات با 375 ریال یک کار گذاشت تو بازار منم زود رفتم کرواسی ورک زدم برگشتم ( احتمالا آه اون گرفته ) البته تازه کار بود شاید هم مولتی بوده
    دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه

---------- Post added at 05:59 PM ---------- Previous post was at 05:57 PM ----------

راستی کسی اکنت رو زمین مونده نداره بده ما بازی کنیم حقیقتش من که اصلا نمیتونم از اول بازی کنم اگر درست نشه کلا بیخیال میشم
    تا جایی که می دونم با وتر کلاب عضو بودن و وی پی ان و فری گیت و اینا کسی بن نمیشه.
    با فعالیت شدید در مقاله هایی که فود و خرت و پرت مجانی میدن هم نمی نویسه (استفاده غیرقانونی از چند اکانت)... علنا بهتون گفته مولتی بازی کردید. پس دنبال علت دیگه نگردید.

داداشتونم اگه کامپیوترش با شما متفاوت بوده، مولتی حساب نمیشه. حتی اگه آیپی تون یکی بوده باشه (وی پی ان یکسان استفاده کرده باشید)
    فقط وقتی دو نفر از یه سیستم استفاده کنند بهشون ممکنه مولتی بگن... شاید رفتید توی یه کافی نت و دست بر قضا از کامپیوتری استفاده کردید که قبلا یه ارپ باز دیگه باهاش رفته تو اکانتش. این مثبت ترین و محتمل ترین چیزیه که به ذهنم رسید.

---------- Post added at 06:33 PM ---------- Previous post was at 06:33 PM ----------

متاسفانه اکانت رو زمین مونده ندارم وگرنه بهتون می سپردم... همین یه دونه رو هم واسه بودن بین رفقام، نگه داشتم.

ویرایش:
    نقل قول نوشته اصلی توسط sinahbt نمایش پست ها
    اتفاقاً خوب شد به کسی چیزی ندادی وگرنه برای بقیه هم شاید همین موووشکل پیش میومد. می دونم سخته اما لول بازیت خیلی هم بالا نبود. جا نزن مرد. ادامه بده. حرف بقیه رو هم گوش نکن. با ریفر خودم بازی کن خودم هواتو دارم
    نقل قول نوشته اصلی توسط megahack نمایش پست ها

آقا برو اکانت جدید بساز چه عجله ای تو فرستادن نامه بود حالااز لینک ثبت نام من استفاده کنی همه جور هواتو دارم

مرده خوری در روز روشن؟ (البته بلانسبت مستر کار درست :سوت)
    به قول یه عزیز: اگه می خوای رو حرفت وایسی، حرفی بزن که طاقت وزنت رو داشته باشه.
    همون عزیز میگه: بدترین قسمت ماجرا اونجاست که معلوم نیست بدترین قسمت ماجرا کجاست.

6. 2 کاربر زیر از ماهی مرکب آبی برای این پست مفید تشکر کرده اند:

kardorost (13/02/12),SorenaNH (13/02/12)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Lieutenant :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

از محبت همتون ممنونم
    تازه مدال سوپر سلجیر گرفته بودم ( ادمین نامرد بوووووووووووووق پلاتوی عمه بوووووووووووووووووق )
    به هر حال یک ماه بود داشتم بازی میکردم ، راستی اکانت غول هم نبود نبود ما به همون استرنج 250 لول 20 الی 22 راضیم
    اگر هم نیست هم بیخیال دورادور بازیتون رو تماشا میکنیم

8. کاربران زیر از kardorost به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

SorenaNH (13/02/12)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Titan* :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    Albus

طبق متنی که داده نگفته مولتی باز هستی یا مولتی داری بلکه گفته این اکانت مولتی یه نفر دیگه هست

احتمالا فعالیت مالیت کم بوده و به کسی از لول بالاها پول دونیت کردی و ادمین به این نتیجه رسیده!!!

ناراحت نباش اکانت جدید بساز و ادامه بده

10. کاربران زیر از Albus به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

SorenaNH (13/02/12)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Lt.Colonel :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

ادمین جدیدا یاد گرفته میگرده ببین کسایی که قبلا اکنت داشتن مثلا تو تاریخ x بازی میکردن و بن شدن و دوباره تو بازی برگشتن در تاریخ Y رو بن میکنه.طبق صحبتی هم که با یکی مدیرهاشون داشتم این جمله رو بهم گفتش : " فضایی کمتر هزینه کمتر " .حالا نمیدونم شما جز این دسته هستی یا نیستی !

این بالا هم سر من اومدش . ولی جدا مادرشون به اعزاشون باید نشوند.برای هر تازه واردی که بیاد تو بازی یه Star Pack ادمین زده با قیمت 4 یورو که به محض اینکه عضو بشی افرش میاد برات.من اون خریده بودم روز اول دوباره بازگشتم.سر اپدیت زمین تمرین هم باز هم خرید گلد داشتم ولی ادمین لطفات و دوستیش از سر ما کم نشدش و با ریپورت دوستانی معلولم حال بنده باز بن شدم.مهم نیستش که بن شدم مهم این هستش من بالای صد تومن خرج کردم تو یه ما باز بن کردن ما رو ) که جای خنده دار بسی

12. کاربران زیر از S.i.S به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

SorenaNH (13/02/12)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Field.Marshal :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

نقل قول نوشته اصلی توسط S.i.S نمایش پست ها
    ادمین جدیدا یاد گرفته میگرده ببین کسایی که قبلا اکنت داشتن مثلا تو تاریخ x بازی میکردن و بن شدن و دوباره تو بازی برگشتن در تاریخ Y رو بن میکنه.طبق صحبتی هم که با یکی مدیرهاشون داشتم این جمله رو بهم گفتش : " فضایی کمتر هزینه کمتر " .حالا نمیدونم شما جز این دسته هستی یا نیستی !

این بالا هم سر من اومدش . ولی جدا مادرشون به اعزاشون باید نشوند.برای هر تازه واردی که بیاد تو بازی یه Star Pack ادمین زده با قیمت 4 یورو که به محض اینکه عضو بشی افرش میاد برات.من اون خریده بودم روز اول دوباره بازگشتم.سر اپدیت زمین تمرین هم باز هم خرید گلد داشتم ولی ادمین لطفات و دوستیش از سر ما کم نشدش و با ریپورت دوستانی معلولم حال بنده باز بن شدم.مهم نیستش که بن شدم مهم این هستش من بالای صد تومن خرج کردم تو یه ما باز بن کردن ما رو ) که جای خنده دار بسی
    جدی میگی؟
    چه دلیلی داره که یه آدم توبه کرده که مولتی نداره دیگه، بی دلیل بن شه؟
    یه راست نصف ارپ اکانتشونو ول کنن برن دیگه... چون اکثرن سابقه مولتی بازی دارن و درنتیجه باید بن شن! حتی اگه الان پاک باشن! (به گفته شما!)
    ولی فکر نمی کنم اینطوری باشه...
    همون عزیز میگه: بدترین قسمت ماجرا اونجاست که معلوم نیست بدترین قسمت ماجرا کجاست.

14. کاربران زیر از ماهی مرکب آبی به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

SorenaNH (13/02/12)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Lt.Colonel :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

نقل قول نوشته اصلی توسط ماهی مرکب آبی نمایش پست ها
    جدی میگی؟
    چه دلیلی داره که یه آدم توبه کرده که مولتی نداره دیگه، بی دلیل بن شه؟
    یه راست نصف ارپ اکانتشونو ول کنن برن دیگه... چون اکثرن سابقه مولتی بازی دارن و درنتیجه باید بن شن! حتی اگه الان پاک باشن! (به گفته شما!)
    ولی فکر نمی کنم اینطوری باشه...
    اینطوری که نیستش ، اینطوری میکنن ، یعنی کسی بیاد ریپورت بده شما رو بگه مولتی بودی فعلا تاریخ دوباره اومدی داری مولتی گری میکنن راحت بنت میکنن توجه نمیکنن به این موارد

16. کاربران زیر از S.i.S به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

SorenaNH (13/02/12)

فکر می کنم هرچقدرم ریپورت بدن، اگه واقعا مولتی نداشته باشیم، اتفاقی نمی افته... کور که نیستن... چار تا Ckey و IP می خوان بررسی کنن... خیلی راحت میشه مولتی های تابلو رو شناخت. مولتی های غیر تابلو هم از جاهای دیگه لو میرن. اگه مولتی نداشته باشیم که با ریپورت بن نمیشیم.

اگه اینقدر بی در و دروازه س، یه نفر بی زحمت منو ریپورت کنه به عنوان مولتی و منم با احتساب اکانت قبلیم (سارا صفوی) باید بن شم! دلخورم نمیشم. کلی هم در ترک اعتیاد ما موثره. ترک هم نکردیم، به آرزومون که همانا دوباره دیو یکی شدن هست می رسیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط ماهی مرکب آبی نمایش پست ها
    فکر می کنم هرچقدرم ریپورت بدن، اگه واقعا مولتی نداشته باشیم، اتفاقی نمی افته... کور که نیستن... چار تا ckey و ip می خوان بررسی کنن... خیلی راحت میشه مولتی های تابلو رو شناخت. مولتی های غیر تابلو هم از جاهای دیگه لو میرن. اگه مولتی نداشته باشیم که با ریپورت بن نمیشیم.

اگه اینقدر بی در و دروازه س، یه نفر بی زحمت منو ریپورت کنه به عنوان مولتی و منم با احتساب اکانت قبلیم (سارا صفوی) باید بن شم! دلخورم نمیشم. کلی هم در ترک اعتیاد ما موثره. ترک هم نکردیم، به آرزومون که همانا دوباره دیو یکی شدن هست می رسیم.
    در جهت حرف شما یه سری تیکت با ای دی تیکت بهم نشون دادن که تو بن شدن من هشتاد درصد موثر بودن منم قبل از این اکنت یه اکنت دیگه داشتم سر خرید گلد از بازار ارز بن شدش وضع خوبی هم داشت اکنتم از نظر استرنج و اینا یه مدت ول کردم بازی رو تا این اوخر که باز برگشتم . باز این دفعه هم بن شدم .

حالا اگر خواستی برگردی دیو یک مشکلی نیستش اکنت بده من :دی یه اکنت جدید بساز با معرفی نامه من بازی کن خودم حمایتت میکنم هم جانبه

کلمات کليدي اين موضوع