موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 30

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Lieutenant :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

Exclamation کمک کمک کمک کمک - لطفا توجه کنید خیلی فوری و حیاتی

سلام
    امروز صبح وارد اکنتم شدم مشکلی نداشت الان که وارد شدم این رو نوشته :
    Permanent suspension Day: 1,911Your account has been found guilty of multiple accounts usage.
    If you consider that the penalty is erroneous, please use the special designated page in order to appeal it.

در حالی که به خدا اصلا مولتی بازی نکردم
    حالا تو جوابش چی بنویسم ؟
    من اصلا هیچ کاری نکردم

این چطوره ؟

i am totally innocent
    i use a ***** for accessing this site , because in Iran this site is blocked
    also in my work place i use *** and in my home i use freegate software (as know i am connected **** this software )
    i don't know the reason of this suspension . i did not do any thing illegally
    please give up my account
    sorry for my bad english
    thanks for your justice

لطفا اگر تجربه ای دارید کمک کنید ممنون

2. 2 کاربر زیر از kardorost برای این پست مفید تشکر کرده اند:

megahack (13/02/12),SorenaNH (13/02/12)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Legendary.Force :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    Old Crow

زیاد تلاش نکن رفیق
    یه اکانت دیگه بساز

خودت هم یه درخواست بده واسه قطع دسترسی دولمتردی قبل از اینکه بقیه درخواست بدن
    واسه همه پیش میاد
    ويرايش توسط مسعود : 13/02/12 در ساعت 06:06 PM
    بزرگترین خریدار اعضای بدن انسان در ایران...

4. 3 کاربر زیر از مسعود برای این پست مفید تشکر کرده اند:

kardorost (13/02/12),megahack (13/02/12),SorenaNH (13/02/12)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Titan* :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    Sina.Tehrani

متاسفم اما ناچارم که بگم هرکاری کنی فایده نداره. برای اکانت قبلی من رسماً کمپین راه انداختم. خیلی از بچه ها مسیج دادن به ادمین که این مولتی نیست اما فایده نداشت.

6. 3 کاربر زیر از sinahbt برای این پست مفید تشکر کرده اند:

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Lieutenant :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

آخه من بخدا مولتی نیستم و مولتی ندارم اگه قراره تو این بازی کلی زحمت بکشیم و بعد یهو یک شب ادمین عشقش بکشه بن کنه که دیگه بیخودی داریم بازی میکنیم اگر واقعا همینطوریه بگین تا الکی خودمون رو الاف نکنیم
    این رو اصلاحش کردم بهترش کردم
    hello
    i am totally innocent
    also in my work place i use *** (l2tp.vpn4free.in) and in my home i use freegate software (as know i am connected **** this software )
    and another point is that my brother register by this game too **** same computer but he left game few days ( less than a week ) after registration. you can check it . and there is no activity ( [email protected] ) , i checked that account now and i saw Permanent suspension Day: 1,911 too message but there is not any relation between these accounts and in fact i think that account remain in very limited level ( no voting right in elections , no donation right , no military unit activity , no political activity ) and finally there is not any invitation between this accounts . as you can see clearly that account is completely useless.
    sorry for my bad English
    thanks for your justice

8. 3 کاربر زیر از kardorost برای این پست مفید تشکر کرده اند:

megahack (13/02/12),shaere_javan (13/02/13),SorenaNH (13/02/12)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Legendary.Force :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    Old Crow

عزیز دل دیگه اکانتت بر نمیگرده تلاش نکن
    کسی نگفت مولتی بازی کردی
    ممکنه ریال و گلد از کسی گرفته باشی که اون مشکل داشته باشه یا اینکه از اون پروفسور خسروی پول یا فود گرفته باشی
    همونی که به همه گفتم ازش چیزی نگیرن
    بزرگترین خریدار اعضای بدن انسان در ایران...

10. 3 کاربر زیر از مسعود برای این پست مفید تشکر کرده اند:

هیچکدوم
    اصلا گیج گیجم که چی شده
    البته تو وتر کلوب عضو بودم و یکی دو باری به من مانی دادند ولی اینطور که من فهمیدم خیلی ها عضو بودن و هستن

12. 2 کاربر زیر از kardorost برای این پست مفید تشکر کرده اند:

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Legends of Iran :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    megahack

نقل قول نوشته اصلی توسط kardorost نمایش پست ها
    آخه من بخدا مولتی نیستم و مولتی ندارم اگه قراره تو این بازی کلی زحمت بکشیم و بعد یهو یک شب ادمین عشقش بکشه بن کنه که دیگه بیخودی داریم بازی میکنیم اگر واقعا همینطوریه بگین تا الکی خودمون رو الاف نکنیم
    این رو اصلاحش کردم بهترش کردم
    hello
    i am totally innocent
    also in my work place i use *** (l2tp.vpn4free.in) and in my home i use freegate software (as know i am connected **** this software )
    and another point is that my brother register by this game too **** same computer but he left game few days ( less than a week ) after registration. you can check it . and there is no activity ( [email protected] ) , i checked that account now and i saw Permanent suspension Day: 1,911 too message but there is not any relation between these accounts and in fact i think that account remain in very limited level ( no voting right in elections , no donation right , no military unit activity , no political activity ) and finally there is not any invitation between this accounts . as you can see clearly that account is completely useless.
    sorry for my bad English
    thanks for your justice
    با اینکه احتمال آن بن شدنت خیلی خیلی کمه ولی امیدتو از دست نده، این متنی که نوشتین خوبه ولی ایراد املایی انشایی زیاد داره و بهتره مختصر باشه. اگه بتونین با یکی از ادمینا مکاتبه داشته باشین و یا از بچه هایی که تو این کار خبره هستن کمک بگیرین عالی میشه،
    ولی یه نکته دگه اینکه اگه دلیل کافی نداشتن بنتون نمی کردن، اول بفهمین به کدوم دلیل بن شدین بعدا اپیل بفرستین

دعوت نامه برای ثبت نام در بازی!
    .In the end there is no greater motivation than revenge. k

14. 2 کاربر زیر از megahack برای این پست مفید تشکر کرده اند:

kardorost (13/02/12),SorenaNH (13/02/12)

فرستادمش
    احتمالا فاتحم خونده شد نه ؟
    اما تمام کارهایی که ممکنه به خاطرش بن شده باشم
    همزمان با من داداشم هم ثبت نام کرد که فکر کنم تو همون روز اول یا دوم اکانت رو ول کرد
    عضو وتر کلوب ( در مجموع 450 ریال پرداختی داشت بهم )
    فعالیت شدید تو مقاله هایی که وت و ساب میدی برای فود و تانک
    استفاده از وی پی ان و فری گیت
    بازی کردن از دو محل و دو کامپیوتر متفاوت با دو آی اس پی متفاوت
    یکبار هم یکی دو هفته پیش یک کروات با 375 ریال یک کار گذاشت تو بازار منم زود رفتم کرواسی ورک زدم برگشتم ( احتمالا آه اون گرفته ) البته تازه کار بود شاید هم مولتی بوده
    دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه

---------- Post added at 05:59 PM ---------- Previous post was at 05:57 PM ----------

راستی کسی اکنت رو زمین مونده نداره بده ما بازی کنیم حقیقتش من که اصلا نمیتونم از اول بازی کنم اگر درست نشه کلا بیخیال میشم

16. 3 کاربر زیر از kardorost برای این پست مفید تشکر کرده اند:

megahack (13/02/12),Nader.ImmOrtal (13/02/13),SorenaNH (13/02/12)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Legends of Iran :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    megahack

ن یکم ادیتش کردم ولی بازهم ادیت میخواد تند خوندمش واسه اون:
    Hello
    I am totally innocent
    I use a ***** to accessing eRepublik , because in Iran this site is blocked
    Also in my work place i use *** (l2tp.vpn4free.in) and in my home i use freegate software (as know i am connected **** this software )
    ---- . i did not do any thing illegal
    please release my account
    another point is that my brother registered by my referrer link and we're using the same computer but he is not playing anymore. you can check his account and mine too; we do not sent our property to each other or anyone else. ([email protected] ) , i checked that account now and saw Permanent suspension since day 1,911; but there is not any ingame financial relation between these accounts.

این قسمت داری می گی که داخل اکانتشو دیدی این یعندی مدیریتش کردی و مدیریت کردن خودش جرمه! چرا اینقدر بی توجه
    "In fact I think that account remain in very limited level ( no voting right in elections , no donation right , no military unit activity , no political activity ) and finally there is not any invitation between this accounts . as you can see clearly that account is completely useless."

sorry for my bad English
    thanks for your justice[/QUOTE]
    بعدش اضافه کن که با این اکانت شروع کردی و روش زحمت کشیدی و نمی تونی ایمیل جدید بسازی و اله و بله! از عمه پلاتو هم تعریف کن

---------- Post added at 06:01 PM ---------- Previous post was at 05:59 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط kardorost نمایش پست ها
    فرستادمش
    احتمالا فاتحم خونده شد نه ؟
    اما تمام کارهایی که ممکنه به خاطرش بن شده باشم
    همزمان با من داداشم هم ثبت نام کرد که فکر کنم تو همون روز اول یا دوم اکانت رو ول کرد
    عضو وتر کلوب ( در مجموع 450 ریال پرداختی داشت بهم )
    فعالیت شدید تو مقاله هایی که وت و ساب میدی برای فود و تانک
    استفاده از وی پی ان و فری گیت
    بازی کردن از دو محل و دو کامپیوتر متفاوت با دو آی اس پی متفاوت
    یکبار هم یکی دو هفته پیش یک کروات با 375 ریال یک کار گذاشت تو بازار منم زود رفتم کرواسی ورک زدم برگشتم ( احتمالا آه اون گرفته ) البته تازه کار بود شاید هم مولتی بوده
    دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه

---------- Post added at 05:59 PM ---------- Previous post was at 05:57 PM ----------

راستی کسی اکنت رو زمین مونده نداره بده ما بازی کنیم حقیقتش من که اصلا نمیتونم از اول بازی کنم اگر درست نشه کلا بیخیال میشم

آقا برو اکانت جدید بساز چه عجله ای تو فرستادن نامه بود حالااز لینک ثبت نام من استفاده کنی همه جور هواتو دارم

دعوت نامه برای ثبت نام در بازی!
    .In the end there is no greater motivation than revenge. k

18. 2 کاربر زیر از megahack برای این پست مفید تشکر کرده اند:

kardorost (13/02/12),SorenaNH (13/02/12)

اون تیکه عمه پلاتو خیلی حیاتی بود که فراموش شد
    ولی در کل خیلی ممنون
    خیلی خیلی گلید
    حیف که ما رو بن کردن دیگه نمیتنیم کنار شما دوستان گل با این همه محبتتون بمونم
    حیف اون همه فود و تجهیزی که به من داده شد
    کاش دیشب هر چی رو اکانت بود بین بچه ها پخش میکردم
    کاش

20. 2 کاربر زیر از kardorost برای این پست مفید تشکر کرده اند:

کلمات کليدي اين موضوع