موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 30

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Field.Marshal :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

خوب همینه که بن میشید. تنتون می خاره.
    آدم مرد و مردونه یه اکانت می سازه و باهاش میره تا ته بازی. بنم شد یا بازی رو ول می کنه یا یه اکانت دیگه از صفر می سازه.

من نه کاری رو نیمه رها می کنم (اکانت نمیدم دست کسی) و نه کار نصفه نیمه ی کسی رو قبول می کنم (سر اکانت کسی نمیرم)
    اکانت دیگران به آدم وفا نمی کنه.

هروقت بن شدم، دوباره میرم دیو یک تا اون موقع ور دلتون هستیم همینجوری.
    فکر کنم برخی عزیزان (در همه ی احزاب منظورمه) اکانت سطح بالا داشته باشند که لازم نداشته باشند... می تونن کمی سخاوت به خرج بدن و به دوستانی که بن شدن بسپرن.
    به قول یه عزیز: اگه می خوای رو حرفت وایسی، حرفی بزن که طاقت وزنت رو داشته باشه.
    همون عزیز میگه: بدترین قسمت ماجرا اونجاست که معلوم نیست بدترین قسمت ماجرا کجاست.

2. کاربران زیر از ماهی مرکب آبی به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

11julius11 (13/02/13)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي God of War :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

س ی س س ی سی سیسیسیسیسی سسسسسسییییییسسسسسسسسسسس

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Lt.Colonel :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

نقل قول نوشته اصلی توسط l a n e r o n نمایش پست ها
    خواستم یه متنی برات بنویسم دیدم خودت جواب خودت رو دادی گفتم بهتر جواب خودت رو برای خودت کپی کنم

5. کاربران زیر از S.i.S به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

l a n e r o n (13/02/13)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي God of War :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

یه جائی نوشته بودی با افتخار که هر وقت عشقت بکشه میری تو کانال مدراتور ها و میگی به کی فور فیت بدن و چه کسی رو بن کنن .. الان که اینجا به التماس افتادی ... دفه بعد اندازه خودت حرف بزن ... سیس سیسییسس سیسیس سیس ....

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي National.Force :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

ببین این هست

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/6842667

البته جمعه می تونم بدم بهت اگه خواستی .چون با اکانت فیسبوک ساخته شده و باید کاراش رو ردیف کنم و فعلا هم دسترسی به سیستم دیگه ندارم
    بزرگترين عمل غير اخلاقي اين است كه انسان شغلي را كه از انجام آن ناتوان است بر عهده گيرد.(ناپلئون)

8. کاربران زیر از maziyar به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

kardorost (13/02/13)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Lt.Colonel :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

یه جائی نوشته بودی با افتخار که هر وقت عشقت بکشه میری تو کانال مدراتور ها و میگی به کی فور فیت بدن و چه کسی رو بن کنن .. الان که اینجا به التماس افتادی ... دفه بعد اندازه خودت حرف بزن ... سیس سیسییسس سیسیس سیس ....
    والا از این گند گوزی ها به من نیومده فعلا احمد امثال مثل تون از این چرت گوزی ها میکنن التماس ؟ بام ؟ شیب دار ؟ برو عمو جان حالت خوش نیستش.

منم که همینو بهت گفتم .. اندازه خودت حرف بزن که بعدا توش نمونی .... طفلکی ..... یه نگاهی هم به عنوان تایپیکی که داری توش پست میذاری بنداز .... کلا موجب خنده ای ... خدا حفظت کنه ...

منم که همینو بهت گفتم .. اندازه خودت حرف بزن که بعدا توش نمونی .... طفلکی ..... یه نگاهی هم به عنوان تایپیکی که داری توش پست میذاری بنداز .... کلا موجب خنده ای ... خدا حفظت کنه ...
    خوشم میاد خیلی اعتماد بنفس دارین باورم دارید که خیلی چرت گوزید خوشم میاد که باور دارید .

دلبندم صاحب تایپک یک نامه خصوصی زده بود بهم که بهش کمک کنم در خصوص این مشکلش که با تجربه ای که داشتم بهش گفتم مشکلش شاید اینطوری باشه بعدم من هرجا دوست داشته باشم پست میذارم فکر نمیکنم صاحب تایپکی چیزی باشی که بخوای نظر خاصی بدی در خصوص فعالیت من من میگم حالت خوش نیست میگی نه قرص هات صد در صد برعکس خوردی دقت کن.

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    Nader.ImmOrtal

با آرین صحبت بکن
    Hirad GH

سکوت می کنم ...
    سکوتی تلخ ...
    سکوتی سرشار از ناگفته ها ...
    سکوت ...
    ...
    ..
    .

13. کاربران زیر از Nader.ImmOrtal به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

kardorost (13/02/13)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Legends of Iran :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    megahack

تاپیک بسته شد!

دعوت نامه برای ثبت نام در بازی!
    .In the end there is no greater motivation than revenge. k

کلمات کليدي اين موضوع