موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Captain :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

Arrow »» یک متنِ خوب...!!!

سلام به دوستان عزیزم : )
    یه راست بریم اصل مطلب و اینکه عارض بشم فیسبوک لینک فارسی رو بلاک کرده...با لینک مرجع هم تعداد ورود به یک دهم هم نمی رسه .
    از این لینک استفاده میکردم...(وطنم ایران به بودن شما امروز نیاز دارن...هموطن فردا برای ایران دیر است هم اکنون به جمع ایرانیان مجازی بپیوندید.
    ایران امروز زیر هجوم مقدوینه و روسیه: )
    تبلیغات منم کلاً فیسبوک و دیگه این متن جواب نمیده
    از دوستان عزیز و باتجربه در زمینه تبلیغات منو یاری بفرمایند و اگر متن جدیدی بود افتخاری برای استفاده ازش

مرسی که وقتتون رو گرفتم
    لوپز

2. 3 کاربر زیر از lopez برای این پست مفید تشکر کرده اند:

megahack (13/02/27),naji666 (14/09/11),ماهی مرکب آبی (13/02/27)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Legends of Iran :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    megahack

آره برای من هم اتفاق افتاد،‌لینک فارسی رو بلاک کرده. به جای لینک فارسی از کوتاه کننده لینک استفاده کن ، تو اینترنت کوتاه کننده لینک (shorter link) جستجو کنی خیلی زیاد می تونی پیدا کنی.
    از لینک انگلیسی هم که می تونی استفاده کنی خوب بلاک نشده.

دعوت نامه برای ثبت نام در بازی!
    .In the end there is no greater motivation than revenge. k

4. 2 کاربر زیر از megahack برای این پست مفید تشکر کرده اند:

lopez (13/02/27),naji666 (14/09/11)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Captain :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

نقل قول نوشته اصلی توسط megahack نمایش پست ها
    آره برای من هم اتفاق افتاد،‌لینک فارسی رو بلاک کرده. به جای لینک فارسی از کوتاه کننده لینک استفاده کن ، تو اینترنت کوتاه کننده لینک (shorter link) جستجو کنی خیلی زیاد می تونی پیدا کنی.

بله حق با شماست : ) مرسی که گفتید
    همیشه برام این سوال بود که لینک فارسی و انگلیسی اینقد تاثیر داره ؟ من درست برداشت کردم یا کارم اشکال داره قربان ؟

---------- Post added at 02:20 PM ---------- Previous post was at 02:14 PM ----------

متأسفانه استفاده از شورتر گوگل کاری انجام نداد

6. 2 کاربر زیر از lopez برای این پست مفید تشکر کرده اند:

megahack (13/02/27),naji666 (14/09/11)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Legends of Iran :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    megahack

نه درست می فرمایین امپراطور (بهم قربان نگو خوب)، لینک فارسی برای خیلی از ایرانیا بهتره نه اینکه بلد نیستن چون با انگلیسی راحت نیستند و وقتی سایت فارسی باشه اعتمادشون بیشتر میشه.
    لینک فارسی رو تو کوتاه کننده لینک بدی (مثلا مال من اینه : bit.ly/119shoi ) فیسبوک بلاکش نمی کنه، البته باید قبلش ببینی فیسبوک این کوتاه کننده رو هم بلاک نکرده باشه تو اینترنت کوتاه کننده زیاد داریم امپراطور

8. کاربران زیر از megahack به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

naji666 (14/09/11)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Commander :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

اااااا نکته خوبی تو اینجا بود مالک = قربان = مالک ای شیطون اسمت قربان هستش گذاشتی مالک آقا مجرم شناسایی شدش بگیریدش.

10. 3 کاربر زیر از farnazgh برای این پست مفید تشکر کرده اند:

Adrenaline (13/03/01),megahack (13/02/27),naji666 (14/09/11)

نام کاربری سایت
    megahack

نقل قول نوشته اصلی توسط farnazgh نمایش پست ها
    اااااا نکته خوبی تو اینجا بود مالک = قربان = مالک ای شیطون اسمت قربان هستش گذاشتی مالک آقا مجرم شناسایی شدش بگیریدش.
    عجب پیشامد عجیبی! من اگه اسمم قربان بود اونو می گفتم ، کلا هیچ فردی نباید از چیزی که داره خجالت بکشه و یا فکر کنه دیگران دگه به اون ارجحیت دارند.
    نقطه ظریف رو درست اومدین ولی ادامش رو نه،‌ قربان اسم کسی هست که اسم منو انتخاب کرده شما چطوری به ذهنتون خطور کرد این طور ماجراها نفهمیدم نکنه فامیل هستیم نمی دونم؟!

12. 2 کاربر زیر از megahack برای این پست مفید تشکر کرده اند:

Adrenaline (13/03/01),naji666 (14/09/11)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Commander :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

عجب پیشامد عجیبی! من اگه اسمم قربان بود اونو می گفتم ، کلا هیچ فردی نباید از چیزی که داره خجالت بکشه و یا فکر کنه دیگران دگه به اون ارجحیت دارند.
    نقطه ظریف رو درست اومدین ولی ادامش رو نه،‌ قربان اسم کسی هست که اسم منو انتخاب کرده شما چطوری به ذهنتون خطور کرد این طور ماجراها نفهمیدم نکنه فامیل هستیم نمی دونم؟!
    نه فامیل نیستم اخر اسمت GH نیستش پس فامیل نیستیم.هیچی داشتم همینطوری رد میشدم از این اطراف به چشم افتاد این نکته ظریف رو

14. 2 کاربر زیر از farnazgh برای این پست مفید تشکر کرده اند:

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Field.Marshal :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

نقل قول نوشته اصلی توسط lopez نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیزم : )

لوپز
    سلااااااااااااااااام بر جاوید عزیز و یه دونه ی تراوین! خوبی آق مدیر گل؟ عمرا اگه بفهمی من کی بیدم.
    اگه نفهمیدی (که مطمئنم نشناختی!) راهنماییمو ببین.

راهنمایی: مامان بزرگ
    به قول یه عزیز: اگه می خوای رو حرفت وایسی، حرفی بزن که طاقت وزنت رو داشته باشه.
    همون عزیز میگه: بدترین قسمت ماجرا اونجاست که معلوم نیست بدترین قسمت ماجرا کجاست.

16. 2 کاربر زیر از ماهی مرکب آبی برای این پست مفید تشکر کرده اند:

نام کاربری سایت
    megahack

نقل قول نوشته اصلی توسط farnazgh نمایش پست ها
    نه فامیل نیستم اخر اسمت GH نیستش پس فامیل نیستیم.هیچی داشتم همینطوری رد میشدم از این اطراف به چشم افتاد این نکته ظریف رو
    اجداد من ادم و حوا هستند
    نقل قول نوشته اصلی توسط ماهی مرکب آبی نمایش پست ها
    سلااااااااااااااااام بر جاوید عزیز و یه دونه ی تراوین! خوبی آق مدیر گل؟ عمرا اگه بفهمی من کی بیدم.
    اگه نفهمیدی (که مطمئنم نشناختی!) راهنماییمو ببین.
    راهنمایی: مامان بزرگ
    هاااااااااااا ایشون یعنی الان تو مدیریت سابقه دارن؟

18. 2 کاربر زیر از megahack برای این پست مفید تشکر کرده اند:

naji666 (14/09/11),ماهی مرکب آبی (13/03/01)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Field.Marshal :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

هاااااااااااا ایشون یعنی الان تو مدیریت سابقه دارن؟
    تو مدیریت تالار. مث شهداد. البته می دونی که بازی تراوین با ارپ متفاوته و فرومش بسیار بسیار فعالتر از فروم ارپ بود تا قبل از شیلتر شدن. از وقتی شیلتر شده رو خبر ندارم. فروم ارپ فقط در سطح دولت و مجلس فعاله ولی تراوین تمام بازیکنانی که عضو فروم می شدن توش فعالیت می کردن.

دلم برای بچه های ترا تنگولید یهو.
    به قول یه عزیز: اگه می خوای رو حرفت وایسی، حرفی بزن که طاقت وزنت رو داشته باشه.
    همون عزیز میگه: بدترین قسمت ماجرا اونجاست که معلوم نیست بدترین قسمت ماجرا کجاست.

20. کاربران زیر از ماهی مرکب آبی به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

naji666 (14/09/11)