موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: wolfiran

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Colonel :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

Cool wolfiran

سلام رفقا

عذر میخوام مزاحمتون میشم من چند سالیه عضو ایرو هستم اما زیاد وارد جزئیات نشدم من از( تولد ایریپابلیکی نوامبر 06, 2011 ) عضو هستم و بیشتر کار و جنگ انجام دادم و فقط به خواطر ایران سایر اطلاعات رو در پروفایلم ببینید لطفا یه چند تا مدالم دارم
    متاسفانه درگیری سایتم نمیذاشت یه مدت سر بزنم و چند بار غیبت داشتم الان میخوام برگردم و به جز جنگ و کار وارد سیاست هم بشم اما زیاد اشنایی ندارم
    من میتونم کمکتون کنم اصلا رتبه و این چیزا واسم مهم نیست وقتی خواستم برم هر چی داشتم خالی کردم تو یه جنگ الان زیاد چیزی ندارم یه 95 ای ار و 5.28 گلد
    و 500 فود 2 که روحالله عزیز کمک کرد یه خرده راهنماییم کنید چطور افزایش بدم تجهیزات بخرم و .... وارد چه ارتش و حزبی بشم ؟ البته خیلی کم با نظام اشنایی دارم :دی

عذر میخوام زیاد حرف زدم
    مرجع دوستیابی خاک وطن...
    مرجعی کاملا صمیمی و رفاقتی
    به زودی خاک وطن حامی ایریپابلیک خواهد شد.
    بازم برگشتم :دی wolfsiran

2. 2 کاربر زیر از wolfsiran برای این پست مفید تشکر کرده اند:

megahack (13/04/01),naji666 (14/09/11)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Legends of Iran :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    megahack

ارتش و حزب انتخاب کردن یکم سخته! به حزب کاری ندارم ولی ارتشی برو که تجهیز بدن. می تونی با هماهنگی فرمانده ارتش هم بری هنگ های پایین تر خودت کاپیتان باشی و اردر تعیین کنی.
    امیدوارم دوستان حزب و ارتش دار خودشون راهنماییت کنند من از این بیشتر از دستم برنمیاد.

دعوت نامه برای ثبت نام در بازی!
    .In the end there is no greater motivation than revenge. k

4. 3 کاربر زیر از megahack برای این پست مفید تشکر کرده اند:

naji666 (14/09/11),sajad gh (13/04/26),wolfsiran (13/04/01)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Colonel :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

نقل قول نوشته اصلی توسط megahack نمایش پست ها
    ارتش و حزب انتخاب کردن یکم سخته! به حزب کاری ندارم ولی ارتشی برو که تجهیز بدن. می تونی با هماهنگی فرمانده ارتش هم بری هنگ های پایین تر خودت کاپیتان باشی و اردر تعیین کنی.
    امیدوارم دوستان حزب و ارتش دار خودشون راهنماییت کنند من از این بیشتر از دستم برنمیاد.
    ممنون که حداقل اهمیت دادی یه راهنمایی کردی

متاسفانه چیزی که خیلی زیاده حزبو ارتش واقعا خیلی بده هر کی اسه خودش که نیست یه بازیه جهانیه یه بارم شده بیاید یکی بشیم به جای 500 تا ارتش 10 تا ارتش درستو حسابی بزنید

همه سران بازی کدورتو کنار بذارنو یکی بشن به خدا یه بازیه ارزش نداره به خواطر 4 تا گلد و اسلحه کل ایران رو نابود کنیم

به امید پیروزی و همکاری دوستان
    مرجع دوستیابی خاک وطن...

6. 3 کاربر زیر از wolfsiran برای این پست مفید تشکر کرده اند:

megahack (13/04/02),naji666 (14/09/11),sajad gh (13/04/26)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Commander :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

خب هر حزبی مسلما یه سری سیاست هایی داره که میشه با توجه به اونا حزب انتخاب کرداما متاسفانه جایی نیست که سیاست های احزاب مشخص و واضح اونطوری که واقعا بهش عمل میشه نوشته شده باشهو بیشتر جنبه ی شعاری گرفته اگه جایی نوشته شده باشهبه خاطر همین چند تا راه برای انتخاب حزب هستالبته بزرگان بهتر میتونن راهنمایی کننولی چیزایی که به ذهن من میرسه ایناست1. با توجه به رفاقت هایی که طرف با بروبچ حزب خاصی داره میشه همونجا2. بعضی احزاب واسه پیشرفت زودتر اعضا بهشون تجهیز میدن(پول،تانک،غذا)3. بعضی ها واسه پیشرفت کشور برنامه های بلند یا کوتاه مدتی دارند4. برخی ها هم تفکر خاصی دارن. مثل ناسیونالیست ، کمونیست یا ...5. یه سری ها هم میان و از قضر خاصی حمایت می کنن. به عنوان مثال تازه واردین ( که سنت بسیار پسندیده ایست )حالا دیگه خودت باید انتخاب کنی راهت چیهاما پیشنهاد من به تو حزب بزرگ اعتدالهدوستی و رفاقت تو این حزب موج میزنهمیتونی به رئیس و روسای حزب و همینطور نمایندگانی که به مجلس فرستاد یه نگاهی بندازی تا بفهمی که تو این حزب لول و چیزهای دیگه زیاد معنی نداره و بیشتر همکاریه که معنی دارهموفق باشی
    ويرايش توسط roohipatala : 13/04/02 در ساعت 09:48 PM
    "پهلوان" واژه ی غریبی ست نه؟ این روزها دگر پیدا نمی شود. کمیاب شده. نایاب شده. رسمش چطور؟
    هنوز هست؟ پهلوانی را می گویم. می دانی که چیست؟

8. 3 کاربر زیر از roohipatala برای این پست مفید تشکر کرده اند:

megahack (13/04/02),naji666 (14/09/11),wolfsiran (13/04/02)

نقل قول نوشته اصلی توسط roohipatala نمایش پست ها
    خب هر حزبی مسلما یه سری سیاست هایی داره که میشه با توجه به اونا حزب انتخاب کرداما متاسفانه جایی نیست که سیاست های احزاب مشخص و واضح اونطوری که واقعا بهش عمل میشه نوشته شده باشهو بیشتر جنبه ی شعاری گرفته اگه جایی نوشته شده باشهبه خاطر همین چند تا راه برای انتخاب حزب هستالبته بزرگان بهتر میتونن راهنمایی کننولی چیزایی که به ذهن من میرسه ایناست1. با توجه به رفاقت هایی که طرف با بروبچ حزب خاصی داره میشه همونجا2. بعضی احزاب واسه پیشرفت زودتر اعضا بهشون تجهیز میدن(پول،تانک،غذا)3. بعضی ها واسه پیشرفت کشور برنامه های بلند یا کوتاه مدتی دارند4. برخی ها هم تفکر خاصی دارن. مثل ناسیونالیست ، کمونیست یا ...5. یه سری ها هم میان و از قضر خاصی حمایت می کنن. به عنوان مثال تازه واردین ( که سنت بسیار پسندیده ایست )حالا دیگه خودت باید انتخاب کنی راهت چیهاما پیشنهاد من به تو حزب بزرگ اعتدالهدوستی و رفاقت تو این حزب موج میزنهمیتونی به رئیس و روسای حزب و همینطور نمایندگانی که به مجلس فرستاد یه نگاهی بندازی تا بفهمی که تو این حزب لول و چیزهای دیگه زیاد معنی نداره و بیشتر همکاریه که معنی دارهموفق باشی
    1-موافقم 2-از توی 100 تا یکی به اعضاش اهمیت میده 3-اینم خوبه بد نیست اما دایمی نمیمونه چون .... 4-از این ناسیونال و پاناسونیک و سامسونگ سر در نمیارم

در کل موافقم باهات این گزینه اخرو خوب اومدی عاشق و کشته مرده همچین حزبیم خدایی

ممنون
    مرجع دوستیابی خاک وطن...

10. کاربران زیر از wolfsiran به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

naji666 (14/09/11)