موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 43

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي World.Class.Force :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

پیش فرض آموزش آی آر سی ------ درس اول-------قسمت اول ------ عمومی

با سلام خدمت دوستان عزیز چه کسانی که واسه کار آموزی وزارت دفاع اعلام آمادگی کردند و چه کسانی که واسه کار آموزی وزارت امورخارجه اعلام آمادگی کردند همین طور که خودتون میدونید ایریپابلیک یک نوع بازی هست که ارتباطات بیشتر توی آی آر سی انجام میشه و کسی که میخواد موفا مود یا سی پی باشه باید اشراف کامل داشته باشه به آی آر سی و بتونه باهاش کار کنه ولی متاسفانه توی ایران آی آر سی خیلی کم مورد استفاده قرار میگیره و بیشتر از نصف مردم آشنایی ندارند کلا به آی آر سی واسه همین منظر اول از همه سعی دارم مفاهیمی در مورد آی آر سی و نحوه استفاده و کار باهاش رو به شما دوستان عزیز توضیح بدم

اولین قدم برای استفاده از آی آر سی داشتن یک برنامه خوب برای وارد شدن بهش هست که من اینجا کی وی آی آؤ سی رو پیشنهاد میکنم که از هر لحاظ هم ساده هست و هم کاربرد نسبتا قابل قبولی داره پس اول از همه به لینک زیر برید برای دانلود

http://www.kvirc.net/?id=download&lang=en

بعد از دانلود و فرآیند نصب و این چیزا به یک صفحه این شکلی میرسید ( سعی کنید به هنگام نصب هنگام وارد کردن یوسر نیم اسم اکانتتون رو بزنید )

http://p1307.hizliresim.com/1c/1/pt315.jpg

مثل تصویر گزینه ریزون رو انخاب میکین و از اونجا هم به گزینه ای که های لایت شده کلیک کرده و وارد سرور ریزون میشیم که پنجره ای با این مضموم باز میشه

http://u1307.hizliresim.com/1c/1/pt384.jpg

رو پنجره قسمت پایین نوشته شده نیم که یه کادر جلوش بازه تو اون کادر میتونید کانال مورد نظرتون رو وارد کنید و با کلیک روی گزینه جوین میتونید وارد کانال شد
    اگر کانال دارای پسورد بود پسوردش رو میتونید توی کادر پایین وارد کنید

بعد از انجام این کار مهمترین بحثی که وجود داره اینه که اکانت خودتون رو رجیستر کنید که در درس های بعدی علت و فایده ی رجیستر بودن اکانت رو بهتون توضیح میدم برای رجیسترکردن اکانت اول از قسمت سمت چپ روی گزینه ریزون کلیک میکنیم و شاهد باز شدن یک صفحه کانال مانند میشم در قسمت تایپ کردن ابتدا این کد رو به شکل زیر وارد میکنیم

/msg NickServ REGISTER password [email protected]

البته این اسلش رو قبل m باید بزنید توی فروم هر کاری کردم نشد قرار بدم اون اول
    خب اون اول گفتم اسمتون رو صحیح قرار بدین حالا بر حسب محل اگه کسی درست قرار نداده این دستور رو وارد کنه قبل از وارد کردن کد بالا
    این >>>> /nick esme khodetun
    البته باز اسلش بغل n وارد بشه
    همیونطور که بالا گفتم برای رجیستر کردن باید اون کد رو وارد کنیدد به جای پسورد پسورد مورد نظرتون رو بذارید و بجای اون ایمیل آدرس ایمیل خودتون رو قرار بدیم و وارد کنید سپس به ایمیل خود رفته و یک کد بهتون میده اون کد رو برداشته و بدین شکل وارد میکنید

/msg NickServ CONFIRM ConfirmationCodeFromEmail

جای قسمت قرمز اون کد رو وارد میکنید

الان اکانت شما رجیستر شده و عملیات رجیستر شدن تکمیل شده فقط تنها بحثی که میمونه هر بار که به آِی آر سی وارد میشید باید این کد رو بزنید

/msg NickServ IDENTIFY password
    به جای قسمت قرمز پسورد خودتون رو وارد کنید

فقط توجه کنید اسلش ها اول هر کد قرار میگیره اسلش بر عکس هم نزنید که عمل نمیکنه

بازم سوال داشتین در خدمتم

ادامه دارد .......
    نردبان این جهان ما و منیست............. عاقبت این نردبان افتادنیست.

لاجرم هر کس که بالاتر نشست........استخوانش سخت تر خواهد شکست

2. 18 کاربر زیر از Amir برای این پست مفید تشکر کرده اند:

Albus (13/07/02),Ali Emami (13/07/02),Amiero Juan (13/07/02),amir2040 (13/07/02),AmirSardar (13/07/02),atilaa (13/07/02),DIABLORD (13/07/05),Dr.SkA (13/07/02),GRIMM (13/07/02),m_hadi (13/07/02),Nova.Navid (13/07/02),O.M.I.D.TM (13/07/02),Persian Punisher (13/07/02),SuperSuldier (13/07/02),ماهی مرکب آبی (13/07/02),همپا (13/07/02),ValiaNTs (13/07/02),Wgun (13/07/03)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Lieutenant :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

قدم بعدی چیه استاااااااد؟

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Legendary.Force :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    Persian PuniSH3R

با سلام و درود بر آرمان های پاک بنیانگذار دانشگاه مجازی سایت پر شکوه جمهوری مجازی ، و همچنین تبریک به خاطر پیروزی تیم آبادان بر سوراخ های اسپانیا ، و تسلیت به مناسبت پیروزی تیم والیبال ایتالیا بر جیگر طلاهای ایران ، اینجانب فقط قصد داشتم عرض کنم بخش تصویری آموزش رو بیشتر نمایید !
    با تشکر
    حشـــــر بر حق خداوند حشر ، بر کرّه خاکی

مجید اینجا جای شوخی نیست اینبار دم مبارکتو قیچی میکنم
    ويرايش توسط Amir : 13/07/02 در ساعت 12:30 AM
    زندگی مثل یه لیوان ِ پر از آبِ که ترک خورده ، اگه بخوریش تموم میشه ، اگه نخوریش هدر میره .....

5. 5 کاربر زیر از Persian Punisher برای این پست مفید تشکر کرده اند:

arash irani3 (13/07/02),Dr.SkA (13/07/02),GRIMM (13/07/02),SuperSuldier (13/07/05),Wgun (13/07/03)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Major :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

استاد منابع امتحانو هم میگید

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Lieutenant :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

دستت دردنكنه امير جان برم رجيستر كنم

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Lt.Colonel :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

من با مرورگر میرم
    ولی لطفا طرز ساخت کانال رو هم بگید لازمه

===========================

اونم ایشالا به زودی
    ويرايش توسط Amir : 13/07/02 در ساعت 12:31 AM

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي World.Class.Force :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

در ضمن به این هم اشاره کنم اینجا با کسی شوخی ندارم اگه کسی بیاد خود شیرینی کنه وسط بحث اکسسشو میگیرم از قسمت دانشگاه مجازی
    نردبان این جهان ما و منیست............. عاقبت این نردبان افتادنیست.

لاجرم هر کس که بالاتر نشست........استخوانش سخت تر خواهد شکست

10. 2 کاربر زیر از Amir برای این پست مفید تشکر کرده اند:

Abtin (13/07/02),AmirSardar (13/07/02)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي God of War :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

لول ، نسخه جدید با این عکسا خیلی فرق داره !!!
    ترجیح میدم با همون مرورگر بیام ، مزایای اکانت تو با مرورگر چیه ؟!!
    .We're all islands shouting lies to each other across seas of misunderstanding
    Rudyard Kipling-

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

مرسی استاد. خسته نباشی
    حضور غیاب نداره ؟ :دی

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Lt.Colonel :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

امیر تو پست جواب بدی بهتره این ویرایش ممکنه هم خونده نشه هم نمیشه تشکر کرد
    یه سئوال هم داشتم
    ایا هر کشور یه کانال برای گفتگوی وزیران با مقامات کشور های خارجی داره یا نه مثلا همین گغتگو های وزارت خارجه و جنگ کجا انجام میشه