درود ،
خوب تا الان تقریبا تمام آموزش های لازم برا پیشرفت رو داشتید ، ولی یکی از راه های سریع پیشرفت خرید گلد هست .
درسته یکم دلار گرونه و بسته های گلد ممکنه گرون باشه ولی خوب چند ماهی یکبار خرید کمبت استش خوب میتونه باشه
خوب ارپابلیک یه سایت خارجیه و نمیشه با شتاب مستقیم ازش خرید کرد ، پس ما 2تا راه داریم برای خرید از سایت که من راه اول رو پیشنهاد میدم !!!
زیادی حرف زدم دیگه بریم سراغ آموزش

• خرید با گیم کارد :
خوب این روش خیلی سادس و از سایت های بسیاری شما میتونید این گیم کارد هارو بخرید و من تو این مقاله سایتی که خودم ازش خریداری کردم رو معرفی میکنم
وقتی شما وارد سایت زیر میشید محصولات زیادش رو میبینید که گیم کارد هم یکی از اون هاس
گیم کارد ها به دسته های 5-10-15-20-50-100 دلاری تقسیم میشن .
حالا بسته به بسته ی گلدی که میخواید بخرید و قیمتش ، چه از نوع زیر

چه بسته های زیر که من پیشنهاد میدم بخرید حتما

رفته در سایت و گیم کارد میخرید .
(9.99 یورو در حدود 14 دلار است)
خرید خیلی سادس ، شما رو گیم کارد مورد نظر کلیک میکند و بعد شماره موبایل خودتون رو میدید و اونا هم یه کدی براتون میفرستن و به راحتی با کارت شتاب گیم کارد رو میخرید و سایت به شما یک کدی رو ارسال میکنه
حالا شما باید تو سایت ارپابلیک رفته خرید رو انجام بدید ، در ایران ما باید به روش
Ultimate Pay
پرداخت کنیم ، یکم صبر کنید تا صفحه کامل لود بشه
این قسمت شامل بخش های خیلی مختلفی هست که ما فقط با قسمت
Ultimate Game Card
کار داریم
حالا شما صفحه زیر رو روبروتون دارید

تنها کاری که الان باید بکنید اینه که کارتتون رو شمارش رو وارد کنید و روی اد کارد کلیک کنید و بعد از اون خریدتون رو تایید کنید !!!
تبریک میگم شما خریدتون کامل شد :دی
فقط یک نکته که الان شما مثلا 14 دلار خرید کردید ولی گیم کاردتون 15 دلاری بوده ، نگران نباشید چون بقیه به صورت امتیاز میمونه برای شما و در خرید بعد میتونید از 0.99 دلار باقی استفاده کنید .

• خرید با کش یو :
ابتدا از لینک زیر وارد سایت کش یو بشید

از قسمت رجیستر یک حساب کاربری برای خودتون درست کنید
دقت کنید که کشور ایران رو انتخاب کنید و شماره موبایل اصلی خودتون رو وارد کنید چون به اون یه کد میفرسته
بعد هم ثبت نام رو کامل کنید ، حالا یه کد کارت مثل کارت های شتاب خودمون میده
8888 8888 8888 8888
این کد رو دستی تو نوت بنویسید ، چون کپی کنید به هم میریزه کد .
حالا کافیه این حسابتون رو برید از همون سایتی که در بالا گفتم برای گیم کارد شارژ کنید !!!
برای خرید با کش یو تو سایت باز باید بوسیله
Ultimate Pay
که باید تو
More Choices
بگردید دنبالش و اون رو انتخاب کنید .

فقط حواستون باشه کشوری که اون بالا هست رو برا خرید با کش یو رو ترکیه بزارید حتما !!!
تبریک میگم ، شما خریدتون کامل شد :دی

خوب این درس هم تموم شد ، تا درسای بعد منتظر باشید .
اگه سوالی داشتید بپرسید یا به اکانت زیر نامه بدید .
http://www.erepublik.com/fa/citizen/profile/6391151

موفق باشید - سیاوش