موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 37 , از مجموع 37

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Field.Marshal :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

به طور كلى جدا از درگيريم با نيما و فحاشى هايى كه مى كرد، اره پرشيا گارد وزير خوبى بود.تو وزارت اطلاعات بررسى مى كنن كسايى كه درخواس پناهندگى دارن مشكوك نباشن و قصد پى تى او(استعمار كشور) نداشته باشن و همچنين سعى مى كنن بفهمن خارجيا چى مى گن در مورد كشور و...
    اما وزارت اقتصاد عملا هيچ كارس چون اين وزارت كه كارسازمانى درست كه نداره يه مقدار خيلى خيلى كم رسيدگى مى كنه رو بدهى ها و طلبا كه اگرم وزير اقتصاد نباشه هم مجلس زحمت اينكار رو مى كشه(به سيب نگو اما حسابى سر كاره)
    وزارت اقتصاد اگه رو بودجه ها نظارت درست داشته باشه مهمه كه اين تو اصلا مهم نيست
    ويرايش توسط amirh.o.s : 14/09/08 در ساعت 07:24 PM
    ......

2. کاربران زیر از amirh.o.s به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

rmn.zzh (14/09/08)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Field.Marshal :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

مهمترین مسئله برای وزیر شدن اینه که یا رفیق ریس جمهور باشی یا توی حزبش باشی هرکی میگه هرکی شایسته باشه میزارمو این چیزا حرف مفت زده اصلش اینه یک مورد دیگه هم که یا باید دسمال کش سی پی باشی

اینایی هم که میبینی از جناح مخالف توی کابینه میزارند برای اینه که بشون گیر ندن که فقط از جناح خودت گذاشتی وگرنه حقیقتش اینه
    ما قلب دشمنانمان را زنده زنده در می آوریم

" (ع) MONTEZUMA"

MY NAME IS TUSKER THE EUROPE CONQUEROR

4. 2 کاربر زیر از rezaderaz برای این پست مفید تشکر کرده اند:

amirh.o.s (14/09/08),rmn.zzh (14/09/08)

استثنائاً باهات موافقم رضا

سى پى دليلى هم نداره كه از غير همفكراش استفاده كنه
    هركسى به فكر منافع خودشه ديگه
    ......

6. کاربران زیر از amirh.o.s به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

rmn.zzh (14/09/08)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي World.Class.Force :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

وزارت اقتصاد خیلی کارا میکنه
    مثلا ... عمممم
    نمیدونم
    اصن محرمانه ست
    من رسم خیلی شلوغه
    میام زامبی بازی میکنم
    کامنت جواب میدم
    خرید و فروش میکنم
    ورک و ترین میزنم
    میجنگم
    خیلی سرم شلوغه خدایی

---------- Post added at 07:14 PM ---------- Previous post was at 07:13 PM ----------

بی شوخی کار هست برای کسی که بخواد کار کنه
    مقاله های اقتصادی یکیشه
    مشاوره ی اقتصادی نیز هم
    اما من یه سری ایده دارم که میبینید
    First I find out
    Next you think about

Persian General

8. 3 کاربر زیر از Persian General برای این پست مفید تشکر کرده اند:

amirh.o.s (14/09/08),rmn.zzh (14/09/08),ZΞD (14/09/08)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Commander :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

سلام
    من قبلا بازی رو بلد نبودم و برای همین هم وضعیت اکانتم از نظر اقتصادی خیلی خوب نبود برای همین یه اکانت جدید ساختم و اکانت قبلیم رو کاملا ولش کردم تا دیروز که با اکانت جدیدم اومدم یه سر به بازی بزنم دیدم اکانت توقیف دائم شده. گفتم با اکانت قبلیم دوباره ادامه میدم اما دیدم اونم توقیف دائم شده.
    دوستان اگه راهی هست برای اینکه اکانتم از توقیف دائم در بیاد لطفا بگید. میخوام اکانت جدیدم از توقیف در بیاد و اکانت قبلیم کلا حذف بشه

وقتی اکانتتو توقیف کرده به این دلیل بوده که اکانتت زیاد قوی نبوده و ادمینم که به همه چیز شک داره برای محکم کاری توقیفش کرده.

من یک رفرر داشتم که روزی 15 دیقه به بازی سر میزد و یک مدتی نیومد و با این که کار خلافی نکرده بود اونم توقیف کرده بود.

به نظرم اگر پول داری که یک اکانت جدید بخر چون با این وضع بازی خوب نمیتونی پیشرفت کنی چون ادمین کاری کرده که باید حتما از سایت خرید کنی.

منم یک اکانت خوب دارم که 50 تومان میفروشمش اگر میخوای پی ام بده تا جزئیاتشو بت بگم نصبت به قیمتش خیلی خوبه
    ما قلب دشمنانمان را زنده زنده در می آوریم

" (ع) MONTEZUMA"

MY NAME IS TUSKER THE EUROPE CONQUEROR

11. کاربران زیر از rezaderaz به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

koorosh (14/12/27)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Commander :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

یه ایمیل براشون فرستادم منتظرم ببینم چی میشه
    دستت درد نکنه ولی اکانت نمیخوام بخرم یعنی پولشو ندارم