موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Captain :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

Lightbulb خرید گلد رایگـــــان (--100درصد تضمینی)

برای اولین بار
    به دست آوردن دلار رایگان
    برای خرید جم در بازی clash of clans وErepublik
    %100 تضمینی و تست شده
    کاملا رایگان
    سلام به همه بازدید کنندگان سایت آندروید کرک امروز روشی به شما معرفی میکنیم که شما میتوانید دلار رایگان به دست آورید و در آخر به شما یک visa کارت داده میشود و شما با زدن شماره visa کارت خود در قسمت خرید جم به صورت قانونی بخرید و دریافت کنید نه تنها کلش آف کلنس هر بازی یا برنامه پولی را میتوانید به صورت قانونی خرید کنید
    آموزش اول وارد لینک زیر شوید:
    لینک ورود به سایت کلیک کنید

2-بالا اون سایت در داخل نوار ابزار اش نوشته creat free account کلیک کنید

3 - ثبت نام کنید مانند
    :۱-نام کاربری یا همان user name که هر نامی که میخواهید وارد کنید مثلا alireza14
    ۲-رمز یا همان password که رمز دلخواه را وارد کنید
    ۳-ایمیل یا email است که ایمیل دلخواه یعنی هر ایمیلی را میتوانید وارد کنید
    ۴-گزینه gender است به معنای جنسیت است که male به معنای مرد و female به معنای زن است در اینجا جنسیت
    خود را مشخص میکنید
    ۵-گزینه اخر date of birth است که تاریخ تولد است نیاز نیست تاریخ تولد خود را بزنید در گزینه چپی january را انتخاب
    کنید و در وسطی عدد یک را انتخاب و در راستی سال ۱۹۹۰ را وارد کنید
    ۶-حال کد داخل تصویر مشکی را در کادر رو به رویش وارد کنید و گزینه create free account را بزنید
    حال اکانت شما ساخته شد
    سپس وقتی وارد حساب کاربری خود شدید تبلیغات های سفید رنگی را در قسمت home مشاهده میکنید که شبیه
    مستطیل های افقی است که هر کدام روشون یه چیزی نوشته .
    روی هر یک از تبلیغات ها کلیک کرده و در کادر سفید رنگ ادرس هر سایتی مثل clash-iran.ir را وارد کنید و گزینه
    submit review را زده و کادری می آید که شما ۰٫۳ دلار در یافت کردید روی هر ۱۰ تبلیغات(یعنی همان ده مستطیل)
    کلیک کرده و اسم همین سایت یعنی androidcrack.ir یا هر سایت دلخواه را وارد کرده و مراحل را تکرار کنید در نهایت
    وقتی کار را در هر ده مستطیل انجام دادید در قسمت home خود پول خود را مشاهده کنید که به ۳ دلار رسیده حال
    گزینه invite friend ظاهر میشود از طریق این گزینه دوستان خود را دعوتبه ثبت نام از طریق لینک
    کنید تا به حساب کاربریتان پول اضافه شود
    وقتی پول شما به میزان معینی رسید گزینه cash out را زده و شماره ویزا کارت خود را دریافت کنید
    حال در بازی erepubilik شما یک ویزا کارت با مقدار زیادی دلار اعتبار دارید و میتوانید از طریق سایت گزینه خرید
    الماس, الماس مورد نیاز خود را خریداری نمایید
    آن هم رایگان و آسان
    در تست آخر ما ما موفق به خریداری گلد شدیم
    ويرايش توسط Sanderson : 14/12/25 در ساعت 08:13 PM دلیل: حذف کلیدواژه ی غیرقانونی از عنوان تاپیک

2. 4 کاربر زیر از ali410 برای این پست مفید تشکر کرده اند:

Amir (14/12/13),farid70 (14/12/15),Tondar21 (14/12/13),VENDETTA (14/12/16)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي World.Class.Force :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

شدنی هست ولی سخته کسی همین مثلا 10 دلار رو خودت از جیبت چنج کنی و گلد اینا بگیری به صرفه تره تا اینکه وقت بذاری ولی این راه رو هم میشه انجام داد ولی یه عده واقعا خستن میفهمی خسته
    نردبان این جهان ما و منیست............. عاقبت این نردبان افتادنیست.

لاجرم هر کس که بالاتر نشست........استخوانش سخت تر خواهد شکست

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Major :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

اگه درست یادم باشه امیر سبیل یکبار برای این سایت مقاله زده بود (یا شایدم جوکر تو مافیا بود)
    منم خودم اتفاقا ثبت نام کرده بودم تا یه مقدار اون اولا خیلی بهت پوینت میده بعد گیر میکنی باید رفیق دعوت کنی با ایدیت
    بعدشم کم کم خسته میشی ولش میکنی
    فکر کنم این راهو همه یکبار میرن

---------- Post added at 11:38 PM ---------- Previous post was at 11:36 PM ----------

ولی یه چیزو نفهمیدم این که نوشتی هک 100 % منظورت چیه ؟ همون تبلیغاته یا چیز دیگه ای ؟
    آدم پاره میشه اینقدر سایت تبلیغی باز میکنه و لایک میکنه کجاش هکه این ؟

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي God of War :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    MiladBlack

من نه این سایت ولی یه سایت مشابه رفتم یه گیم کارت 10 دلاری هم گرفتم اما بعدش خسته شدم ولش کردم
    اين منم

Facebook.com/milad.ansari

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي World.Class.Force :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

آدم بیکار میخواد عاغا
    نردبان این جهان ما و منیست............. عاقبت این نردبان افتادنیست.

لاجرم هر کس که بالاتر نشست........استخوانش سخت تر خواهد شکست

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Sergeant :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

ولی خیلی خوبه

---------- Post added at 02:52 PM ---------- Previous post was at 02:50 PM ----------

فقط همون 10 تاست؟

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

سخته راهش ولی شدنیه