موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

صفحه 1 از 8 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 71

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي National.Force :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    FireKernel

پیش فرض طرح صندوق حمایت از تازه واردین

با سلام ، میدونم که خیلیا دیشب در گروه از بحث مطلع شدن...
    از اونجایی که دولتها کاری برای حمایت از تازه واردها نمی کنند بر این شدم تا طرح صندوق حمایت از تازه واردین رو اینجا مطرح کنم و خودمون از خودمون حمایت کنیم..
    شرح طرح:
    یک نفر که قابل اعتماد هست که میتونه از بین خودمون و یا قدیمیهایی که بهشون اعتماد داریم انتخاب می کنیم به عنوان مسئول صندوق و هر تازه واردی که به بازی میاد باید هر روز 5 سی سی برای مسئول صندوق ارسال کنه تا زمانی که جمع دونیتهای فرد به 2000 سی سی برسه و درضمن از قدیمیهای بازی هم میتونن کمک کنند ، که این 2000 هزار سی سی هر تازه وارد یکسال با روزی 5 سی سی طول میکشه...

خوب بگفته وزیر دفاع وقت 30 نفر تازه وارد یافت شده ... که اگر در روز از این سی نفر 5 سی سی دریافت بشه روزی 150 سی سی تو صندوق جمع میشه و در 10 روز میشه 1500 سی سی ، درسته کمه ولی باید از یجایی شروع کرد.

الان 2 تا بحث وجود داره که دوست دارم درمورد اونها بحث کنیم و زودتر این قضیه رو راه بندازیم...

1 - مسئول صندوق کی باشه
    2 - با سی سی هایی که جمع کردیم چجوری میتونیم به تازه واردها یا خودمون کمک کنیم.
    3 - چجوری مبلغ صندوق رو افزایش بدیم.

برای مورد 3 نظره خودم این هست که مثلا درصدی از صندوق که خودمون مشخص میکنیم توی تجارت و دلالی استفاده بشه که سود حاصل از اون به مبلغ صندوق اضافه شه ، خودم میدونم با خرید خونه q1 با قیمت مثلا 409 و فروش اون در بازار ایران با قمیت 425 میشه 16 سی سی روی هر خونه سود کرد که اگر موافق باشید من مسئول صندوق باشم ، کاری جز ورک ، ترین و خرید و فروش برای افزایش درآمد این صندوق نخواهم کرد....

منتظر نظرات شما هستم.بیاین همینجا این صندوق رو احداث کنیم و راش بندازیم ، برای آینده ایران هم خوبه...

---------- Post added at 08:21 AM ---------- Previous post was at 08:17 AM ----------

راستی برای اینکه حرف و حدیثی پیش نیاد ، یه تاپیک جدا میزایریم برای مبلغی که به مسئول صندوق اهدا میشه ... مسئول صندوق هم موظف میشه هر هفته ریز واریزیها و برداشتها رو در اون ذکر کنه...
    Don't Forget , We Are Iranian

2. 2 کاربر زیر از moqaniyani برای این پست مفید تشکر کرده اند:

amirabbasgolab0 (20/10/06),parsa1394 (15/11/03)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Lt.Colonel :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

مالیات رو حساب نکردی عزیز
    جهان را بنگر سراسر که به رخت رخوت خواب خراب خود از خویش چه بیگانه است

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي National.Force :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    FireKernel

نقل قول نوشته اصلی توسط sh.sh نمایش پست ها
    مالیات رو حساب نکردی عزیز
    مالیات چی؟

5. کاربران زیر از moqaniyani به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

sh.sh (15/11/03)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Lt.Colonel :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

خودم میدونم با خرید خونه q1 با قیمت مثلا 409 و فروش اون در بازار ایران با قمیت 425 میشه 16 سی سی روی هر خونه سود کرد
    مالیات فروش خونه کیو یک رو تو بازار ایران

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    Slay3R

از اونجایی که اقتصاد بازی وابستگی شدیدی به تصمیمات ادمین داره ریسک این کار زیاد هست. مثلا الان تورنمنت و میشن هر ماه میده و خرید مردم از بازار زیاده، در نتیجه قیمت ها رفته بالا. حالا اگه 2 3 ماه چیزی نده و بازار راکد بشه مثل زمستون پارسال قیمتا سقوط میکنه. البته 2 کا سی سی که پول زیادی نیست که نگرانش باشید ولی روی پولهای درشت تر از این ریسکا نکنید بهتره به نظرم

8. 2 کاربر زیر از farid70 برای این پست مفید تشکر کرده اند:

hossein m (15/11/06),moqaniyani (15/11/04)

نام کاربری سایت
    FireKernel

من سه تا سوال مهم پرسیدم که انتظار داشتم از این 30 تا تازه وارد حد اقل 15 تاش تو بحث شرکت کنه ، که این نشونه بدیه ، و احتمال مولتی بودن بیشتر این 30 تا تازه وارد بالا میره ...

3 تا سوال اصلی ایناست ، خواهش میکنم توی بحث شرکت کنید و نظرات و راه حل های خودتونو بگید :
    1 - مسئول صندوق کی باشه
    2 - با سی سی هایی که جمع کردیم چجوری میتونیم به تازه واردها یا خودمون کمک کنیم.
    3 - چجوری مبلغ صندوق رو افزایش بدیم.

10. کاربران زیر از moqaniyani به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

hossein m (15/11/06)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Field.Marshal :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

اصلى ترين طريقه مصرف كه قبلا اگر اشتباه نكنم حسين ام، زحمتش رو كشيده بود و جمع آورى مى كرد و خودش هم كمك زيادى كرد، در خصوص زمين تمرينه
    يعنى كسايى كه زمين تمريناشون لول پايينه رو در اولويت قرار بديد براى كمك
    ......

12. 2 کاربر زیر از amirh.o.s برای این پست مفید تشکر کرده اند:

hossein m (15/11/06),moqaniyani (15/11/04)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Sergeant :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

سلام
    من دیشب عضو بازی شدم
    از صبح کلی مقاله خوندم الان کلا هنگ کردم
    این سی سی ها رو که بدیم بعدش چی میشه ؟ یکم بیشتر توضیح بده من متوجه نشدم

14. کاربران زیر از princess_sepide به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

hossein m (15/11/06)

سلام به همه دوستان
    قدیمی و جدید
    شاید حرفام یکم طولانی باشه ولی از همه خواهش می کنم ک تا اخرشو بخونین
    چند وقته ک حرف و صحبت سر حمایت از تازه واردها زیاد شده و طرح های خوبی هم بینشون بودن .
    خیلی از قدیمی ها ی بازی خودشون اکانتاشونو فول ترین کردن و خودشونو بالا کشیدن . هممون میدونیم ک ایران با اوجش فاصله داره ولی میشه با یکم حمایت از تازه واردها و فقط تو مدت 1 سال همشونو فول ترین کنیم و اگه از همین تازه واردها حمایت کنیم خودش بهترین بیبی بوم ه و میتونیم واسه چند سال بعد جمعیت تانک های ایرانو افزایش بدیم
    خواسته ی من از قدیمی تر ها اینه ک بیاین کمکی که کسی به ما نکرده رو در حق تازه واردا انجام بدیم و حمایتشون کنیم . به نظرم اکانتهایی ک بیشتر از یه سال سن دارن دیگه هیچی ک نداشته باشن 2000 سی سی رو میتونن کمک کنن
    یکی از طرح های خوب این بود که بازیکنا روزی یه مبلغی رو کنار بزارن و یا بانکی تاسیس بشه و بهشون وام داده بشه
    تازه واردهای عزیز بزارین رک بگم ، کسی دوست ندارخ پولش الکی هدر بره و یا به کسی کمک کنه که چند ماه بعد از بازی بره و آپ کردن زمین هاش بیهوده باشه و فقط به ادمین کمک بشه این وسط قدیمی تر ها کمک می کنن ولی از تازه وارد ها هم یه کاری میخوام ک انجام بدن . اگه میخواین بهتون کمک بشه ، به هیچ عنوان دنبال مولتی بازی نرین ک بن میشین . دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره
    طرح منم اینه ک اول قدیمی ها چراغو روشن کنن و بیان هرچقدر که می تونن کمک کنن و ببینیم چقدر جمع میشه و تازه واردها هم هفته ای 100 سی سی به شخصی که خودتون انتخاب می کنین بفرستین . هر کسی هم که میتونه بیشتر بفرسته تا جمع پس اندازش به 2000 سی سی برسه ، زودتر وام میگیره .
    سود وامها هم بسته به سرعت باز پرداخت از 7 تا 15 درصده.
    واسه ریاست صندوق هم حسین ام اگه قبول کنه ، لطف کرده.
    بقیه موارد رو هم شما پیشنهاد بدین

16. 3 کاربر زیر از sh.sh برای این پست مفید تشکر کرده اند:

farid70 (15/11/04),hossein m (15/11/06),moqaniyani (15/11/04)

نام کاربری سایت
    FireKernel

نقل قول نوشته اصلی توسط sh.sh نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    قدیمی و جدید
    شاید حرفام یکم طولانی باشه ولی از همه خواهش می کنم ک تا اخرشو بخونین
    چند وقته ک حرف و صحبت سر حمایت از تازه واردها زیاد شده و طرح های خوبی هم بینشون بودن .
    خیلی از قدیمی ها ی بازی خودشون اکانتاشونو فول ترین کردن و خودشونو بالا کشیدن . هممون میدونیم ک ایران با اوجش فاصله داره ولی میشه با یکم حمایت از تازه واردها و فقط تو مدت 1 سال همشونو فول ترین کنیم و اگه از همین تازه واردها حمایت کنیم خودش بهترین بیبی بوم ه و میتونیم واسه چند سال بعد جمعیت تانک های ایرانو افزایش بدیم
    خواسته ی من از قدیمی تر ها اینه ک بیاین کمکی که کسی به ما نکرده رو در حق تازه واردا انجام بدیم و حمایتشون کنیم . به نظرم اکانتهایی ک بیشتر از یه سال سن دارن دیگه هیچی ک نداشته باشن 2000 سی سی رو میتونن کمک کنن
    یکی از طرح های خوب این بود که بازیکنا روزی یه مبلغی رو کنار بزارن و یا بانکی تاسیس بشه و بهشون وام داده بشه
    تازه واردهای عزیز بزارین رک بگم ، کسی دوست ندارخ پولش الکی هدر بره و یا به کسی کمک کنه که چند ماه بعد از بازی بره و آپ کردن زمین هاش بیهوده باشه و فقط به ادمین کمک بشه این وسط قدیمی تر ها کمک می کنن ولی از تازه وارد ها هم یه کاری میخوام ک انجام بدن . اگه میخواین بهتون کمک بشه ، به هیچ عنوان دنبال مولتی بازی نرین ک بن میشین . دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره
    طرح منم اینه ک اول قدیمی ها چراغو روشن کنن و بیان هرچقدر که می تونن کمک کنن و ببینیم چقدر جمع میشه و تازه واردها هم هفته ای 100 سی سی به شخصی که خودتون انتخاب می کنین بفرستین . هر کسی هم که میتونه بیشتر بفرسته تا جمع پس اندازش به 2000 سی سی برسه ، زودتر وام میگیره .
    سود وامها هم بسته به سرعت باز پرداخت از 7 تا 15 درصده.
    واسه ریاست صندوق هم حسین ام اگه قبول کنه ، لطف کرده.
    بقیه موارد رو هم شما پیشنهاد بدین
    دمت گرم که حرفت عالی بود ...خیلی ممون هستم از اینکه وقت گذاشتی و نظرت رو بیان کردی ...بنظره من هم با پولی که جمع میشه ، کمک کنیم تازه واردها زمین تمرینشون رو ببرن بالا ... خیلی عالی ... و ترتیبش و الویتش با کسیه هست که خودش زودتر از بقیه روزی 5 سی سی رو کمک کنه ...

اول سعی می کنیم مثلا همه تازه واردها رو زمین تمرینشون رو به سطح یک برسونیم ، ولی زمین تمرین هزینه زیادی داره آپدیت کردنش...هر گلد توی بازار تقریبا 294 سی سی هست برای آپدیت کردن زمین تمرین به سطح بعدیش 20 گلد نیاز داریم که 20 گلد میشه تقریبا 5880 سی سی ... یعنی برای هر تازه وارد باید این مبلغ پرداخت بشه ...

خوب من یسری قوانین میزارم برای صندوق

1 - کمک به صندوق آزاده ، هرکسی میتونه هر سی سی که میتونه کمک کنه...
    2 - یه مقاله زده میشه برای صندوق که در اون واریزیها و برداشتی ها هر هفته منتشر میشه تا شبه ای درش وجود نداشته باشه و دوستان میتوانند با آندروس کردن مقاله به صندوق کمک کنن
    3 - مسئول صندوق به هیچ عنوان نباید وابستگی حزبی و سمت دولتی داشته باشه که بازم شبه ای درش به وجود نیاد.
    4 - اولین مسئول صندوق توسط اعضای تازه وارد انتخاب خواهد شد و از این پس هم به همین ترتیب ولی مسئول قبلی باید طرف رو تایید کنه و ضمانت کنه
    5 - میزان اولیه تشکیل این صندوق باید بصورت عمومی و با جزئیات منتشر بشه

چندتا هم نظر دارم:

1 - بهتره مسئول صندوق از تازه واردین انتخاب بشه چون اونها کاری جز ترین و ورک ندارن و نسبت به قدیمی ها وقت بیشتری دارند.
    2 - مسئول های بعدی هم از بین تازه واردین بعدی انتخاب میشه ولی قیلش باید ثابت شده باشه طرف مولتی نیست
    3 - مسئول صندوق میتواند هر هفته 25 درصد از مبلغ صندوق را در بازار سرمایه گذاری کند و باید سودش را دوباره به صندوق اضافه کند و کتبا جزئیاتش رو منتشر کنن
    4 - اول از همه تازه واردین باید ثبت نام کنند
    5 - اصلا ب کیا بگیم تازه وارد ، به اونهایی که کمتر از 1 ماه میباشد که وارد بازی شدن.

توجه ، موارد بالا فقط نظر من هست ، شما هم نظر بدین و یه قانون کلی برای این صندوق رو تا آخر این هفته تصویب کنیم...لازم به ذکر است اگر کسی در مباحث شرکت نکنه و من تنها باشم ، قوانین را خودم مطرح و تصویب می کنم...پش مشارکت کنید لطفا.

18. کاربران زیر از moqaniyani به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

hossein m (15/11/06)