موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

پیش فرض بازی زیبای گانگسترهای دیوانه

بحران مافیا را فرا گرفته و باعث درگیریهای شدیدی برای در دست گرفتن قدرت و کنترل منابع باقیمانده شده است. پس از آن جنگ های مافیایی بودند که هرج و مرج و بدبختی را برجای گذاشته و همه نظم خیابان های مافیا را بر هم زده است. حالا نوبت رهبران جدید مافیا و گانگ های جدید است تا برخیزند و بر خیابان ها سلطه پیدا کنند.

فصل جدید با ویژگی های جدید در راه است , هر چه سریعتر شروع کنید تا بر سایرین چیره شوید

2. 2 کاربر زیر از minim برای این پست مفید تشکر کرده اند:

hesam1987 (16/03/17),VirtualPersia (16/03/17)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Legends of Iran :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    megahack

توصیه نمی کنم، قبلا بازیش کردم بازی هدف خاصی نداره همینطوری معلق باید بازی کنی بدون هدف خاصی و فقط برای به نوعی میشه گفت چشم و هم چشمی و یا رقابت الکی اینا دگه.

دعوت نامه برای ثبت نام در بازی!
    .In the end there is no greater motivation than revenge. k

4. 2 کاربر زیر از megahack برای این پست مفید تشکر کرده اند:

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    تشکر شده 2 در یک ارسال

ایول ممنون بازی خیلی باحالیه

خرید کریو

6. 2 کاربر زیر از ariaaahmadii12 برای این پست مفید تشکر کرده اند:

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Commander :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

دستتون درد نکنه عالی بود

خرید فیلتر شکن

8. کاربران زیر از Reza_Fard به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

VirtualPersia (16/06/30)

باحاله مرسی

__________________________________________________ _____
    فروشگاه ساز سبدخرید با سئوی فوق العاده

10. کاربران زیر از salmani به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

VirtualPersia (16/06/30)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي National.Force :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    Wild WITCHER

نقل قول نوشته اصلی توسط minim نمایش پست ها
    بحران مافیا را فرا گرفته و باعث درگیریهای شدیدی برای در دست گرفتن قدرت و کنترل منابع باقیمانده شده است. پس از آن جنگ های مافیایی بودند که هرج و مرج و بدبختی را برجای گذاشته و همه نظم خیابان های مافیا را بر هم زده است. حالا نوبت رهبران جدید مافیا و گانگ های جدید است تا برخیزند و بر خیابان ها سلطه پیدا کنند.

فصل جدید با ویژگی های جدید در راه است , هر چه سریعتر شروع کنید تا بر سایرین چیره شوید

من قبلا بازیکن این بازی بودم همین الانشم اکانت دارم و فارم میکردم یعنی درست پلی نمیدادم و نمیتونم هم بدم چون توی این بازی باید 24 ساعت پای سیستمت باشی که point حمله ات هدر نره و مکس بشه و همینطور point باشگاه و ... درکل بازی برای اون بچه مچه هایی هست که همش توی خونه هستن و وقت بازی کردن دارن دائم پای سیستم بشینن . یعنی من خودم توی لیست هفتگی نفر اول بودم یک شب یک مهمونی رفتم به مدت 6 ساعت برگرشتم دیدم شدم نفر 8 ام . در این حد مهمه .