موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 41

مشاهده پروفايل}     افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

بسیار بسیار ممنون از تمایل برای همکاریتون.
    درباره موافقت ادمین. بستگی به اهدافشون داره. مثلا ما توی سیستمی پیشنهاد اضافه کردن زبان فارسی رو دادیم که ادمینهاش هیچی از rtl و چپ به راست نمی دونستن. در حالیکه دو نفر از ادمینها اسراییلی بودن و در حال زیر آب زدن. ولی هم زبان فارسی اضافه شد و هم کدهای هسته سیستم فقط برای فارسی زبانها تغییر کرد.
    این یعنی اگر بخوان زبان اضافه کنند، استقبال می کنند کاری با بقیه مسائل مثل سومین زبان و جمهوری اسلامی ندارند و اگر نخوان که قطعا برقشون ما رو بیشتر میگیره.
    به هرحال من قبل از اینجا، موضوع رو با میلاد (رییس جمهور فعلی) مطرح کرده بودم و طی صحبتی که با هم داشتیم، قرار شد یه حرکتهایی برای معرفی کارمون داشته باشه. انشاالله تا چند روز آینده، من با ادمین تماس میگیرم و درخواست می کنم.
    برای درخواست، دو تا نکته هست که در مخ زنی به درد می خوره. یکی اینکه آیا کسی هست که با سایت (ادمین) از طرف ایران تماس داشته باشه یا به عبارتی حرفش پیش ادمین ها برو داشته باشه که حداقل همون اول، سرمون رو به طاق نکوبند!
    و اینکه کسی کار خاصی، دستاوردی، چیزی برای پز دادن ایران می دونه که از اون طریق نرمشون کنیم. مثلا بگیم ما این کار رو کردیم. انقدر مهمیم و اینجور چیزا که در واقع بگیم ایران مهمه و اینجوری بزنیم تو گوششون؟

باز هم ممنون از همه دوستان دلسوز
    ويرايش توسط AHHP : 09/08/24 در ساعت 09:33 PM

2. 3 کاربر زیر از AHHP برای این پست مفید تشکر کرده اند:

aminrahmani (09/08/24),HellGuard (09/08/25),Musketeer (09/08/24)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Field.Marshal :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

اولا شما خودت نرو پیش ادمین چون جواب منفی بده دیگه به رومانیایی ها هم جواب منفی میده: )
    ثانیا بچه ها آماده هر گونه کمک کردن به تو هستند.
    ثالثا یکی از بچه های ایران نرم افزار ارزان ترین جنس ها را نوشته که می تونیم بهش نشون بدیم.
    به این روزنامه بیاید و وت و ساب هم بدید و یک کامنتی هم به زبان انگلیسی بنویسید.
    این روزنامه مخصوص همون برنامه هستش پس می تونه برای این کار و ایران خوب باشه.
    دست شما هم درد نکنه
    http://www.erepublik.com/en/article/...s--905088/1/20

1. تازه وارید بیاورید سجده می کنم

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

نقل قول نوشته اصلی توسط aminrahmani نمایش پست ها
    اولا شما خودت نرو پیش ادمین چون جواب منفی بده دیگه به رومانیایی ها هم جواب منفی میده: )
    ثانیا بچه ها آماده هر گونه کمک کردن به تو هستند.
    ثالثا یکی از بچه های ایران نرم افزار ارزان ترین جنس ها را نوشته که می تونیم بهش نشون بدیم.
    به این روزنامه بیاید و وت و ساب هم بدید و یک کامنتی هم به زبان انگلیسی بنویسید.
    این روزنامه مخصوص همون برنامه هستش پس می تونه برای این کار و ایران خوب باشه.
    دست شما هم درد نکنه
    http://www.erepublik.com/en/article/...s--905088/1/20
    کافیه اسم اینو بیاره ادمین از پا آویزونش می کنه (البته با اون آوریزون خدا بیامرز فرق داره ها).
    سر یه موضوعی فکر کنم ادمین هنوز اسم این سایت رو یادش باشه :دی
    //
    برای ارتباط هم بهتره رئیس جمهور فعلی یا آتیلا تماس بگیرن بهتره، میلاد که رئیش جمهور هست و آتیلا هم که رفیق گرمابه گلستان

به یــــــــــــزدان که گر ما خرد داشتیم
    کجـــــــا این سر انجــــــام بد داشتیم؟

5. کاربران زیر از FCSooti به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

aminrahmani (09/08/24)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Field.Marshal :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

اسم چیو...؟
    نرم اقزار خودت را یا این فارسی ساز را؟

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

والا بهترین کسی که میتونم بهت معرفی کنم بری پیشش برا صحبت با ادمین آتیلا هست. ولی این که میگم ادمین زبون فارسی رو دست کم به این زودی اضافه نمیکنه دلیل داره! ادمین سودش از فروش گلد و این چیزها هست. ایران هم که خریدش از بازی به صفر میل میکنه! حتی تنها روش پرداخت پول به اریپابلیک که برای ایرانی ها قانونی هست هم به درخواست خود اریپابلیک آی پی ایران رو قبول نمیکنه!! این چیزها هست. وگرنه از نظر فنی من شک ندارم شما میتونی... مهم ادمینه که باید بخواد

8. کاربران زیر از Musketeer به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

aminrahmani (09/08/24)

حالا امتحانش ضرر نداره...
    آتیلا را می فرستیم ببینیم چی می گه...

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Commander :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    par30web

آره بابا آتیلا رفیق فابه ادمینه...
    در ضمن فکر نکنم هزینه زیادی داشته باشه، فقط متن هست دیگه، بازی که تفاوت نداره، با چند تا کد حله فقط بخش سختش ترجمه هستش
    عجب... چاییتو بخور!!

11. کاربران زیر از par30web به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

aminrahmani (09/08/25)

نقل قول نوشته اصلی توسط aminrahmani نمایش پست ها
    اسم چیو...؟
    نرم اقزار خودت را یا این فارسی ساز را؟
    منظورم اون نرم افزاره بود.

13. کاربران زیر از FCSooti به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

aminrahmani (09/08/25)

بازم ایهام:-)
    کدوم را می گی...؟
    اسمش را بنویس

بحث رو داریم منحرف می کنیما lookup tools