موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 35

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

یک طرح اولیه بدین شاید تونستم

مشاهده پروفايل}     افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

حيف كه وقتش نيست
    *,*,* من اون قطره ايم كه سنـــگ ســـــــوراخ مي كنه *,*,*

3. کاربران زیر از فانتومتخ به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

mseplus (09/09/19)

Cool

من در سطح حرفه ای گرافیک کار میکنم. آرم ی که طراحی کردم پرمعنی و حرفه ای کار شده. نیازی به گلد هم ندارم. فقط دوست دارم واسه کار ارزش قائل باشید.
    تصاوير پيوست شده
    • نوع فايل: jpg 02logo.jpg (60.5 کیلو بایت, 4 نمايش)

5. کاربران زیر از mseplus به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

kartal (09/09/23)

این وزیر فرهنگ و ادب تشریف فرما نمیشه؟
    wOW raiN agaiN , paiN agaiN , the naMe agaiN , the shaMe agaiN & wOW go the roaD , loW the worD , like a lorD , be a prouD & even deviled cows or mass of foes , we couldn't pay to them when the loving shows & forgot the trust, we must pay the cost

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Colonel :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

منم از این عکسهایی که دوستان برا امضاشون گذاشتن میخوام.البته اگه امکانش باشه

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Field.Marshal :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

ای بابا
    این وزارت فرهنگ اینقدر خسیسه 1 گلد هم نمیده به طراحا.

راستی طراحیت بد نبود ولی من ربط چشمی بین وزارت فرهنگ و لوگو ندیدم ولی کارت درست بود طراحیتم قشنگ

هی یارو ...
    پرچمت و تمیز کردی برو بالاتر یه دستی هم به پرچم مافیا بکش

معمولا طراح ها وقتی آرم طراحی می کنن توضیح برای معنی آرم نمیدن و از بیننده های آرم می خوان که درک خودشون رو از آرم بگن. و در آخر معنی آرم رو توضیح میدن. اگه میشه لطف کنید هر کی درک خودش رو از آرم بگه و هر وقت خواستین بگید تا توضیح بدم.
    wOW raiN agaiN , paiN agaiN , the naMe agaiN , the shaMe agaiN & wOW go the roaD , loW the worD , like a lorD , be a prouD & even deviled cows or mass of foes , we couldn't pay to them when the loving shows & forgot the trust, we must pay the cost

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Field.Marshal :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

درک من اینه که.

اون وسطیه وزارت فرهنگه ورو بریاشم آدمهان که اومدن تظاهرات : دی

با اینکه سادست ولی جالبه

هی یارو ...
    پرچمت و تمیز کردی برو بالاتر یه دستی هم به پرچم مافیا بکش

11. کاربران زیر از rezaphoto به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

mseplus (09/09/23)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Commander :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    par30web

به نظر من اون وسطی بیانگر بنیاد و فرهنگِ... (نمی گم چی چون تندرو زیاد داریم اینجا!!!) است! و با اون فلش های رنگی نشون می ده که این فرهنگ به تمام قشرها و نژادها و شهرها انشعال پیدا می کنه!
    عجب... چاییتو بخور!!

13. کاربران زیر از par30web به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

mseplus (09/09/23)

اون انتقال فرهنگ رو از وسط به اطراف درست گفتی.
    شما 9 مربع قرمز در قالب 1 مربع که با زاویه 45 درجه قرار گرفته می بینید. همین 9 مربع در زیر این 9 مربع قرمز به رنگ مشکی با زاویه 0 یا 180 یا افق قرار داره. 9 مربع مشکی که رنگ اشتباهات میتونه باشه و به معنای رنگ مشکی برمیگرده. ( هر رنگی معنی رو در گرافیک بصری القا میکنه ) با 9 مربع قرمز که رنگ اصلاح است (مثل رنگی که ورقه امتحانی رو با اون اصلاح میکنن یا رنگ تیک که در تبلیغات دیده میشه.) تحت پوشش قرار گرفته.
    از طرفی این دو از یک شکل هندسی هستند ولی با زاویه متفاوت. به معنی تغیر نگرش و زاویه دید در استفاده از یک فرهنگ غلط که اصل آن پا برجاس.
    مثال : پست دادن اصلیت پابرجایی دارد ولی بستگی داره که پست مفید باشه یا اسپم.