موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 35

موضوع: فونت فارسی

مشاهده پروفايل}     افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

پیش فرض فونت فارسی

همین جا بگم که من هیچ سمتی ندارم و این قراره یه حرکت خود جوش باشه
    می خوام با کمک شما یه متنی رو آماده کنم برای تغییر فونت بازی
    به همین منظور تو جونیا به چند نفر از اونایی که میشناختم نامه دادم که نمی دونم چرا فقط سه نفرشون بهم جواب دادن این متن نامست:

سلام
    از اونجایی که من به عنوان وزیر فرهنگ باید پیشرو و عمل کننده به فرامین فرهنگی گذشتگان باشم ، به طبع اون سلامی که اون اول دیدی بدون طمع نیست . طمع من نفع شخصی بیش از 6000 نفر رو تامین می کنه .
    می خوام یه نامه به ادمین بنویسم و ازش در خواست باز پرداخت طلبمونو بکنم . اما چون اینگلیسی من فقط در حد فهمیدن بی بی سی و این چیزاست و زبونم کلا لاله . از شما خواهش دارم که این زحمتو برام بکشی .
    ازت می خوام متن تقاضایی به این مضمون برام بنویسی :
    باسلام و درود و و پاچه خواری بسیار خدمت ادمین عزیز
    اینجانب از والدینی ایرانی و که والدین ایشون هم ایرانی بودند متولد شدنم . از قضای اتفاق نمی دونم چرا پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر.......... پدر پدر بنده هم ایرانی بودند . به همین علت بنده نمی تونم عربی حرف بزنم و هیچ گونه سنمی با اون موجودات که به لطف خدا یه لکه هم از نوعشون تو نقشه بازی نداریم ، ندارم .
    در نتیجه سوالی برای من و خیلی های دیگه که پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر.....پدر پدرشون ! ایرانی بوده پیش میاد که چرا فونت نوشتاری روزنامه های ما عربیه و نه فارسی؟
    خودت خوشت میاد به زبون روسی روزنامه بدی ؟ به مرگ رومانی آتلانتیس سقط بشه خوشت میاد ؟ ده نمیاد دیگه
    درستش کن اون لامسبو دیگه ، اینهمه فونت قشنگو نازنین داریم یکیش همین تاهومای خودمون ، چقد قشنگه؟ خداییش با چشای آدم بازی می کنه
    و اما مورد دوم ماها زبان نوشتاریمون از راست به چپه ، اگه زحمتی نیست یه کدی چیزی اضافه کن که بتونیم روزنامه هامونو راست چین کنیم

دیگه ریشو قیچی دست خودت
    یه مقاله بنویس که ایشالله که هم تو این دنیا محبوب تر بشی و هم شونصد هزار در آخرت نصیبت بشه

اینم جوابایی که به دستم رسید :
    مامیلو

I born from Iranian parents and I don't know why my Father, my Grandpa and all my previous fathers was Iranian. So I cannot speak Arabic and I have no relation with Arabs (fortunately even a country of them is not here in the eRepublik's map).
    As a result, a question appears for me and so many other Iranian citizens that why our articles' font is Arabic?
    Do you like to publish an article (for example) in Russian font? Sure you don't like to see your language in other font.
    We have so many nice fonts such as Tahoma. We want you to correct this.
    But the 2nd one, the direction of our language is RTL, please do something to change the direction of our newspapers to RTL
    Thanks a lot
    Hello, dear admin پوپک

I was born in Iran and my parents were Iranian. Their parents were also Iranian. I accidentally don't know why my father's father and my father's grandfather, and my grandfather's father and so on were all Iranian.
    This is simply why I can't speak Arabic and I don't have any relation with these people. Luckily there's no Arabian country in the eRepublik.
    And now the question that me and many other Iranian people with Iranian father, grandfather, grandfather's father, etc. have, is: "why the game font is Arabic for us and not Persian?"
    I doubt that you like to write in Russian fonts or any other fonts not suitable for your own language. So we do.
    Now, I am asking you to change the font type to something more beautiful than the current one (for instance, Tahuma).
    The 2nd issue is about article alignment. Currently it is LTR, left to right, but we need RTL to make it more beautiful and readable. If possible, please let us know the code that can be used specifically while writing in Farsi/Persian or fix it generally forever.
    Thank you in advance and I just hope you understand my suggestions,
    Best regards,
    .....esmet....

NEC
    Dear Admin
    We are Iranian . Our language is Persian (Farsi) . We have nothing related to Arabs . All of us talk in Persian since thousands years ago . I & many Iranians have a question that Why our writing language in erepublik is Arabic . The second problem is that our writing language is right-to-left while we couldn't write like that in erepublik . Please add a right-to-left code in "Writing Article" section .
    Best Regards
    Dear Admin,

اینو هم مستر
    Atorpad زحمتشو کشید

Hi Admin
    We are Iranian, all of us were born in Iran and we live in Iran. We are not arab and we don’t live in arabian countries.(even there is no sign of them here in erepublik’s map!)
    So we want to ask you change the article’s font to a Persian one (we have so many nice fonts like Tahoma)
    and another request is that our language’s text direction is RTL but the game does not support it please fix it so we can improve our ecountry’s media.
    Best regards.
    eIranian citizens
    sarmad 1
    Dear Admin,
    I am writing on behalf on 8887 Iranian citizens. Our official language in Iran is Persian (Farsi) and Persian is not Arabic. Although there are no Arab countries in E-Rpublik, but there exist a font for them. There are, however, no Persian fonts available.
    We, Iranian citizens, ask you to develop a Persian font in E-Republik. There are lots of them available. It is also necessary to consider that Persian typo is Right- to- Left. Therefore, please do not forget the "DIR" beside "ALIGN".
    Please do not hesitate to contact us in case of more questions or any information needed.
    Your kind attention is highly appreciated by all Iranian citizens.
    Best regards,

Iranian citizens

sarmad2
    Dear beloved Admin,
    I was born in an Iranian family whose their family and their grand family and their grand, grand, grand, gr..................................nd family were Iranian.
    Since those days, we, Iranian people, were talking Persian (Farsi). PERSIAN IS NOT ARABIC and we have no relation with Arabs who fortunately have no country in E-Republik. Therefore, we ask our dearest Admin to change Arabic font with one of the nicest Persian fonts such as Tohama or Nazanin.
    we have the dream to publish our newspapers in Persian fonts in E-Republik every day and night!
    Meanwhile it is necessary to inform you that Persian typo is Right-to-Left. so, please do not forget the "DIR" beside "ALIGN".
    We are looking forward to hearing good news from you soon.
    Best regards,
    Iranian Citizens

از شما دوستان می خوام که اگه چیزی به ذهنتون رسید و یا دستی بر قلم از نوع فرنگیش دارین بگید که اضافه کنم و بعد در انتها از بینشون یکی رو انتخاب کنیم
    فکر می کنم اگه روزانه 500 نفر این متنو برای ادمین بفرستیم موفق می شیم

ويرايش توسط SiD Mo : 09/10/20 در ساعت 12:45 AM

تو که خیلی ادعای تریپ
    پارسیت می یاد
    یه نظر اینجا بده ببیمنم این کاره ای یا نه فقط بادی
    http://erepublik.ir/forum/showthread.php?t=3571&page=2

2. 23 کاربر زیر از SiD Mo برای این پست مفید تشکر کرده اند:

abbas ghaderi (09/10/10),Alireza Taji (09/10/11),amin.khan (09/10/08),Arash-Xp (09/11/10),arashi (09/10/17),arianhaadese (09/10/10),arvinje (09/10/07),Atorpad (09/10/20),Devil s Dance (09/10/10),e.abdi (09/10/14),Emichat (09/10/08),gameloft2 (09/10/07),HamedZolfaghari (09/10/12),HellGuard (09/10/08),HFAGANI (09/10/20),IR_Sharpshooter (09/10/08),Joe antonio (09/10/18),keykavoos (09/11/02),KraToS (09/10/07),meisam.dsh (09/11/06),nabeghe (09/10/07),Saeedgh (09/10/10),TinTino (09/10/08)

Angry

چقد ادمای با شرم و حیا یی هستین شما !
    خداییش اینقد خجالتی بودین من نمی دونستم؟
    48 نفر اومدن این پستو خوندن جیکشونم در نیومد!
    ایول دارین

نامردا یه اهنی اوهونی چیزی بکنین بفهمم خوندیدنش
    لااقل فحش بدین بفهمم باهام مخالقین
    دم اون چهار نفر گرم که حداقل حاضری شونو زدن
    من نمی دونم
    یک هفته دیگه می رم برای عملیات
    نظر بدین که تو این امر خیر شریک باشین

تو که خیلی ادعای تریپ
    پارسیت می یاد

4. کاربران زیر از SiD Mo به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

IR_Sharpshooter (09/10/08)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي World.Class.Force :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

اره دیگه از بس خجالتی هستیم
    هیچگاه امید کسی را نا امید نکن,شاید امید تنها دارایی او باشد.

من که حوصلم نمیشه اون همه متن رو بخونم ...
    چه برسه بعدش بخام جواب هم بدم!!!!!!!!!!!!
    --------

Angry

داش سعید من یه نفر تا آخر خط باهاتم

8. کاربران زیر از IR_Sharpshooter به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

SiD Mo (09/10/10)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Commander :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    par30web

ببینید که اگر نامه به ادمین بزنید حتما جواب می ده، خب جوابش چی بود؟
    عجب... چاییتو بخور!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Green نمایش پست ها
    داش سعید من یه نفر تا آخر خط باهاتم

چاکرتم به مولی
    اینهمه معرفت اشک منو در میاره

حالا علی الحساب برو واسم یه شیشه نوشابه بخر تا ببینیم چی کار باید بکنیم

نقل قول نوشته اصلی توسط par30web نمایش پست ها
    ببینید که اگر نامه به ادمین بزنید حتما جواب می ده، خب جوابش چی بود؟
    نامه نزدم جواب ادمین به من تنها این خواهد بود
    منتظرم یه چندتا نامه دیگه جمع بشه با همدیگه همفکری کنیم یکیو انتخاب نموده و سپس به ادمین ارسال بنماییم تا ادمین بفهمد که یه من ماست 1000 تومنه

تو که خیلی ادعای تریپ
    پارسیت می یاد

Thumbs down

من موافقم طبق معمول جوابش همون خواهد بود

ولی منم هستم باید از در عطوفت وارد بشیم مثل این

12. کاربران زیر از amin.khan به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

SiD Mo (09/10/10)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Commander :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    par30web

نقل قول نوشته اصلی توسط sid mo نمایش پست ها
    نامه نزدم جواب ادمین به من تنها این خواهد بود
    منتظرم یه چندتا نامه دیگه جمع بشه با همدیگه همفکری کنیم یکیو انتخاب نموده و سپس به ادمین ارسال بنماییم تا ادمین بفهمد که یه من ماست 1000 تومنه
    ادمین رو که قرار نیست بترسونیم، اگر حرف منطقی باشه با یک نامه هم راضی میشه و این رو من خودم دیدم
    یکی میاد منطقی صحبت می کنه آنبن می شه
    یکی میاد تو فروم تاپیک می زنه و رای می گیره و بن می مونه که هیچ دسترسیش از فروم قطع میشه
    عجب... چاییتو بخور!!

Thumbs up

نوشابه خریدم برات دونیت کنم
    راستی من IR_SHARPSHOOTER هستم.

به نظرم متن دوم بهتره
    سومیم بد نیست