موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 22

مشاهده پروفايل}     افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

شما هم دلتون خوشه مارو دارن از مجلس میندازن بیرون :دی میخواین شما رو تو دولت راه بدن :دی

اما کاش واقعا دولت مردان از این همه نیروی فعال استفاده میکردند تا اینا هم تجربه کسب کنن واسه اینده

الان وضعیت ایران عین تیم ملی فوتبال زمان بازی دایی شده زمانی که دایی تنها مهاجم ما بود و ....!!!!!

من دوباره برگشتم !!!
    جو بازی چرا اینقدر افتضاح شده ؟؟؟؟ادم از بازی زده میشه !!!

2. کاربران زیر از GeneralM به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

Hamid Reza (09/11/05)

بالاخره یه حرف حسابی شنیدیم

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

نقل قول نوشته اصلی توسط generalm نمایش پست ها
    شما هم دلتون خوشه مارو دارن از مجلس میندازن بیرون :دی میخواین شما رو تو دولت راه بدن :دی

اما کاش واقعا دولت مردان از این همه نیروی فعال استفاده میکردند تا اینا هم تجربه کسب کنن واسه اینده

الان وضعیت ایران عین تیم ملی فوتبال زمان بازی دایی شده زمانی که دایی تنها مهاجم ما بود و ....!!!!!
    شما اگه جایی به درد دولت بخوری حتما ازت استفاده میشه

وقتی که استفاده نمیشه حتما از شما بهتر هم بوده

پس کمتر جو بده اینجا

ناراحتی نداره sa33d جان
    دولت و مجلس باید خوشحالم بشن اگه کسی انتقاد کنه یا یسری مطالب رو یاداوری کنه.
    باهم دشمن که نیستیم ، همه میخوایم وضع بهتر بشه ، واسه بدتر شدن که نمیگیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط sa33d نمایش پست ها
    شما اگه جایی به درد دولت بخوری حتما ازت استفاده میشه

وقتی که استفاده نمیشه حتما از شما بهتر هم بوده

پس کمتر جو بده اینجا
    یه حالت دیگه هم هست که بیان نمیکنم چون به خیلی ها ممکنه بر بخوره

اما یه نمونه و مثال ساده زدم که خیلی شبیه اینجاست

علی دایی تو تیم ملی بازیکن بزرگی بود و البته من همیشه براش احترام قائلم اما ایا واقعا همه بازی ها حقش بود تو زمین باشه ؟ ایا از اون بهتر تو ایران نبود ؟ ایا بقیه مهاجم ها که بازی نکردند دلیلش این بود افتضاح بودن ؟ ایا بعد از از دست دادن اون مهره ای به اندازه و تجربه اون برای جایگزینیش داشتیم ؟؟

همین هارو میتونید تعمیم بدید واسه اینجا

من دوباره برگشتم !!!

7. کاربران زیر از GeneralM به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

Hamid Reza (09/11/05)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

منم 1چیز میگم که خودت جوابتو بفهمی

مهم هدف مربی بود هدفش زدن توپ های بلند بود که بهتر از علی دایی وجود نداشت برای اون کار هرکی 1جایی تخصص داره علی دایی هم اونجا بر اساس تشخیص مربی خوب بود همه هم به تصمیم مربی احترام گزاشتن

حالا خودت اینارو برای جوابت در نظر بگیر

منم 1چیز میگم که خودت جوابتو بفهمی

مهم هدف مربی بود هدفش زدن توپ های بلند بود که بهتر از علی دایی وجود نداشت برای اون کار هرکی 1جایی تخصص داره علی دایی هم اونجا بر اساس تشخیص مربی خوب بود همه هم به تصمیم مربی احترام گزاشتن

حالا خودت اینارو برای جوابت در نظر بگیر
    واقعا کس دیگه ای بهتر از دایی برای زدن توپ های بلند نبود ؟؟ نمی شد کسی رو پیدا کرد و اموزش داد تا جایگزین دایی بشه ؟ منظورم این اواخر فوتتبالش بود ها !که صدای همه متقدین هم که همیشه حامیش بودن در اومده بود!!!

سعید جان شاید یه روزی خدای نکرده 4-5 تا از بزرگ های بازی مثل اتیلا از جمعمون رفتن اونوقت وقتی کسی نیست که جایگزینشون کنیم باید افسوس این زمانهارو بخوریم
    مجلس رو ببین !!! خیلی ها اطلاعاتشون افتضاحه و خیلی ها فعال نیستن این دلیلش نوع برخورد شما هاست !!!!

من دوباره برگشتم !!!

10. کاربران زیر از GeneralM به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

Hamid Reza (09/11/05)

نه عزیزم اتفاقا مجلس دست خود تازه واردا هست خیلی وقته پیشکسوتا اونجارو برای تازه واردا خالی کردن اگه دقت کنی

در مورد اینکه کسی بهتر وجود داره یا نداره من هرچی میگم تفهیم نمیشی :دی

درست مثال میزنم برات

وزارت خارجه نک الان هست خب اگه نک بره میلاد هست میلاد هم از بازی بره من هستم من برم سهند هست سهند بره بالاش هست بالاش بره کارتال هست کارتال بره بهراد هست کافیه اینا ؟ یا اینکه بخوای احتمال بدی همه اینا باهم بمیرن یا از بازی برن :دی

در مورد وزارت دفاع کراتوس هست کراتوس بره من هستم من برم اتیلا هست اتیلا بره اشی هست اشی بره کارتال هست اینا هم تجربه مگه اینکه باز همه باهم بمیریم یا بریم هرکی هم اسم بردم چون قبلا تجربه وزارتو داشته اسم بردم

این 2وزارت مهمترینش بودن که گفتم اگه بازم جای دیگه فکر میکنی دیکتاتوریه یا مشکل هست بگو

در ضمن همه اینها هم 1روز یوزر بودن کم کم وارد این جریانات شدن مثلا ارتیکل نک بخونی نوشته 1روزی زمان میلاد ای ار سی رفت و کم کم راه افتاد

الان هم همینطوره افراد کم کم وارد جریان میشن 1روز میان جای من و بقیه

نه عزیزم اتفاقا مجلس دست خود تازه واردا هست خیلی وقته پیشکسوتا اونجارو برای تازه واردا خالی کردن اگه دقت کنی

در مورد اینکه کسی بهتر وجود داره یا نداره من هرچی میگم تفهیم نمیشی :دی

درست مثال میزنم برات

وزارت خارجه نک الان هست خب اگه نک بره میلاد هست میلاد هم از بازی بره من هستم من برم سهند هست سهند بره بالاش هست بالاش بره کارتال هست کارتال بره بهراد هست کافیه اینا ؟ یا اینکه بخوای احتمال بدی همه اینا باهم بمیرن یا از بازی برن :دی

در مورد وزارت دفاع کراتوس هست کراتوس بره من هستم من برم اتیلا هست اتیلا بره اشی هست اشی بره کارتال هست اینا هم تجربه مگه اینکه باز همه باهم بمیریم یا بریم هرکی هم اسم بردم چون قبلا تجربه وزارتو داشته اسم بردم

این 2وزارت مهمترینش بودن که گفتم اگه بازم جای دیگه فکر میکنی دیکتاتوریه یا مشکل هست بگو

در ضمن همه اینها هم 1روز یوزر بودن کم کم وارد این جریانات شدن مثلا ارتیکل نک بخونی نوشته 1روزی زمان میلاد ای ار سی رفت و کم کم راه افتاد

الان هم همینطوره افراد کم کم وارد جریان میشن 1روز میان جای من و بقیه

خب مجلس رو میگم که دست تازه وارد هاست اما انقدر بهشون بها داده نشده از نظر اطلاعاتی تعطیلن (عده ایشون ) و دنباله رو دیگران

خب منم میگم کلا سران مملکت همونها یی هستن که تو نام بردی به بقیه هم اجازه بدین بیان بالا ! مثلا معاون بشن یا چمیدونم نظر بدن و..... نه اینکه تا حرفی میزنن یا میخوان کاری بکنن بهشون بپرید یا تیکه بندازید یا بگید ما پیشکسوتیمهمونی که ما میگیم درسته

راستی حادثه هم تو وزارت خارجه خوبه ها بچه باحالیه با جاش فراست هم رفیقه ارتش هم داره

من دوباره برگشتم !!!

13. کاربران زیر از GeneralM به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

Hamid Reza (09/11/05)

ا سعید این که نشد من برم تو هستی این جوریه که بقیه مثل من تو این 15 ماه میشن کشک حداقل از اینا به عنوان مشاور استفاده کنید که این لیست من برم اون هست اضافه بشه
    این هم لینک سازمان من
    http://www.erepublik.com/en/messages
    /read/inbox/32918734
    امان از نامردمی ها

15. 2 کاربر زیر از Hamid Reza برای این پست مفید تشکر کرده اند:

GeneralM (09/11/05),keykavoos (09/11/05)