موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

مشاهده پروفايل}     افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    تشکر شده 9 در یک ارسال

پیش فرض Embajada eArgentina (Embassy eArgentina)

hola me llamo aslok me pongo en contacto con ustedes para ofrecerle todo lo que este a mi alcance, yo soy el embajador argentino en su pais. elegi particularmente su pais porque su cultura me interesa mucho. espero que nuestra relacion sea la mejor ya que su pais es de total agrado para eArgentina!espero que algun dia podamos ser grandes amigos y aliados!
    Estoy a su entera disposición, esperando sus noticias.

Un cordial saludo.

Aslok embajador eArgentino

pd:espero que la traduccion sea la mas fiel posible para entendernos adecuadamente

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سلام اسم من aslok من در تماس با شما برای ارائه همه چیز را در قدرت من ، من هستم ، سفیر آرژانتین در کشور شما. به ویژه انتخاب می کنند زیرا منافع کشور فرهنگ خود را تا حد زیادی به من. امیدوارم که رابطه ما این است که بهترین دلیل است کشور خود را به طور کامل به استقبال eArgentina! امیدوارم روزی ما می تواند دوستان و متحدان بزرگ!
    من که در اختیار شما هستم ، در انتظار ، اخبار خود را.

با احترام.

Aslok

نگاره من امیدوارم ترجمه شده است : اغلب ممکن است وفادار به اندازه کافی درک

2. 9 کاربر زیر از aslok برای این پست مفید تشکر کرده اند:

Arash-Xp (09/12/12),arianhaadese (09/12/28),Bazihome (10/01/01),Devil s Dance (09/12/12),e-behzad (09/12/28),Killer081_ag (09/12/19),Laya (10/01/01),Saeedgh (09/12/28),Sahand.M (09/12/25)

مشاهده پروفايل}     افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    تشکر شده 9 در یک ارسال

welcome aslok

Iran MoFA

4. کاربران زیر از arianhaadese به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

Laya (10/01/01)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

welcome

---------- Post added at 02:34 AM ---------- Previous post was at 02:32 AM ----------

این چه سفیریه کخ انگلیش بلد نی ؟
    We are all a little weird and life's a little weird, and when we find someone whose weirdness iz compatible with ours, we join up with them and fall in mutual weirdness and call it Love.
    and also :

کلمات کليدي اين موضوع