موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 23

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

داداش خوش اومدی
    دو تا سئوال
    1- شما ایرانی هستید و مقیم اونجائین یا فارسی بلدین
    2- استوارنامه شما را رئیس جمهو رامریکا فرستاده به رئیس جمهور ما یا نه ؟
    البته جسارت نشه 20 روز هست که اومدین بازی ما هم باید مطمئن بشیم که شما نماینده واقعی امریکا هستین یا نه
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوست میداریم هر آنچه نیستیم و عشق میورزیم به هر آنچه نداریم.....
    امضاهای بعضیا را که می بینم یاد این جمله بالا میوفتم

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

همه کاربران ملزم به رعایت قوانین فروم هستند در صورت نقض قوانین ، بلادرنگ با کاربر خاطی برخورد خواهد شد برای مشاهده اطلاعیه مدیریت کلیک کنید

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

کسی بهتون توهین مستقیم یا غیر مستقیم کرد با فشار دگمه گزارش پست خلاف در زیر همون کامنت به ما اطلاع بدهید تا با شخص خاطی در اسرع وقت برخورد بشه

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. 6 کاربر زیر از atilaa برای این پست مفید تشکر کرده اند:

Ariai (10/04/07),Ernesto_Rommel (10/03/28),Jean.Baptiste (10/03/28),M0hammad (10/03/28),Rexxar 69 (10/03/30),TrueEnzo (10/03/28)

مشاهده پروفايل}     افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

اتفاقا منم تو همین گیرم وحید جون

طبق اطلاعات قرار بود استوارنامه بده وزیر خارجه .. الی ماشالله تو دولت ژنرال چیزی که زیاده القاب و عناوین .... سه تا وزیر داشتیم گویا موفق شده با لعیا لایا ... صحبت کنه
    اونم گویا نتیجه نداشته ...

بهش گفتم مستقیم با رئیس جمهور صحبت کنه

به هرحال دوست مون بدش نیاد ولی برا خیلیا عین اب خوردن هست بگن ما سفیر هستیم و... ! چشمک

اما جدا از شوخی یه لینک تائید تو قسمت دسترسی سایت گذاشته:

http://www.forum.erepublik.ir/showth...156#post105156

فدات

4. 4 کاربر زیر از Ernesto_Rommel برای این پست مفید تشکر کرده اند:

Jean.Baptiste (10/03/28),M0hammad (10/03/28),Rexxar 69 (10/03/30),TrueEnzo (10/03/28)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

لایا درسته. -.-
    We are all a little weird and life's a little weird, and when we find someone whose weirdness iz compatible with ours, we join up with them and fall in mutual weirdness and call it Love.
    and also :

نقل قول نوشته اصلی توسط atilaa نمایش پست ها
    داداش خوش اومدی
    دو تا سئوال
    1- شما ایرانی هستید و مقیم اونجائین یا فارسی بلدین
    2- استوارنامه شما را رئیس جمهو رامریکا فرستاده به رئیس جمهور ما یا نه ؟
    البته جسارت نشه 20 روز هست که اومدین بازی ما هم باید مطمئن بشیم که شما نماینده واقعی امریکا هستین یا نه
    آتيلاي عزيز
    سال نو مبارک
    از توجه شما متشکرم
    چون در فروم شما گذاشتن مطلب تکراري ممنوع است، همونطور که ارنستو رومل عزيز گفتن از همون لينک پايين مي تونين استوارنامه (تأييديه) سفارت خانه را مطالعه بفرماييد
    چون مي بينم پارسي صحبت کردنِ من ايجاد سوال کرده، عرض کنم پدرم آمريکايي و مادرم ايراني هستند، بيشتر زندگي خود را در آمريکا گذرانده ام، در حال حاضر و تا پانزدهم ايپريل در ايران هستم
    به من اجازه بدهيد، تا سوال ذهني خود را از شما پيشکسوت بپرسم و آن اين است که اصولاً جزو قوانين ديپلماسي ايران است که وزير امورخارجه در پاسخ معرفي نامه و سوال سفيرجديد به جمله
    it's me
    بسنده کند؟ البته نتيجه من از مکالمات در اين فروم تا امروز اين است که مردمان اي.ايران مردمان خون گرمي هستند و خوش آمد گو ولي دولت فعلي علاقه اي به ارتباط با اي.يو.اس ندارد
    شاد باشيد

7. 5 کاربر زیر از Jean.Baptiste برای این پست مفید تشکر کرده اند:

Elias (10/03/30),Ernesto_Rommel (10/03/29),M0hammad (10/03/28),MNSY (10/03/30),Rexxar 69 (10/03/30)

به دلگ نگیر این دولت این در همه مارو کشته این فقط تو نیستی* که تو کار دولت جدید مونده

9. کاربران زیر از kasrataa به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

Jean.Baptiste (10/03/30)

نقل قول نوشته اصلی توسط kasrataa نمایش پست ها
    به دلگ نگیر این دولت این در همه مارو کشته این فقط تو نیستی* که تو کار دولت جدید مونده
    از توجه شما متشکرم، دوست عزيز

برادر شما احیانا ساکن کجایی؟
    Never forgive | Never forget
    phoenix will rise again from the ashes never
    bye forever

نقل قول نوشته اصلی توسط mrphoenix نمایش پست ها
    برادر شما احیانا ساکن کجایی؟
    مصطفي يه چند روز ديگه پيش بريم همه ميرن خونه اين بنده خدا كافي قليون بزنن.

---------- Post added at 05:57 AM ---------- Previous post was at 05:55 AM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط jean.baptiste نمایش پست ها
    آتيلاي عزيز
    سال نو مبارک
    از توجه شما متشکرم
    چون در فروم شما گذاشتن مطلب تکراري ممنوع است، همونطور که ارنستو رومل عزيز گفتن از همون لينک پايين مي تونين استوارنامه (تأييديه) سفارت خانه را مطالعه بفرماييد
    چون مي بينم پارسي صحبت کردنِ من ايجاد سوال کرده، عرض کنم پدرم آمريکايي و مادرم ايراني هستند، بيشتر زندگي خود را در آمريکا گذرانده ام، در حال حاضر و تا پانزدهم ايپريل در ايران هستم
    به من اجازه بدهيد، تا سوال ذهني خود را از شما پيشکسوت بپرسم و آن اين است که اصولاً جزو قوانين ديپلماسي ايران است که وزير امورخارجه در پاسخ معرفي نامه و سوال سفيرجديد به جمله
    it's me
    بسنده کند؟ البته نتيجه من از مکالمات در اين فروم تا امروز اين است که مردمان اي.ايران مردمان خون گرمي هستند و خوش آمد گو ولي دولت فعلي علاقه اي به ارتباط با اي.يو.اس ندارد
    شاد باشيد
    آخه وزيرمون از صبح تا شب مخ همه رو تو شات هاش ميخوره ديگه حس جواب كامل نداره آخر شب.
    بشكست دلم كسي صدايش نشنيد
    آري . . . دل ما اين چنين ميشكند

13. کاربران زیر از Rexxar 69 به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

Jean.Baptiste (10/03/30)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Commander :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

به شما خوش آمد می گم، امیدوارم در مدّتی که سفیر ایالات متحده آمریکا در ایران مجازی هستید، اقامت خوبی داشته باشید و دو دولت بتوانند با هم دیگه مراودات معقولی داشته باشند
    با آرزوی سربلندی و سرافرازی برای شما.

15. 2 کاربر زیر از Roham Hosseini برای این پست مفید تشکر کرده اند:

Jean.Baptiste (10/03/30),M0hammad (10/03/30)

برادر اين كسي كه توي آواتارته كي هستش ؟

به کوروش چه خواهيم گفت؟
    اگر سر بر آرد ز خاک ، اگر باز پرسد ز ما ، چه شد دين زرتشت پاک ؟ چه شد ملک ايران زمين ؟
    کجايند مردان اين سرزمين ؟ چه آمد سر خوي ايران پرستي ؟
    چه امد سر فرزندان ايران زمين ؟