موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 36

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

پیش فرض نگران آموزش ورژن دوم نباشيد

سلام بچه ها همينطور كه بعضي از دوستانمون اطلاع دارند بنده يك برنامه آموزش عالي براي ورژن دوم دارم ، البته نميخواستم چيزي درموردش بگم و سوپ ريزتون كنم ( غافلگير ) ولي چون يكي از بچه ها تو مجلس لو داد من يك دمو ارش ميزارم كه رو همين ورژن كار شده .

يك مشكل بزرگ داريم و اون هم وقت گير بودن تهيه اين نوع آموزش هست از اين رو سعي ميكنم فقط آموزش قسمت هاي مهم رو تهيه كنم ، سعي ميشه هر قسمت نهايتا در يك فايل فلش 500 كيلوبايتي به بهترين شكل آموزش داده بشه .

مشاهده دمو ! ( اين با اوني كه تو مجلس لو رفت فرق ميكنه )

لازم به ذكره كه من بيشتر به خاطر تهيه اينكه آموزش از كانديداتوري انصراف دادم !

براي اينكه فايل رو با كيفيت بهتري ببينيد صفحه رو با opera يا ie باز كنيد يا فايل رو از اينجا ذخيره كنيد و در اوج كيفيت ببينيد كليك راست Save link as

حتما نظراتون رو بگيد چون تنها انگيزه من براي ادامه كار شما هستيد .

2. 21 کاربر زیر از Roxeta برای این پست مفید تشکر کرده اند:

abbas ghaderi (10/05/01),Ali Emami (10/05/17),Alireza Taji (10/05/01),Arash-Xp (10/05/02),Ariai (10/05/03),behrang (10/05/01),cain4iran (10/05/03),FieldMarshal (10/05/02),JACK C. HAMMER (10/05/02),jomjomeh (10/05/03),M0hammad (10/05/01),par30web (10/05/01),parsa.jomung (10/05/02),rabin2026 (10/05/01),real-life (10/05/01),Resistance Master (10/05/11),rezaphoto (10/05/02),Roham Hosseini (10/05/01),sir conard (10/05/02),Vampire (10/05/02),wolfman_741 (10/05/01)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Commander :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    par30web

بابا ایول... با ادوب ساختی؟ اونی که من گفتم با این فرق می کنه... این آموزش هست ولی اون یه جور معرفی + آموزش خیلی کوتاه... بیشتر جنبه کلیپ داره... ولی این آموزشه... اون فیلمی که دادم ببینی متوجه میشی...
    عجب... چاییتو بخور!!

مشاهده پروفايل}     افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

خیلی عالی بود
    زشير شتر خوردن و سوسمار-------- عرب را بجائي رسيده است كار
    كه تاج كياني كند ارزو-------------- تفو بر تو اي چرخ گردون تفو

در يك كلام عالي بود
    من كه خيلي خوشم اومد. به جاي روزنامه هاي زياد كه بعدا به سختي ميشه پيداشون كرد، اين خيلي عاليه.

ميگم اگه ميتوني آموزش قسمت*هاي تخصصي هم اضافه كن مثل بازار ارز، كارخونه داري و ... براي كسايي كه چند روزي هست از زندگي مجازيشون ميگذره.

Like Old Days

چقدر پولداري خوش به حالت

به کوروش چه خواهيم گفت؟
    اگر سر بر آرد ز خاک ، اگر باز پرسد ز ما ، چه شد دين زرتشت پاک ؟ چه شد ملک ايران زمين ؟
    کجايند مردان اين سرزمين ؟ چه آمد سر خوي ايران پرستي ؟
    چه امد سر فرزندان ايران زمين ؟

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Commander :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    par30web

ببین من با این سویش مکس زیاد کار کردم... ادوب سخت تره یا آسونتره؟
    عجب... چاییتو بخور!!

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

میلاد عالی بود ولی وقتی روی دکمه ادامه آموزش میزنم هیچ تغییری نمیکنه صفحه و نیمره به آموزش بعدی

ولی در یک کلام عالی بود عزیزم
    روزنامه من Ebtekar Newspaper

وقتي رو ادامه آموزش كليك كني يك Caption باز ميشه ميگه رو گزينه رويداد هاي جهاني كليك كن وقتي روش كليك كني ميره تو رويداد هاي جهاني اونجا رو توضيح ميده ...