موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

Arrow آماده ی کمک در امور مشاوره اقتصادی

سلام.
    من میخواستم اینجا بگم میتونم در زمینه ی مشاوره ی اقتصادی و امور مالیاتی درآمدی کشور و بودجه ی دولت و راه های تامین اون کمک کنم.
    البته اگه به توصیه ام فکر کنید.
    موفق باشید.

مشاهده پروفايل}     افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

من 350تا الماس کیو دارم. به نظر تو الان بفروشم یا بعد ورژن 2؟
    با دلیل واسم توضیح بدی ممنون میشم
    زشير شتر خوردن و سوسمار-------- عرب را بجائي رسيده است كار
    كه تاج كياني كند ارزو-------------- تفو بر تو اي چرخ گردون تفو

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

این خیلی خوبه که میخوای کمک بکنی به بقیه

به عباس هم بگم فرقی نداره چون تو هر دو ورژن الماس همون الماس میمونه و تغییری نمیکنه پس فرقی نداره کی بفروشیش

ولی چون تو ورژن جدید سیستم کارخونه داری فرق داره همون دو سه روز اول ورژن 2 ممکنه قیمت ها بره بالا برای هیمن میتونی تو ورژن دو بفروشیش

منم 450 ریال و 10 گولد دارم به نظرتون چیکارش کنم؟
    روزنامه من Ebtekar Newspaper

Lightbulb

نقل قول نوشته اصلی توسط matrix2008 نمایش پست ها
    این خیلی خوبه که میخوای کمک بکنی به بقیه

به عباس هم بگم فرقی نداره چون تو هر دو ورژن الماس همون الماس میمونه و تغییری نمیکنه پس فرقی نداره کی بفروشیش

ولی چون تو ورژن جدید سیستم کارخونه داری فرق داره همون دو سه روز اول ورژن 2 ممکنه قیمت ها بره بالا برای هیمن میتونی تو ورژن دو بفروشیش

منم 450 ریال و 10 گولد دارم به نظرتون چیکارش کنم؟
    اگه کارخونه داری تو کارخونت سرمایه گذاری کن ( یا به صورت ارتقا یا به صورت موجودی)
    اگرم کارخونه نداری یا کارخونت نیاز به سرمایه گذاری نداره بهتره نگه دارای .
    البته اگه بتونیم تو ایران یه بانک که چندتا کارخونه پشتبانش باشه تاسیس کنیم و از حمایت کامل دولت برخوردار باشه اونوقت میتونیم سرمایه ی همه ی بازکنان رو جمع کرد و با قول مقداری سود به صاحب حساب ها و یا دادن مقداری از امتیاز و سود کارخونه به صاحب حسابان ؛ اولا: پول هیچکس ثابت نمیمونه و ضرر نمیکنه ، دوما: بانکتاسیس شده میتونه در مواقع ضروری به دولت کمک کنه ، سوما: کارخونههای تاسیس شده توسط بانک میتونن آهن ، گندم ، اسلحه و نون باشن که در مواقع جنگ با عرضه کردن مقدار زیادی اسلحه به بازار از تورم وبالا رفتن حبابی قیمت اسلحه و تورم بیجای اون جلو گیری بشه و در کارخونه ی نون میشه به تازه واردین برای دلگرم کردن مقداری دونیت کرد و یا در مواقعی که عده ای سود جو قیمت نان رو که یکی از ضرورات و واجبات کشور هست بالا بردن بشه بالا عرضه ی بالا توسط این بانک قیمت رو شکوند.
    در کل این بانک هم اقتصاد کشور رو کنترل میکنه هم سرمایه گذاری مردم رو.
    تاسیس چنین بانکی نیاز به همکاری شدید مجلس دولت و مردم داره که اونم تو ایران غیر ممکن به نظر میرسه ...

5. 2 کاربر زیر از shahin777 برای این پست مفید تشکر کرده اند:

behrang (10/05/01),M0hammad (10/05/01)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Commander :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

Cool

تو امور بازار ارز و اینا وبازار مارکت هم تبهر دارم میتونم قیمت پول یه کشور رو با خرید کل محصولاتش ونایاب کردن اون بالاپایین کنم کلی سود ببرم یه مدت اینکارو دوره هیراد تو ایران کردم خوب پولی گیرم اومد

7. کاربران زیر از Major Soroush به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

aminrahmani (11/09/14)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Field.Marshal :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

Major Soroush:
    خیلی هر کسی با کس دیگه فرق می کنه
    عددش را بگو تا ببینم چه قدر بوده
    مقلا من به 2000 می گم خیلی. شاید پژمان به 2 گلد بگه خیلی

1. تازه وارید بیاورید سجده می کنم

9. 2 کاربر زیر از aminrahmani برای این پست مفید تشکر کرده اند:

AmirSardar (11/09/21),Major Soroush (11/09/23)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Commander :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

Cool

اون موقع قحطی جنس بود با خرید 1500 تا تانک و 6 تا خونه کیو 5 تونستم سود خوبی کنم هنوزم یه خونه کیو 5 دارم این رویه دستم باد کرده

یه مدتم رفتم آفریقای جنوبی اونجا خوب سودی کردم با اینکار تونستم کلی کارخونه لند بزنم و گلد بخرم کارخونه های فود کیو تاسیس کنم بزودی شاید دوباره عازم سفر بشیم

یه مدتم چین وامارات وصبستان بودم وبغارستان که تویه صربستان رفتم کارگری پولش گذاشتم بازار سیاه به پول ایران کلی ریال گیر آوردم

11. کاربران زیر از Major Soroush به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

aminrahmani (11/09/25)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي World.Class.Force :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

نقل قول نوشته اصلی توسط major soroush نمایش پست ها
    اون موقع قحطی جنس بود با خرید 1500 تا تانک و 6 تا خونه کیو 5 تونستم سود خوبی کنم هنوزم یه خونه کیو 5 دارم این رویه دستم باد کرده

یه مدتم رفتم آفریقای جنوبی اونجا خوب سودی کردم با اینکار تونستم کلی کارخونه لند بزنم و گلد بخرم کارخونه های فود کیو تاسیس کنم بزودی شاید دوباره عازم سفر بشیم

یه مدتم چین وامارات وصبستان بودم وبغارستان که تویه صربستان رفتم کارگری پولش گذاشتم بازار سیاه به پول ایران کلی ریال گیر آوردم
    برادر این دفعه خواستی بری سوداوری یک خبری هم به ما بده
    اینقدر پرورش کک و شپش کردیم که زندگیمون داره به باد فنا میره

Live with dreams Or Die in the path of dreams

13. کاربران زیر از Adrenaline به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

aminrahmani (11/09/25)