موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

واقعا دوست من
    پرچم کشور را می خوای عوض کنی !!!
    پرچمی که تمام ملت های دنیا حتی امریکا انگلیس و حتی اسرائیل اون را به رسمیت می شناسن
    چرا خودتون را به سخره می گیرید
    حرف تاریخ و ریشه را پیش می کشی چرا از هویت اصلی نمی گی که ما اریایی هستیم و از منطقه نزدیک سیبری اینجا نیومیدم پس بریم اونجا کشور احداث کنیم :دی
    بابا خجالت بکشید
    من کاری به تاریخ نماد ندارم شما داری می گی پرچمی که تمام دنیا اونو به رسمیت می شناسه را عوض کنی در جواب باید بهت بگم بیاد شما فکرت را عوض کنی چون کاملا این فکر ... هستش

2. 3 کاربر زیر از pouraboutaleb برای این پست مفید تشکر کرده اند:

amirh.o.s (14/09/13),InsomniAc (11/11/21),X-Gamer (10/11/25)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

نقل قول نوشته اصلی توسط pouraboutaleb نمایش پست ها
    واقعا دوست من
    پرچم کشور را می خوای عوض کنی !!!
    پرچمی که تمام ملت های دنیا حتی امریکا انگلیس و حتی اسرائیل اون را به رسمیت می شناسن
    چرا خودتون را به سخره می گیرید
    حرف تاریخ و ریشه را پیش می کشی چرا از هویت اصلی نمی گی که ما اریایی هستیم و از منطقه نزدیک سیبری اینجا نیومیدم پس بریم اونجا کشور احداث کنیم :دی
    بابا خجالت بکشید
    من کاری به تاریخ نماد ندارم شما داری می گی پرچمی که تمام دنیا اونو به رسمیت می شناسه را عوض کنی در جواب باید بهت بگم بیاد شما فکرت را عوض کنی چون کاملا این فکر ... هستش
    دولتی که مارو به رسمیت نمیشناسه چرا ما باید اونرو به رسمیت بشناسیم؟
    دولتی که به ما میگه خس و خاشاک،میکروب چرا ما باید اونو به رسمیت بشناسیم؟؟
    آمریکا و انگلیس اگه ایرانو برسمیت میشناختن که اینهمه تحریم نبودیم
    بیایید با فکر و کارمان ایرانی بمانیم نه با حرف

4. 5 کاربر زیر از Die Hard برای این پست مفید تشکر کرده اند:

amirh.o.s (14/09/13),Dr.Williams (11/11/04),F.RevengeR (10/11/24),majidsuzuki (11/08/23),X-Gamer (10/11/25)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Titan*** :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    j o k er

با درفش کاویانی موافقم
    از روز اول هم از اعراب ونمادهاشون خوشم نمیومد
    در روزگار جهل ،شعور،خود جرم است

6. 3 کاربر زیر از fariborzz برای این پست مفید تشکر کرده اند:

amirh.o.s (14/09/13),Die Hard (10/11/24),X-Gamer (10/11/25)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي God of War :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

مدیریت این تاپیک رو ببنده چون دوباره یه سری راه می افتن و اون مسخره بازی ها می شه ... دردسرش برای من هست !!
    *
    خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر است

کارم از گریه گذشته است ، بدان میخندم

*

8. 2 کاربر زیر از Ali Emami برای این پست مفید تشکر کرده اند:

amirh.o.s (14/09/13),Die Hard (10/11/24)

آره تایپک داره از بحث اصلی منحرف میشه
    من این تایپک رو زدم واسه اینکه چون دولت مارو تحریم کرده ما هم اونرو تحریم کنیم
    دلیلی نداره دیگه ما ازشون حمایت کنیم !!
    فکر هم نکنم ادمین با این موضوع مشکلی داشته باشه وقتی همه موافق هستند
    باید پرچم ویکی پدیا رو هم قفل کنه که هرکسی نیاد عوضش کنه

اینکار میتونه کمک خوبی برای افزایش جمعیت باشه و مانور خوبی میشه رو این موضوع داد
    فقط باید میتینگ که میرین حواس خودتونو جمع کنین
    بیایید با فکر و کارمان ایرانی بمانیم نه با حرف

10. کاربران زیر از Die Hard به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

amirh.o.s (14/09/13)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي God of War :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

مساله اینجاست که پرچم کشور ما رو برای چی میخواید تغییر بدید؟آخرش این هست بیاییم راضی کنیم ایرپابلیک رو که پرچم خالی باشه و نوشته روش نداشته باشه ،اما اینکه بیاییم یه چیز دیگه رو بیاریم که درست نیست اصلا !

Because sometimes ,truth isn't good enough !!

12. کاربران زیر از Sor3na به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

amirh.o.s (14/09/13)

چند نکته وجود داره

1- سیاست سایت بر این اساس هست که هر چی تو واقعیت سندیت داره برای اونا مهم هست نه اینکه هر چیزی که کاربران دوست دارند پرچم بازی همونی هست که وجود داره و عوض هم نمیکنند

2- بحست مربوط به پرچم سالها تو خود بازی ادامه داشته و به هیچ جایی نرسیده و همیشه به مشاجره کششده شده

3- این فروم هم چون نمیخواهیم به سرنوشت خود بازی دچار بشه و بحثهای مر بوط به بیرون به بازی بیاد داخلش تاپیک را قفل میکنم اگر چینین بحثی را خواستید ادامه بدید تو خود بازی ادامه بدید چون دیگه خطر شیلترینگ براش وجود نداره

به همین خاطر با عرض پوزش تاپیک راقفل میکنم
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوست میداریم هر آنچه نیستیم و عشق میورزیم به هر آنچه نداریم.....
    امضاهای بعضیا را که می بینم یاد این جمله بالا میوفتم

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

همه کاربران ملزم به رعایت قوانین فروم هستند در صورت نقض قوانین ، بلادرنگ با کاربر خاطی برخورد خواهد شد برای مشاهده اطلاعیه مدیریت کلیک کنید

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

کسی بهتون توهین مستقیم یا غیر مستقیم کرد با فشار دگمه گزارش پست خلاف در زیر همون کامنت به ما اطلاع بدهید تا با شخص خاطی در اسرع وقت برخورد بشه

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

14. 9 کاربر زیر از atilaa برای این پست مفید تشکر کرده اند:

Ali Emami (10/11/24),AlirezaK (10/11/25),amirh.o.s (14/09/13),Die Hard (10/11/24),InsomniAc (11/11/21),jomjomeh (11/05/03),Ramsin Aghasi (10/11/24),TrueEnzo (10/11/25),X-Gamer (10/11/25)

کلمات کليدي اين موضوع