موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

Threaded View

مشاهده پروفايل}     افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

پیش فرض تنبلی بسه یالا ببینم یالا (فوری)

خوب دیگه به سلامتی قدم نورسیده فروم مون موبارک باشه ایشالله !

تنبلی رو بزارید کنار ، اون عزیزان تازه واردی که ما نمیشناسیم و اون عزیزانی که قدیمین و میشناسیم لطف کنند گوش هاشونو باز کنند یه چند جمله بنویسم

1.لطفا هر عزیزی که دستی بر آتش داره و مقاله نویس تو سایت اصلی هست و احیانا مقاله ای در باب اموزش بازی در هر زمینه ای ، تکرار میکنم هر زمینه ای داره ، لطف کنه بیاره بزاره تو فروم جایزه داره

2.لطفا هر عزیزی که فکر میکنه فکری ! برای ملت و کشور ما داره یا کسی رو میشناسه که همچین فکرایی داره هرجور که میدونه دعوت کنه به فروم اگرم نیومد لینک شو بده به خودم تا بیارمش

3.لطفا دوستان دولتی یا احیانا تحلیلگرانی که الان هستند تو بازی لطف کنند برای من و بقیه که ادمای تازه واردی هستیم تحلیل کاملی از اوضاع برحسب رده یعنی :

نظامی
    سیاسی
    اقتصادی
    جغرافیایی
    منابع

بکنند تا کمی بیشتر همه مون اشنا بشیم

همه این کارا جایزه داره که با کمک مدیریت سعی میکنیم بدیم بهشون ، جایزه : دکمه امتیاز و تشکر !

2. 11 کاربر زیر از Ernesto_Rommel برای این پست مفید تشکر کرده اند:

Ali Emami (11/08/20),aminrahmani (11/08/20),K-paX (11/08/20),MA3TER (11/08/20),matrix2008 (11/08/20),megahack (11/08/20),mohamadxxx (11/08/20),par30web (11/08/20),reza hosseini (11/08/20),Roham Hosseini (11/08/21),TrueEnzo (11/08/20)