موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

Threaded View

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي World.Class.Force :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

Post تدوين آموزش جامع ايريپابليك

سلام دوستان
    همونطور كه همه ميدونيد يكي از مهمترين مشكلات ايران مجازي كمبود جمعيت هست كه اونم به خاطر ***تر شدن بازيه.
    اما راه هاي زيادي براي افزايش جمعيت وجود داره،جديدا هم دوستان از طريق تبليغ در فيسبوك ، موفق شدند تا افراد جديدي رو به بازي بيارند.

ولي به نظر شما صرفا جذب افراد تازه وارد كفايت ميكنه؟

يا اينكه بايد براي افزايش جمعيت كاراري ديگه اي هم انجام بشه؟

به نظر من بايد قبل از اينكه افراد تازه واردي رو به بازي دعوت كنيم،به فكر يه آموزش جامع از بازي باشيم.
    چون خودم اين تجربه رو داشتم و به دو تا تازه وارد از طريق مسنجر بازي رو آموزش دادم،بايد بگم كه اينكار خيلي وقت گيره و در نهايت افراد تازه وارد خيلي سريع از بازي سرد شده و بازي رو ترك ميكنند...

چند كار بايد انجام بشه :

1- تبليغ در سايت هايي مثل فيسبوك و غيره...
    2-تدوين دو آموزش :
    الف) آموزشي سريع و مختصر از بازي تا افراد تازه در مرحله اول خيلي زود با بازي و نحوه ي كارها آشنا بشن.
    ب) آموزش جامع،تا افراد تازه وارد بعد از آشنايي نسبي با بازي براي آشنايي كامل تر ازون استفاده كنند.
    3-حمايت بچه ها از افراد تازه وارد براي پيشرفت اونا (جوري كه مانع از دلسري اونا از بازي بشه)
    4- چيزي شبيه طرحي كه سبحان ميخواست انجام بده(يعني ايجاد بستري براي كمك به لول پايين ها)

به نظر من در راس تمام موارد بالا مورد 2 يعني تدوين آموزش وجود داره.
    باور كنيد كه كار خيلي سختي نيست و فقط كافيه يكم همت كنيد تا اين كار به نحو احسنت انجام بشه.

اين تاپيك رو زدم تا ضمن شنيدن نظرات دوستان عزيز ، كساني كه تو زمينه تدوين آموزش بازي ميتونند كمك،راهنمايي و ... كنند،حتما اعلام كنند.
    ويرايش توسط Mehran : 11/12/14 در ساعت 05:35 PM

2. 5 کاربر زیر از Mehran برای این پست مفید تشکر کرده اند:

Abtin (11/12/14),megahack (11/12/14),Rohani (11/12/17),ROHIRAN (11/12/18),TrueEnzo (11/12/15)