موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 152

Threaded View

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

پیش فرض Hattrick - مربیگری فوتبال آنلاین

حتما همه ی کسایی که اهل بازیهای اینترنتی باشن و به فوتبال هم علاقه دارن با سایت Hattrick آشنا هستند. کلا Hattrick یک بازی معروف و قدیمی هست ولی اگر تجربه اش نکردید یک بار امتحان کنید

این سایت محیطی هست که به شما این امکان رو میده تیم فوتبال خودتون را بسازید و مدیریت کنید... یکی از بازیهای قدیمی نت هست که از سال 97 شروع به کار کرده...
    داشتن یک تیم فوتبال و سرمربی اون تیم بودن واقعا برای من یکی توی این سایت جذابه... البته من خودم علاقه ی زیادی به فوتبال ندارم ولی این سایت من رو به خودش جذب کرده!

یکی از بهترین مزیتهاش این هست که زبان فارسی را هم برای ایرانیان داره و کلا یک بخش خبری هم برای ایرانیان داره، 80 - 90% چیزهایی که توی بازی می بینید به زبان فارسی هستند و بقیه هم که فارسی نشدن زیاد اهمیتی ندارن!

این بازی خیلی گسترده هست و با بقیه ی بازیهای سبک خودش فرق اساسی داره...

وقتی ثبت نام میکنید چند روزی طول میکشه تا تیمتون به شما تحویل داده بشه! علتش هم این هست که باید صبر کنید تا یک تیم ایرانی (چون تیمهای هر کشور همه چیشون مال اون کشوره، مثلا بازیکنهای تیمهای ایرانی همشون اسمهاشون فارسی هست) مناسب براتون پیدا بشه! ( بیشتر از یک هفته طول نمیکشه - البته در بیشتر مواقع شاید یکی دو روز بیشتر طول نکشه تا تیمتون را تحویل بگیرید )

همونطور که بازی خیلی گسترده ای هست، کار باهاش هم زیاد سخت نیست! و راحت می تونید بفهمید چی به چیه! البته سایتها و نرم افزارهای کمکی زیادی هم برای این بازی هستند که می تونید با کمک اونها بیشتر از بازی لذت ببرید.

این لینک یک راهنمای کامل در مورد بازی هست در انجمن فارسی این بازی (مثل سایت خودمونه ): کلیک کنید

این هم لینک صفحه اصلی سایت : WWW.HATTRICK.ORG
    کافیه موقع ثبت نام فارسی را انتخاب کنید تا همه چیز فارسی بشه و اگه هم با زبان انگلیسی مشکلی داشته باشید با این کار دیگه همه چیز رو می فهمید.

تیم من هم اسمش ParsiKade United هست. که چون وضع خوبی نداره لینک نمیگذارم تا اگه کسی خیلی کنجکاو ( فضول ) بود خودش بره پیدا کنه.

البته آموزش و نکته در مورد این بازی زیاد هست ولی دیگه حوصله ندارم!

2. 12 کاربر زیر از ParsiKade برای این پست مفید تشکر کرده اند:

alex fera (09/08/30),atilaa (09/05/18),Devil s Dance (09/11/30),HellGuard (09/08/04),HFAGANI (09/05/19),lovely moho (09/05/18),M0hammad (09/05/18),mohammad20j (09/05/17),nasser-gh (10/02/06),Osex (10/05/11),PooYaN.N (09/05/18),Power Owner (09/11/12)