موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

صفحه 11 از 16 نخستنخست ... 910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 152

مشاهده پروفايل}     افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

نقل قول نوشته اصلی توسط fcsooti نمایش پست ها
    قربون دستت هر موقع وقت تعطیل کردنش رسید یه خبر به من بده، البته فکر کنم تازه لیگ جدید شروع شده.
    هر چند وقت یه بار می شه بازیکن جدید گرفت؟ من فعلا فقط یه بازیکن دارم تو تیم جوانانم.

//
    من حدود 47 ستاره می گیرم تو هر بازی، البته از سیستم های هتریک زیاد سر در نمیارم، از شانسم این بازی بهترین مدافعم رو ندارم، اگه این بازی رو ببرم فکر کنم بتونم برای موندن یه کارهایی بکنم. قبل هر بازی میام اینجا یه مشاوره می گیرم. یه حسی می گه این فصل رو سیستم 4-5-1 سرمایه گذاری کنم :دی
    هر هفته میشه یک بازیکن گرفت از اسکات ها.
    در کل میشه 3تا اسکات (یا استعداد یاب)داشت توی کشورهای مخلتف و استان های مختلف.که هر کدومشون 50میلیون هفتگی پول میخان.

در ضمن من که نمیدونم لیگ جوانات کدومه که خبرت کنم.

خوب خوبه میتونی تو لیگ 3 بمونی ولی باید روی سیستم حریفت وقت بزاری.تو لیگ 3 تیمهاش معمولاً 44-50 ستاره میگیرن به حز یکی یا دوتا که صعود کننده هستند و یکی دوتا هم شاید اشتباهی مثل من صعود کردند و تیم ضایعی دارند که راحت میشه بردشون.
    --------

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

بازیکن ایرانی چیه دیگه؟ من نصف تیمم خارجین :دی
    درسته گرونتر هستند ولی من حوصله گشتن واسه بازیکن ایرانی ندارم.

من همه تیمم ایرانی هست و فقط دو تا بازیکن خارجی دارم بازی قبلی رو هم تونستم 7-0 ببرم خدا رو شکر.اسم تیمم هم folad-Hoemozgan هست این که میبینید آر نداره سوتی داداشم هست اومد بنویسه هرمزگان سوتی داد داغونم کرد کلی پول دادیم اسم تیممون این بشه زد خرابش کرد.
    حالا بازی بعدیم با یه تیم قوی هست ببینم چی میشه.
    آیدی دار شدم بلاخره.

4. کاربران زیر از Hossein.H به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

ParsiKade (09/09/14)

نقل قول نوشته اصلی توسط parsikade نمایش پست ها
    بازیکن ایرانی چیه دیگه؟ من نصف تیمم خارجین :دی
    درسته گرونتر هستند ولی من حوصله گشتن واسه بازیکن ایرانی ندارم.
    پس جوانانت رو تعطیل کن بره ....
    آخه بازیکن خارجی باید بهش 20% حقوقش رو پول زور بدی ... به همین خاطر کسانی که بازیکن تمرین میدن و میفروشن(که همه باید این کار رو بکنن)بازیکن ایرانی میخرن و تمرین میدن که اون 20% رو ندن.یا اینکه خودشون جوانان میزنن که نخان بازیکن هم بخرن اصلاً.
    --------

6. کاربران زیر از HossianShirazi به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

ParsiKade (09/09/14)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

بازیکن ایرانی بسازید که به تیم ملی هم کمک کنید.
    تو انجمنهای هتتریک هم از تاپیک حزب آزاد ایران خیلی میتونید کمک بگیرید.
    من تیمم loins pride و این فصل اومدم دسته 5 و میخوام یه فصل اینجا بمونم تا تیمم رو با استفاده از تیم جوانانم حسابی بسازم.
    تو گردهمایی 16مرداد که بودیم نوید سرمربی تیم ملی بهم گفت تو هر دسته سعی کن 2برابر دسته قبلی بمونی.الان من دسته 6 یه ضرب صعود کردم،دسته 5 یه فصل میمونم فصل بعدش صعود میکنم،دسته 4 ،3 فصل میمونم فصل 4م صعود میکنم اما احتمالا دسته 3 و 2 رو سریع میام بالا تا دسته برتر.
    از راهنماییای قدیمیای هتتریک استفاده کنین پدر جان!
    ادب مرد به ز دولت اوست...

8. کاربران زیر از sina58 به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

ParsiKade (09/09/14)

Time man:FCEsteghlalona
    ghahremane lige 6 dar avalin fasle hozoor!
    Bazie avale jam hazfi ham bordam
    Faghatam 1 bazikone irani to tarkib asli daram
    رئیس جمهور من : میرحسین موسوی

10. کاربران زیر از Pejman SS به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

ParsiKade (09/09/14)

آقا من امروز با تیم PRSUnited بازی دارم.
    دو نمونه از هنرمایی هاشون ایناس
    http://www87.hattrick.org/Club/Match...TeamID=1630313
    http://www87.hattrick.org/Club/Match...TeamID=1630313
    منم تقریبا اینم
    http://www94.hattrick.org/Club/Match...&TeamID=463349
    البته یه دفاع 5 ستاره و یه 3 ستاره دارم که تو این بازی نبودن.
    به نظرتون با چه سیستمی برم تو بازی؟

به یــــــــــــزدان که گر ما خرد داشتیم
    کجـــــــا این سر انجــــــام بد داشتیم؟

12. کاربران زیر از FCSooti به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

ParsiKade (09/09/14)

خب به سلامتی بازی اول رو 3 بر صفر بردم ولی هم اینکه کل زورمو زدم و هم اینکه این اسونترین بازی این فصلم بود. امیدوارم در کل بتونم 12 امتیاز بگیرم که نیوفتم

به یــــــــــــزدان که گر ما خرد داشتیم
    کجـــــــا این سر انجــــــام بد داشتیم؟

14. کاربران زیر از FCSooti به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

ParsiKade (09/09/14)

نقل قول نوشته اصلی توسط parsikade نمایش پست ها
    حتما همه ی کسایی که اهل بازیهای اینترنتی باشن و به فوتبال هم علاقه دارن با سایت hattrick آشنا هستند. کلا hattrick یک بازی معروف و قدیمی هست ولی اگر تجربه اش نکردید یک بار امتحان کنید

این سایت محیطی هست که به شما این امکان رو میده تیم فوتبال خودتون را بسازید و مدیریت کنید... یکی از بازیهای قدیمی نت هست که از سال 97 شروع به کار کرده...
    داشتن یک تیم فوتبال و سرمربی اون تیم بودن واقعا برای من یکی توی این سایت جذابه... البته من خودم علاقه ی زیادی به فوتبال ندارم ولی این سایت من رو به خودش جذب کرده!

یکی از بهترین مزیتهاش این هست که زبان فارسی را هم برای ایرانیان داره و کلا یک بخش خبری هم برای ایرانیان داره، 80 - 90% چیزهایی که توی بازی می بینید به زبان فارسی هستند و بقیه هم که فارسی نشدن زیاد اهمیتی ندارن!

این بازی خیلی گسترده هست و با بقیه ی بازیهای سبک خودش فرق اساسی داره...

وقتی ثبت نام میکنید چند روزی طول میکشه تا تیمتون به شما تحویل داده بشه! علتش هم این هست که باید صبر کنید تا یک تیم ایرانی (چون تیمهای هر کشور همه چیشون مال اون کشوره، مثلا بازیکنهای تیمهای ایرانی همشون اسمهاشون فارسی هست) مناسب براتون پیدا بشه! ( بیشتر از یک هفته طول نمیکشه - البته در بیشتر مواقع شاید یکی دو روز بیشتر طول نکشه تا تیمتون را تحویل بگیرید )

همونطور که بازی خیلی گسترده ای هست، کار باهاش هم زیاد سخت نیست! و راحت می تونید بفهمید چی به چیه! البته سایتها و نرم افزارهای کمکی زیادی هم برای این بازی هستند که می تونید با کمک اونها بیشتر از بازی لذت ببرید.

این لینک یک راهنمای کامل در مورد بازی هست در انجمن فارسی این بازی (مثل سایت خودمونه ): کلیک کنید

این هم لینک صفحه اصلی سایت : www.hattrick.org
    کافیه موقع ثبت نام فارسی را انتخاب کنید تا همه چیز فارسی بشه و اگه هم با زبان انگلیسی مشکلی داشته باشید با این کار دیگه همه چیز رو می فهمید.

تیم من هم اسمش parsikade united هست. که چون وضع خوبی نداره لینک نمیگذارم تا اگه کسی خیلی کنجکاو ( فضول ) بود خودش بره پیدا کنه.

البته آموزش و نکته در مورد این بازی زیاد هست ولی دیگه حوصله ندارم!

مزخرفترین بازیه اینترنتی هستش که تا حالا بازی کردم!!من که دیگه بیخیالش شدم!!!

ممنون!!!
    اتفاقا من با این*که اصلا اهل فوتبال نیستم (در واقعیت رو می*گم) به این بازی علاقه دارم.

من هم بازی اولم در دسته*ی 5 را با نتیجه*ی 6 - 0 بردم.

در مورد اون 20٪ پول که خارجی*ها میگیرن هم نوش جونشون بابا بیخیال :دی من که مشکل مالی ندارم هر بازی خانگی که انجام می*دم کلی پول گیرم میاد. بعد از هر 3 4 تا بازی خانگی هم یک بازی توپ می*خرم. (خارجی :دی)

راستی بچه ها شما از برنامه های اضافی برای هت تریک استفاده می کنید؟ (برای مدیریت بهتر تیم و اینجور چیزها)