موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي God of War :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

پیش فرض آموزش کامل ارپابلیک - درس ششم ××گرفتن مدال بتل هیرو(قهرمان نبرد)××

درود ،
    خوب الان دیگه شما یک بازیکن با معلومات کامل هستید ، حالا وقتشه یکم گلد در بیارید بهترین راه برای گلد در آوردن در دیویژن 1 که شما و تازه وارد ها در اون قرار دارید ، گرفتن مدال قهرمان جنگ یا بتل هیرو که به صورت خلاصه به اون بی اچ (Battle Hero=BH) میگن هست که شما با کمترین خرج و بدون اینکه سطح تجربتون بالا بره میتونید این مدال و پاداش ـش رو بگیرید .
    اول خواستم خودم این مقاله رو بنویسم ولی یاد علی سینا ، سلطان گرفتن مدال بتل هیرو افتادم و گفتم چه کاریه خوب ، مقاله اون بهترین منبع هست و به صورت کامل در اینجا آوردمش زیاد حرف زدم بریم سر درس .

سلام به همه دوستان

باز هم یه بار دیگه قصد کردم برم بالا ممبر :دی خوب این بار دوست دارم یه سری تجربیاتی رو که خودم در طول این ۲ ماه کسب کردم در اختیارتون بذارم.

خوب همانطور که از اسم مقاله مشخص این مقاله در مورد گرفتن مدال بی‌ اچ‌ یا همون مدال قهرمان جنگ هستش البته برای دیو ۱. تو این دوره زمونه بخاطر بی‌بی بوم‌های متعدد جمعیت دیو ۱ ایران بشدت زیاد شده. می‌تونم بگم هر چقدر هم آموزش درست باشه هیچ کسی‌ نمیتونه با خودش کنار بیاد که فایت نزنه و منتظر باشه که قدرتش زیاد بشه. پس من یه راه بهتر پیدا کردم می‌خوام راهی‌ رو که خودم پیش گرفتم رو یادتون بدم که هم مدال بگیرید هم فایت نزنید هم بتونید از بازی لذت ببرید. قبل از هر چیز اگه بنظرتون من که تنها ۲ ماه وارد بازی شدم و تجربه‌ی در این مورد ندارم فقط لازمه به تعداد مدال‌های بی‌ اچ‌ من نگاهی‌ بندازید

پس از اینجا به بعد میتونید به تمام حرف‌های من اعتماد کنید. خوب حالا که مقاله در مورد بی‌ اچ‌ هست بذارید براتون جامع و کلی بنویسم.

به طور کلی‌ من گرفتن بی‌ اچ‌ رو به ۲ دسته تقسیم بندی می‌کنم. دسته اول اونهایی هستند که از اول راند شروع به وارد کردن دمج می‌کنن و به اصطلاح هلد (آماده باش) روی دیوار هستن.
    بذارید یه مقدار بیشتر در این مورد براتون توضیح بدم. مشخصه این دسته زدن دکمه فایت هست اما اول از همه برای گرفتن بی‌ اچ‌ به این روش لازمش داشتن قدرت بالاست من خودم به شخصه قدرت ۲۵۰۰ رو مینیمم میدونم. یه نفر با قدرت ۲۵۰۰ میتونه معمولا با اسلحه کیو۷ با یه بار زدن دکمه فایت بین ۳۰۰۰ تا ۶۰۰۰ دمج وارد کنه (عوامل زیادی برای این دمج دخیل هستن اگه خواستید براتون می‌تونم توضیح بدم عدد دقیق چطور به دست میاد). البته این یعنی‌ اگه کل انرژیش موجود باشه، (اف اف) با خالی‌ کردنش میتونه ۱۵۰ کیلو دمج وارد کنه، البته من بعید میدونم در شرایط نرمال، یعنی‌ در میانه روز این مقدار کافی‌ باشه و در ادامه به بازوکا نیاز پیدا می‌کنه. ولی‌ مطمئنا در طول شب این مقدار دمج عدد مطمئنی خواهد بود. پس میتونیم با پشتوانه بازوکا و یا شاید راکت و بمب‌های کوچک به این روش به راحتی‌ بی‌ اچ‌ رو بگیریم .

خوب میریم سر وقت دسته دوم قسمتی‌ که هدف اصلی‌ از نوشتن این مقاله بود یعنی‌ گرفتن بی‌ اچ‌ با حداقل قدرت یعنی‌ ۵۰ و نکته مهمش بدون کسب حتی یک تجربه اس. وسوسه کنندس :دی این دسته رو بهشون بی‌ اچ‌ هانتر (شکارچی بی‌ اچ‌ ) میگن.

خوب اولین چیزی که این روش نیاز داره داشتن کارخانه راکت هست که به محض رسیدن به قدرت ۵۰ میتونید در زمان آفر ادمین با ۱۰ گلد بسازیدش. شما در این کارخانه روزانه ۲ عدد راکت میتونید بسازید، البته همزمان نمی‌تونید ۲ تا رو در امبار نگاه دارید باید یکی‌ رو بسازید و استفاده کنید و بعد میتونید دومی‌ رو بسازید.

مرحله اول در مورد زمان اقدام برای این جور بی‌ اچ‌ هاس. چون اکثر بازیکنان این بازی اروپایی‌ هستن در ساعات اولیه صبح یعنی‌ ۵-۹ کمترین بازیکن آنلاین وجود داره. پس این روش در این زمان‌ها بشدت عملی‌ تر هست

مرحله دوم در مورد پیدا کردن جنگ مناسب هست، هیچ وقت برای این روش جنگ‌های مستقیم رو انتخاب نکنید چون دسترسی مردم به این جور جنگ‌ها زیاده و دسترسی‌ بیشتر هم یعنی‌ رقیب بیشتر، پس همیشه تو انقلاب‌ها باید به دنبالش باشیم. نکته بعدی در مورد تعداد جنگ موجود در کّل جهان هست. اگه تعدادش کمتر از ۱۵ تا باشه کلا اون شب رو بی‌خیال بشید چون رقابت سختی را پیش رو خواهید داشت. البته انقلاب یه سری کشور‌ها رو هم مثل صربستان، لهستان، اسپانیا، و آمریکای لاتین رو کلا فاکتور بگیرید چون نمیذارن کسی‌ ازشون بی‌ اچ‌ شکار کنه

این عکس رو ببینید تا براتون سندی باشه بر تعداد رقیبانتون در کشوری مثل لهستان

اما چه جنگی مناسبه؟ به عکس زیر توجه کنید البته منظور زمان جنگ و میزان دمج هاس

این جور جنگ‌ها به دلیل نبودن افراد آنلاین با کمترین یا حتی بدون هیچ دمجی جلو میره. زمان راند مهم‌ترین نکته در این جور جنگ هاس. اگه تنها ۵ دقیقه به انتهای راند باقی‌ مونده بود و وضعیت به همین شکل باقی‌ مونده بود میتونید دست به کار بشید، البته باز هم اینجا به یک دو راهی‌ میرسیم.

راه اول اگه میخواید بی‌ اچ‌ مطمئن بگیرید ۲ تا راکت رو می‌زنید سمتی‌ که دمج کمتر داره البته و البته باید تخمین بزنید که ۲ تا راکت ۱۰۰ کیلو دمج داره پس حواستون باشه دیوار رو بر نگردونید که جنگ طولانی‌تر نشه و البته رو دست کسی‌ که بی‌ اچ‌ فعلی‌ هست که آنلاین هم هست نزنید که باعث کل کل می‌شه.

راه دوم اینه که تا آخرین دقیقه جنگ صبر می‌کنید اگه کسی‌ دمجی وارد نکرد شما با یک راکت بی‌ اچ‌ میشید. این راه دوم بنظر راه بهتر و کم خرجتری میاد ولی‌ چون اکثر بی‌ اچ‌ هانترها از راه بی‌ اچ‌ میگیرن پس امکان داره ۱-۲ حتی ۳ نفر دیگه هم راکت بزنن و در این جور مواقع هر کی‌ که تجربه (اکس پی) بیشتری داشته باشه بی‌ اچ‌ می‌شه، البته یه حرکت ریز هم می‌شه انجام داد بعد از زدن راکت یه دونه فایت هم بزنید که دمج از ۵۰ کیلو بیشتر باشه تا از حالت مساوی خارج بشه.

نکته دیگه که میتونه خیلی‌ کمکتون کنه اینه که، سیستم نظامی بازی جوری طراحی شده هر ۱ دقیقه امتیازات به طرفی‌ که دیوار مثبت داره اضافه می‌شه. اگه شما توجه کنید زیر نوار دیوارها آخرین کسانی‌ که دمجی وارد کرده باشن اسمشون به همراه مقدار دمج شون نوشته می‌شه. این نوار هر ۳۰ ثانیه یک بار آپدیت می‌شه، پس شما اگه تا آخرین دقیقه منتظر هستید و میخواید با ۱ راکت بی‌ اچ‌ بشید پس میتونید حتی در همون دقیقه آخر که میخواید دمج رو وارد کنید باز هم ۳۰ ثانیه صبر کنید و به اون نوار نگاه کنید تا کسی‌ دمج نزده باشه و بعدش شما دمج رو وارد کنید یا حتی رو دستش بزنید. البته این مورد به اینترنت با سرعت بالا نیاز داره که به سرعت نوار آپدیت بشه. بهتون پیشنهاد میدم حتما اسکریپت اریپابلیک ستاف + رو نصب کنید به شدت در مورد قدرت دیوار‌ها و آخرین فایت‌ها کمکتون می‌کنه.

نکات آخر رو هم بگم و مقاله رو دیگه ببندم. بی‌ اچ‌ هانترها از اونجایی که از رو اسمشون هم معلومه دنباله بی‌ اچ با کمترین دمج هستن. کمترین دمج براشون هم زیر ۱۰۰ کیلو هست، پس وقتی‌ ببینن سمتی‌ از جنگ کمتر از ۵۰ کیلو دمج نداره یا دیوار‌ها جوری هستن که اگه بخوان دمج وارد کنن دیوار بر میگرد معمولا دنبالش نمیرن و خودشون رو هم به دردسر نمیندازن. بعد از مدتی‌ بی‌ اچ‌ هانتر‌های معروف رو میشناسید. اگه حوصله داشته باشید کسایی‌ رو که در ذهن دارید قبلش چک کنید که تو اون کشور نباشن یا آنلاین نباشن و در آخر اکیدأ از هر گونه کل کل در صورت برگردوندن دیوار منفی‌ خودداری کنید چون فقط آخرش براتون هزینه اضافی خواهد داشت. این روش براتون ماکزیمم باید دو تا راکت خرج داشته باشه نه بیشتر واگر نه با احتساب گلدی که می‌گیرید کلا ضرر می‌شه.

حرف آخر

باز هم میگم اینجور بی‌ اچ‌‌ها فقط تجربی‌ میتونید فوتو فنشو دقیق یاد بگیرید. به طور کلی‌ گرفتن بی‌ اچ‌ به این روش کاملا تجربی‌ هست. هر چقدر بیشتر تمرین کنید بیشتر دستتون میاد که چطوریه ماجرا‌، صد در صد دفعه‌های اول سوتی خواهید داد مثلا دیوار سمت کمتر رو اشتباها مثبت می‌کنید که این میتونه اول بد بختی باشه. البته بعد از یه مدت هم دستتون میاد که میتونید سمت دیوار مثبت هم بزنید ولی‌ همیشه بی‌ اچ‌ هانتر برای سمت دیوار مثبت تعدادشون بیشتره پس ریسکش هم بیشتره.

من از این روش نزدیک ۱ ماه دارم استفاده می‌کنم و کلی‌ بی‌ اچ‌ گرفتم، می‌تونم بگم نزدیک به یک ماه نه ۱ دونه بازوکا دارم نه یه دونه اسمال بمب. اینجا هم میتونید صحت این حرفم رو چک کنید.

کلا من تمام این حرفا رو زدم و این مدل بی‌ اچ‌ گرفتن رو به شما یاد دادم، اما این مساله رو همیشه در نظر داشته باشید. ما اینجا جمع شدیم تا برای ایران بازی کنیم، درسته که بازی و هیجانش به همین رقابت هست اما بدونید شکار بی‌ اچ‌ از ایرانی‌ به هیچ وجه پذیرفته نیست حتی در جنگ‌های خارج از ایران. سعی‌ کنید با پذیرفتن این قانون نانوشته به هم دیگه احترام بذاریم

دیدن این عکس هم خالی از لطف نیست که بفهمید چه بی‌ اچ‌‌هایی‌ می‌شه در این ساعات با این روش شکار کرد

نکات تکمیلی )
    آمـــوزش ویدئــویی

اما من برای سهولت کار شما یه ویدئو هم آماده کردم. زمانش حدودا ۵ دقیقه هست. از اولین لحظه که اقدام کردم برا گرفتن بی‌ اچ‌ تا پایان راند و تمام اتفاقاتی که اون وسط افتاد، حتی یه نفر خواست بزنه رو دستم ولی‌ نذاشتم. (پدرم در اومد برا این ویدئو حداقل یه نگاه بهش بندازید :دی) حجمش رو تا جایی‌ که میشد کم کردم دقیقا ۲۲.۵ مگ‌ هستش. هم میتونید تو یوتوب ببینیدش هم لینک مستقیم دانلود براتون گذشتم. امیدوارم بعد از دیدن این ویدئو تا حد زیادی دستتون اومده باشه دقیقا چه کار باید بکنید
    اما چند نکته

شما وقتی‌ دارید برا سمت دیوار منفی‌ اقدام می‌کنید برا بی‌ اچ‌ توجه داشته باشید نــباید جا برای نفر دومی‌ رو بذارید. یعنی‌ چی‌؟ مثل میزنم. دیوار مثبت در مجموع ۱۴۰کا قدرت داره، دیوار منفی‌ ۲۰کا. شما اگه با یه راکت ۵۰ کیلویی‌ دمج رو وارد کنید یعنی‌ دیوار منفی‌ رو می‌کنید ۷۰کا و بی‌ اچ‌ میشید اما این خطر اومدن بی‌ اچ‌ هانتر‌ها رو بوجود میاره. چرا چون دیوار سمت شما هنوز ۷۰کا جا داره تا مثبت نشه پس یه بی‌ اچ‌ هانتر ۱۰ ثانیه آخر بدون اینکه بفهمید میاد و بی‌ اچ‌ شما رو با ۶۰کا دمج می‌زنه. پس چه کار کنیم؟

همیشه باید حواستون باشه جا کمتر از دمج خودتون باشه مثلا در همون مثال بالا اگه در کل ۱۴۰کا قدرت دیوار مثبت و سمت منفی‌ ۲۰کا پس شما نیاز دارید ۲ تا راکت بزنید و ۱۰۰کا دمیج وارد کنید و در مجموع دیوار منفی رو به ۱۲۰کا برسونید و دیوار رو هم مثبت نکردید، کس دیگه هم اگه بخواد بزنه سمت منفی‌ دیوار مثبت می‌شه پس معمولا اینکارو نمیکنن. این موضوع رو هم حواستون باشه خیلی‌ از وقتها به مرور زمان دیوار مثبت سنگین تر می‌شه، شاید شما جای نفر دوم رو گرفته باشید ولی‌ به مرور زمان دوباره جا باز بشه پس اگه میتونید با بازوکا خورد خورد این فضا رو ببندید یا شاید مجبور باشید راکت دوم رو مصرف کنید تا فضا پر بشه

هیچ وقت سعی‌ نکنید مینیمم دمج رو بزنید مثلاً دیوار مثبت ۱۰۰ کا قدرت داره و شما ۵۱کا بزنید چون خیلی‌ راحت یکی‌ میاد در دقیقه آخر ۳کا دمج اول سمت مثبت می‌زنه و بد میاد ۵۲کا سمت منفی‌ می‌زنه و بی‌ اچ‌ رو از شما میگیره. همیشه سعی‌ کنید تا میتونید درصد دیوار منفی‌ رو به ۵۰ نزدیک نگه دارید.

در مورد دابل بی‌ اچ‌ هم واقعا ارزش نداره و به ریسکش نمی‌ارزه بذارید سر فرصت یدونه یدونه بی‌ اچ‌ بگیرید. به شما مقامی برا اینکه دابل زدید داده نمی‌شه مطمئنا هیچ وقت در نهایت سود نداره.

یکی‌ از دوستان به یه موردی اشاره کرد گفت به مقاله اضافه کنم. همیشه وقتی‌ استرنگت شما بالا باشه افراد با قدرت کمتر حداقل یه ترسی‌ دارن و امکان داره کمتر بخوان بزنن رو دست شما، همانطور که خود من ۲ ماه پیش این ترس رو داشتم که بزنم رو دست یکی قویتر از خودم. پس شاید به مرور زمان با زیاد شدن قدرت شما بی‌ اچ‌ دزدی از شما هم کم بشه.

یه سوالی که بعضی‌ از دوستان می‌کنن در مورد لول پایینه. تو مقاله قبلی‌ گفته بودم کارخانه راکت رو به قدرت ۵۰ که رسیدید میتونید بسازید اما در قوانین بازی یک محدودیتی برای کسایی‌ که به لول ۱۵ نرسیدن وجود داره و اونم اینکه نمی‌تـــونن سمتی‌ که میخوان رو در انقلاب انتخاب کنن و همیشه سمت کشور انقلاب کنند وارد میشن البته مزیتی هم که به اونها داده اینه که بدون هزینه مسافرت می‌تونن در هر انقلابی شرکت کنن.

اطلاعــات صفحه جنـــگ

در مورد دیدن اطلاعات صفحه جنگ هم باید اضافه کنم اون اطلاعات به وسیله اسکریپت ایریپابلیک ستاف+ بدست اومده حتما اگه میتونید نصبش کنید علاوه بر این اطلاعات قسمت‌های دیگه‌ای هم داره که در کل خیلی‌ مفیده و می‌تونم بگم کامل‌ترین اسکریپتی که دیدم همینه. از اینجا میتونید ایریپابلیــک ستــاف+ رو دانلود کنید و از اینجا هم میتونید آمــوزش کامل نصب اسکـــریپت رو ببینید
    سخــــن آخر

در پابان هم این موضوع رو فراموش نکنید این روش بی‌ اچ‌ گرفتن بی‌ اچ‌ هانتینگ یا همون شکار بی اچ نیست چون شما روی دیوار شاید ۲۰ دقیقه هلد(آماده باش) بودید حتی دمج خودتون رو هم وارد کردید، پس از کسی‌ هم بی‌ اچ‌ کش نرفتید. اما این موضوع رو هم فراموش نکنید کش رفتن بی‌ اچ‌‌های ۵۰ کیلویی‌ کار بدی نیست چون نفر قبلی‌ هم زحمتی برا اون بی‌ اچ‌ نکشیده بوده. اما اگه بی‌ اچ کسی‌ که مثلا ۲۰۰کا زده رو بزنید کار جالبی‌ نیست. کاری که این روزا به وفور بین ایرانی‌‌ها میبینم که بی‌ اچ‌های ۳۰۰-۴۰۰ کیلویی‌ تو انقلاب هامون از هم می‌دزدن. این کار به هیچ وجه پسندیده نیست. تنها ضربه به یه ایرانی‌ می‌زنید.

کسایی‌ هم که میگن این روش عملی‌ نیست یه بار دیگه سری به مقاله قبلی‌ بزنن اون موقع ۳۲ مدال بی‌ اچ‌ داشتم و الان با گذشت کمتر از ۴۰ روز نتیجه اینه.

خوب این آموزش هم به پایان رسید ، با تشکر فراوان از علی سینا :دی سوالی داشتید این زیر بپرسید یا تو بازی به من یا علی سینا پیام بدید
    http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/6954983
    http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/6391151

موفق باشید - سیاوش
    .We're all islands shouting lies to each other across seas of misunderstanding
    Rudyard Kipling-

2. 5 کاربر زیر از Dr.SkA برای این پست مفید تشکر کرده اند:

amir2040 (13/09/19),Behnam MDN (13/09/17),megahack (13/09/15),navid aghili (13/09/16),Violet Girl (13/09/15)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Corporal :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

خیلی هم خوب خیلی هم عالی دستت درد نکنه

4. کاربران زیر از navid aghili به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

Dr.SkA (13/09/16)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Lieutenant :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

دستت دردنکنه
    ممنون

6. کاربران زیر از amir2040 به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

Dr.SkA (13/09/21)