موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 51

Threaded View

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Legends of Iran: Nader.ImmOrtal Battalion :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

سلام

من به عنوان یه تازه وارد هیچ کمکی از دوستان رده بالا ندیدم تو این بازی

فقط یبار یه خارجی رو ادد کردم 100 تا تانک بهم داد ازش تشکر کردم گفت تازه واردا نیاز دارن به کمک امیدوارم خوب ازشون استفاده کنی

تا الان هم به مقامات ایران هرکدومشون پیام دادم نظر دادم هیچکدوم توجه نکردن

اکثرا تون فقط بلدین حرف بزنین و مقاله بدین ( کلی گفتم )

من نیومدم بگم ازتون کمک میخوام نه فقط خواستم بگم با مقاله زدن نیست و حرف زدن نیست

یه پیشنهاد هم دارم البته اگر کسی توجه کنه

روز اول برای همه تازه وارد ها از طرف رییس جمهور یه نامه بزنید بعد تشکر و قدرانی و این حرفا لینک انجمن رو بزارید براشون که بتونن با دوستان راحت تر ارتباط برقرار کنن و دوستان رو بشناسن

و بعد ماقله اموزشی هم تا اینجا اکثرا خسته کننده هستن هرچند که کامل توضیح داده باشین ولی برای یه تازه وارد کسل کنندس

شما اموزش های اولیه رو توی یک سری مقاله تحت عنوان اموزش روزانه قرار بدین

مثلا اموزش روز اول یه ماقله ده خطی یا کمتر بزنین فقط در مود جزییات روز اول توضیح بدین

تقریبا ده روز حالا کمتر یا بیشترش بستگی به خودتون داره اینجوری اموزششون بدیم نه خسته میشه کسی نه از بازی زده میشن تازه توی این مدت کلی به تجربشون اضافه میشه

شما اول کار برمیگردین میگین اصلا فایت نزن فقط تمرین و کار این یه برخورد افتضاح و زنندس
    شما اصل بازی رو نمیتونین توی یه جمله اول کار به طرف بفهمونین چون تموم جلوه های بازی داره بهشون میگه مبارزه کنین

خب حالا شما که میگین فایت نزن فقط تمرین و ورک الان یه تازه وارد که هیچی نداره با روزی 5 تا زور بازو تا کی میخواد دووم بیاره ؟ اینه که از بازی خسته شون میکنه

یکم هم روی عواملی که تازه واردا رو خسته میکنه کار کنین احترام بین بازیکن ها که اصلا وجود نداره من فک میکنم این بازی یسری قوانین نیاز داره بین جامعه خودمون حداقل که باید بزرگترا این کارو کنن

یکم روی کارامون و حرفامون دقت کنیم کسی رو از دست نمیدیم اگر یه رابطه دوستی بین کاربرا ایجاد کنین هیچکدوم از بازی خسته نمیشن

ولی شما ها یا بلدین با هم دعوا کنین یا وقتی هم که خوشالین بهم دیگه فحش میدین در کل بهم احترام نمیذارین

---------- Post added at 04:29 PM ---------- Previous post was at 04:28 PM ----------

و ببخشین کسی میتونه در مورد بی بی بوم به من یسری توضیحات بده لطفا

2. 8 کاربر زیر از Persian Alpha برای این پست مفید تشکر کرده اند:

Dr.SkA (13/12/11),ghost066 (15/08/05),Green Dr (13/12/11),kasra.marooned (15/02/08),kiarashrazor (13/12/11),Mr.Mahv (13/12/11),pier-port (13/12/11),همپا (13/12/11)