موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 71

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Commander :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

این نظر چه طوری هستش

اگر محصولی را با قیمتی که می خواهی هر هفته بگیری در بازار به فروش بذاری تا اون های که می خواهن کمک کنن بیان خرید کنن

و اون های هم که می خواهن پول بیشتری بدن محصول گران تری بذاری

2. کاربران زیر از hasanjp به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

moqaniyani (15/11/05)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي National.Force :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    FireKernel

مرسی حسن جان ، بنظرم فکر خوبی میتونه باشه ...
    فکر کنم بشه اقساط اعضای صندوق هم به این شکل درستش کرد ، یعنی توی بازار جنسی رو هم اندازه اقساط که 10 سی سی هست ، مسئول صندوق قرار بده و خوده کسی که عضو صندوق هست اون رو بخره ... میشه از غذا استفاده کرد که مورد نیازشه...
    نظرتون در این باره چیه ...؟ آیا بازم ادمین بن میکنه...!؟
    Don't Forget , We Are Iranian

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي National.Force :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    bikhabar

والا بازار اصولا بهتر از دونیت هستش اما بازهم ادمین کنترل بازار رو هم داره و میتونه ببینه چه خبره ولی خوب ریسکش کمتر از دونیت هستش مخصوصا اگه افراد مختلف بیان اینکار رو انجام بدن

5. کاربران زیر از Aidin به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

moqaniyani (15/11/05)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Lt.Colonel :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

شما به تازه اردها وامهایی میدین ک زمیناشونو آپ کنن . چطوری میخواین پول رو پس بگیرین تا بتونین به کس دیگه ای وام بدین؟
    مثلا به یکی ک وام میدین طرف ظرف مدت 4 ماه پولو با سودی ک مشخص می کنین پس میده
    واسه جلوگیری از این جریان بن شدم هم از ادمین خرید کنین یا خرید کنین ک بازم طرف باید مالیات رو بده
    یکی از دلایلم واسه این ک قدیمی ها رئیس باشن هم همینه ک اونا با این دوزار پول بن نمیشن.
    جهان را بنگر سراسر که به رخت رخوت خواب خراب خود از خویش چه بیگانه است

7. 4 کاربر زیر از sh.sh برای این پست مفید تشکر کرده اند:

Aidin (15/11/05),hossein m (15/11/06),mohamadrezaaa (15/11/05),moqaniyani (15/11/05)

نام کاربری سایت
    FireKernel

ازت خیلی ممنونم sh.sh ، از تمام رهنماییهات...

سخنی با دوستان دیگه :

11 روزه اومدم توی این بازی و به لطف پارسا تونستم راه شناختن افراد رو توی این بازی بفهمم ... توی این بازی خیلیها دم از باهم بودن میزنن و گاهی تا دم دمهای صبح بیدارن و اظهار دارن که مهم "باهم بودن" توی این بازی است ، ولی معنی و مفهوم واقعی باهم بودن رو میدونید از کیا یاد گرفتم...

از کسایی که شاید خیلیهاتون خبر ندارید که اونا هم وجود دارن ، کسانی که دلشون واقعا برای ایران میسوزه و دنبال قوی کردن اکانت خودشون نیستن ، اونا دوست دارن همه باهم پیشرفت کنن ... معنی واقعی باهم بودن رو از کسی یاد گرفتم که بدونه اینکه توی گروه یا بحث شرکت کنه ، جز انرژی مثبت دادن ، راه حلهای خوب و حمایت کردن اونم توی پی وی ، بدونه اینکه کسی بفهمه کسی هست که به فکرشونه یاد گرفتم ، کسی که بدونه هیچ منت و چشم داشتی ، پا به پای من برای طرح نظر داده ، پشتم بوده و به جز جمله "ادامه بده ، کارت خوبه ، من باهتم" چیزه دیگه ای نداده ، بعضی وقتها از خودم خجالت میکشم ، شرم میکنم که یه شهروند از شهروندهای ایرانم ، میدونید چرا ، چون خیلیها معنی و مفهوم اتحاد رو نمی دونند ، چون همه دم از معرفت و رفاقت و باهم بودن میزنن ، اما فقط 2 الی 3 نفرشون هستن که واقعا پشتتن و کمکت میکنن.
    معنی ومفهوم واقعی باهم بودن رو از کسی یاد گرفتم ، با اینکه تازه به بازی اومده بودم حاضر بود 12000 سی سی رو بدونه هیچ چشمداشتی بهم بده و در ازای اون چیزی ازم طلب نکنه ، اونم مثل من تازه وارده ، از من زودتر اومده تو بازی ... تازه واردها میدونن 12000 سی سی درآوردنش چقدر سخته ...
    معنی و مفهوم باهم بودن رو از کسی یاد گرفتم که وقتی احساس کرد به نظرش ، به راهنماییهاش احتیاج دارن ، دریغ نکرد و بدونه هیچ منتی تجربیات و راهنماییهاشو در اختیار ما قرار داد تو همین تاپیک.

بهتر نیست کمی خجالت بکشیم ، انتظار داریم یکی بیاد و همه چیرو درست کنه و ماهم بشینیم فقط شعار بدیم ...
    وقتی یه حرکتی که هم به نفع خودمونه ، هم به نفع کشورمونه آغاز میشه ، بجای اینکه نظر و پیشنهاد سازنده ای بدیم تا شاید این حرکت بجایی برسه ، چوب لای چرخش کنیم ، یا با حرفهای بیمورد روحیه شون رو خراب کنیم ...حداقل کاری انجام نمیدید ، برای حل مشکل ، راه حلی نمیدید ، حتی حاضر نیستید 1 دقیقه بشینید و برای حل مشکل خودتون فکر کنید ، حداقلش روحیه بقیه رو خراب نکنید ، خیرتون به کسی نمیرسه ، حداقل شرتون نرسه ...

میشناسم کسی رو که تازه پاشو از دست داده و از کمر به پایین فلجه ، داره با شما بازی می کنه ، ولی اونقدر مرد هست که از همون بدو ورودش داره برای شناسایی مشکلات ایران و شما ها تلاش میکنه با اینکه سنی هم نداره ، ولی طرز فکرش مثل یسری از افراد نیست...(ببخش منو نمیخواستم بگم) ، میدونید مثل اون سری از افراد که دم از مشکلات ایران میزنن ولی کاری نمیکنن منو یاد چی میندازه ، داستان اون موشه که توی مزرعه بود ، همون که یروز مزرعه دار تله موش میاره توی مزرعش ، همون موشه که میره به بقیه حیوانات مزرعه میگه مزرعه دار یه تله موش آورده ، و همشون میگن به ما مربوط نیست مشکل خودته ... کی میخوایم بزرگ بشیم ، کی میخوایم معنی این بیت از شعر رو که روی سر در سازمان ملل هست رو با تمام وجودمون بفهمیم
    بنی آدم اعضای یکدیگرند که در آفرینش ز یک گوهرند
    چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار
    تو کز محنت دیگران بی غمی نشاید که نامت نهند آدمی

امیدوارم بعد از این تاپیک ، یاد بگیریم چجوری باید باهم باشیم!!! نه فقط توی دنیای مجازی ، حتی واقعی...

شاید تعدادشون کم باشه ، ولی با تمام وجودم به وجودشون توی این بازی افتخار میکنم ...

9. کاربران زیر از moqaniyani به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

mohamadrezaaa (15/11/05)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Lt.Colonel :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

خواهش داداش
    وظیفست بخدا . در واقع با کمک به شما من دارم به آینده ایران کمک می کنم

یه کمک دیگه هم از دستم بر میاد واسه همه تازه واردها
    کسی رو میشناسم ک حاضره واسه هر روز کار 111 سی سی پرداخت کنه و از اون جنتل من های واقعیه و حساب کردم با این کارش ، سود که نمی بره هیچ ، هفته ای 50کا سی سی هم از جیب خرج می کنه و یکی از کسایی بود ک 1 دنیا بهم کمک کرد
    شاید باورتون نشه ولی من با همین پول تونستم امروز فول ترین بشم ک قدیمی ها میدونن شاهکاره (من فقط استارتر پک خریدم)
    اگه خواستین پیشش کار کنین ؛ تو بازی بهم پیام بدین
    اسمم هم شهابه
    ويرايش توسط sh.sh : 15/11/05 در ساعت 10:33 PM

11. 2 کاربر زیر از sh.sh برای این پست مفید تشکر کرده اند:

mohamadrezaaa (15/11/05),moqaniyani (15/11/05)

نام کاربری سایت
    bikhabar

نقل قول نوشته اصلی توسط moqaniyani نمایش پست ها
    ازت خیلی ممنونم sh.sh ، از تمام رهنماییهات...

سخنی با دوستان دیگه :

11 روزه اومدم توی این بازی و به لطف پارسا تونستم راه شناختن افراد رو توی این بازی بفهمم ... توی این بازی خیلیها دم از باهم بودن میزنن و گاهی تا دم دمهای صبح بیدارن و اظهار دارن که مهم "باهم بودن" توی این بازی است ، ولی معنی و مفهوم واقعی باهم بودن رو میدونید از کیا یاد گرفتم...

از کسایی که شاید خیلیهاتون خبر ندارید که اونا هم وجود دارن ، کسانی که دلشون واقعا برای ایران میسوزه و دنبال قوی کردن اکانت خودشون نیستن ، اونا دوست دارن همه باهم پیشرفت کنن ... معنی واقعی باهم بودن رو از کسی یاد گرفتم که بدونه اینکه توی گروه یا بحث شرکت کنه ، جز انرژی مثبت دادن ، راه حلهای خوب و حمایت کردن اونم توی پی وی ، بدونه اینکه کسی بفهمه کسی هست که به فکرشونه یاد گرفتم ، کسی که بدونه هیچ منت و چشم داشتی ، پا به پای من برای طرح نظر داده ، پشتم بوده و به جز جمله "ادامه بده ، کارت خوبه ، من باهتم" چیزه دیگه ای نداده ، بعضی وقتها از خودم خجالت میکشم ، شرم میکنم که یه شهروند از شهروندهای ایرانم ، میدونید چرا ، چون خیلیها معنی و مفهوم اتحاد رو نمی دونند ، چون همه دم از معرفت و رفاقت و باهم بودن میزنن ، اما فقط 2 الی 3 نفرشون هستن که واقعا پشتتن و کمکت میکنن.
    معنی ومفهوم واقعی باهم بودن رو از کسی یاد گرفتم ، با اینکه تازه به بازی اومده بودم حاضر بود 12000 سی سی رو بدونه هیچ چشمداشتی بهم بده و در ازای اون چیزی ازم طلب نکنه ، اونم مثل من تازه وارده ، از من زودتر اومده تو بازی ... تازه واردها میدونن 12000 سی سی درآوردنش چقدر سخته ...
    معنی و مفهوم باهم بودن رو از کسی یاد گرفتم که وقتی احساس کرد به نظرش ، به راهنماییهاش احتیاج دارن ، دریغ نکرد و بدونه هیچ منتی تجربیات و راهنماییهاشو در اختیار ما قرار داد تو همین تاپیک.

بهتر نیست کمی خجالت بکشیم ، انتظار داریم یکی بیاد و همه چیرو درست کنه و ماهم بشینیم فقط شعار بدیم ...
    وقتی یه حرکتی که هم به نفع خودمونه ، هم به نفع کشورمونه آغاز میشه ، بجای اینکه نظر و پیشنهاد سازنده ای بدیم تا شاید این حرکت بجایی برسه ، چوب لای چرخش کنیم ، یا با حرفهای بیمورد روحیه شون رو خراب کنیم ...حداقل کاری انجام نمیدید ، برای حل مشکل ، راه حلی نمیدید ، حتی حاضر نیستید 1 دقیقه بشینید و برای حل مشکل خودتون فکر کنید ، حداقلش روحیه بقیه رو خراب نکنید ، خیرتون به کسی نمیرسه ، حداقل شرتون نرسه ...

میشناسم کسی رو که تازه پاشو از دست داده و از کمر به پایین فلجه ، داره با شما بازی می کنه ، ولی اونقدر مرد هست که از همون بدو ورودش داره برای شناسایی مشکلات ایران و شما ها تلاش میکنه با اینکه سنی هم نداره ، ولی طرز فکرش مثل یسری از افراد نیست...(ببخش منو نمیخواستم بگم) ، میدونید مثل اون سری از افراد که دم از مشکلات ایران میزنن ولی کاری نمیکنن منو یاد چی میندازه ، داستان اون موشه که توی مزرعه بود ، همون که یروز مزرعه دار تله موش میاره توی مزرعش ، همون موشه که میره به بقیه حیوانات مزرعه میگه مزرعه دار یه تله موش آورده ، و همشون میگن به ما مربوط نیست مشکل خودته ... کی میخوایم بزرگ بشیم ، کی میخوایم معنی این بیت از شعر رو که روی سر در سازمان ملل هست رو با تمام وجودمون بفهمیم
    بنی آدم اعضای یکدیگرند که در آفرینش ز یک گوهرند
    چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار
    تو کز محنت دیگران بی غمی نشاید که نامت نهند آدمی

امیدوارم بعد از این تاپیک ، یاد بگیریم چجوری باید باهم باشیم!!! نه فقط توی دنیای مجازی ، حتی واقعی...

شاید تعدادشون کم باشه ، ولی با تمام وجودم به وجودشون توی این بازی افتخار میکنم ...
    دیگه اینجوری هم که شما فکر میکنی نیست

13. کاربران زیر از Aidin به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

moqaniyani (15/11/05)

نام کاربری سایت
    FireKernel

نقل قول نوشته اصلی توسط bad man 2014 نمایش پست ها
    دیگه اینجوری هم که شما فکر میکنی نیست
    خیلی بدتر از ایناست باید یه تلنگری به خودمون بزنیم.
    ويرايش توسط moqaniyani : 15/11/05 در ساعت 10:58 PM

این رو هم بگم راجه به کار که اگه شما هر روز کار کنین و روزی 1 مرتبه اضافه کار بزنین حقوقتون به 187 میرسه

16. کاربران زیر از sh.sh به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

moqaniyani (15/11/05)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Titan* :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    Albus

سلام

شرمنده بابت تاخیر یه مقداری سرم شلوغ بود

واقعا طرحی هست که روش فکر شده و بنیه خیلی قوی و پایداری داره و میشه روش مانور داد و بهترین روش ارائه رو براش تعیین کرد

من چندسال قبل طرح های ترکیه و آمریکا رو برای تازه واردها یکم زیر نظر گرفتم ولی چون ایران بیبی بوم نداشت نمیشد به هیچکدوم ترتیب اثر داد ، الان با طرح شما میشه خیلی کارهای خوب و پیشرفته ای کرد

اینایی که میگم نظرات من بعد از خوندن همه مباحث این تاپیک هست

تعدادی از تازه واردین عزیز هنوز شهروند بزرگسال (نوعی درجه بندی در بازی) نشدن و دونیت براشون مقدور نیست

پیشنهادات من اینها هستن

هر روز یک مقاله توسط مسئول صندوق زده بشه ، تازه واردین عزیز بسته به میزان تواناییشون یکی از 3 گزینه اندوروس رو انتخاب کنن و مقاله رو اندوروس کنند ، مبلغی که اهدا کردند به عنوان پرداخت اون روز اونها ثبت میشه و خوبی این کار اینه که 10 سال بعد هم لینک روزنامه رو باز کنی باز مشخصه کی تو چه تاریخی چه مقداری اهدا کرده

اجباری نیست که هر تازه واردی حتما هر روز پرداختی داشته باشه یا مثلا بیشتر از یک هفته بدون پرداخت نمونه ، نه! هدف ما تحت فشار گذاشتن تازه وارد نیست بلکه کمکه
    بستگی به خودش شخص داره که کی و چه زمانی چه مبلغی بخواد دونیت کنه

زمانی که پس انداز تازه وارد به میزان 1000 ریال شد ، میتونه به اندازه 2 برابر این مقدار از صندوق کمک بگیره فقط و فقط برای آپدیت کردن زمین تمرین هاش

این مقدار اولیه هست و هرچه پس انداز بیشتر باشه مقدار کمکی که میگیره بیشتر خواهد بود

شرط لازم برای گرفتن این کمک اینه که ایشون برای هر زمین تمرینی که درخواست کمک دارن ، حداقل یک لولش رو قبلا خودشون آپگرید کرده باشن ، اینجوری ریسک مولتی بودنشون از بین میبره و این روش قبلا توی ترکیه اجرا میشد
    همچنین رییس ارتششون هم ضمانتشون رو میکنه

برای هر مقاله ای که زده میشه ، قدیمی ها میتونن کمک های خودشون رو به نفع تازه واردها به صندوق دار دونیت کنن و میزان این کمک ها هر بار توی همون مقاله درج میشه ، از اون جایی که این کمک ها تقریبا چندین برابر اهداهای خود تازه واردها میشه ، هزینه کمک بلاعوض به تازه واردین تامین میشه و نیازی نیست که تازه وارد حتما به میزان مبلغ دریافتیش پولی برگردونه یا حتی سودی هم بازپرداخت کنه

هدف از اون پرداخت های کم روزانه و رسیدن به 1000 ریال هم اینه که تازه وارد خودش توی کار مشارکت داشته باشه و علاوه بر اینکه کسی نمیتونه بعدا سرش منتی بذاره ، این وام بلاعوض در قبال تلاش و مشارکت اجتماعی و اقتصادی خودش باشه و چیزی باشه که احساس کنه براش زحمت و انتظار کشیده (که خودش باعث افزایش انگیزه و شیرینی بازی میشه ) نه پولی بادآورده

ضمنا مهم ترین شرط هم عدم آلوده شدن تازه وارد به بحث مولتی بازی باشه
    ويرايش توسط Albus : 15/11/06 در ساعت 01:24 AM

18. 5 کاربر زیر از Albus برای این پست مفید تشکر کرده اند:

farid70 (15/11/07),hossein m (15/11/06),mohamadrezaaa (15/11/06),moqaniyani (15/11/06),sh.sh (15/11/06)