موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 71

Threaded View

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي National.Force :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    FireKernel

پیش فرض طرح صندوق حمایت از تازه واردین

با سلام ، میدونم که خیلیا دیشب در گروه از بحث مطلع شدن...
    از اونجایی که دولتها کاری برای حمایت از تازه واردها نمی کنند بر این شدم تا طرح صندوق حمایت از تازه واردین رو اینجا مطرح کنم و خودمون از خودمون حمایت کنیم..
    شرح طرح:
    یک نفر که قابل اعتماد هست که میتونه از بین خودمون و یا قدیمیهایی که بهشون اعتماد داریم انتخاب می کنیم به عنوان مسئول صندوق و هر تازه واردی که به بازی میاد باید هر روز 5 سی سی برای مسئول صندوق ارسال کنه تا زمانی که جمع دونیتهای فرد به 2000 سی سی برسه و درضمن از قدیمیهای بازی هم میتونن کمک کنند ، که این 2000 هزار سی سی هر تازه وارد یکسال با روزی 5 سی سی طول میکشه...

خوب بگفته وزیر دفاع وقت 30 نفر تازه وارد یافت شده ... که اگر در روز از این سی نفر 5 سی سی دریافت بشه روزی 150 سی سی تو صندوق جمع میشه و در 10 روز میشه 1500 سی سی ، درسته کمه ولی باید از یجایی شروع کرد.

الان 2 تا بحث وجود داره که دوست دارم درمورد اونها بحث کنیم و زودتر این قضیه رو راه بندازیم...

1 - مسئول صندوق کی باشه
    2 - با سی سی هایی که جمع کردیم چجوری میتونیم به تازه واردها یا خودمون کمک کنیم.
    3 - چجوری مبلغ صندوق رو افزایش بدیم.

برای مورد 3 نظره خودم این هست که مثلا درصدی از صندوق که خودمون مشخص میکنیم توی تجارت و دلالی استفاده بشه که سود حاصل از اون به مبلغ صندوق اضافه شه ، خودم میدونم با خرید خونه q1 با قیمت مثلا 409 و فروش اون در بازار ایران با قمیت 425 میشه 16 سی سی روی هر خونه سود کرد که اگر موافق باشید من مسئول صندوق باشم ، کاری جز ورک ، ترین و خرید و فروش برای افزایش درآمد این صندوق نخواهم کرد....

منتظر نظرات شما هستم.بیاین همینجا این صندوق رو احداث کنیم و راش بندازیم ، برای آینده ایران هم خوبه...

---------- Post added at 08:21 AM ---------- Previous post was at 08:17 AM ----------

راستی برای اینکه حرف و حدیثی پیش نیاد ، یه تاپیک جدا میزایریم برای مبلغی که به مسئول صندوق اهدا میشه ... مسئول صندوق هم موظف میشه هر هفته ریز واریزیها و برداشتها رو در اون ذکر کنه...
    Don't Forget , We Are Iranian

2. 2 کاربر زیر از moqaniyani برای این پست مفید تشکر کرده اند:

amirabbasgolab0 (20/10/06),parsa1394 (15/11/03)