موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 21 , از مجموع 21

مشاهده پروفايل}     افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

نقل قول نوشته اصلی توسط abbasmirza نمایش پست ها
    آقا رسول
    همه چیزت قبول
    اما یک چیز رو بدون ، هیچوقت نقشه های تئوری با واقعیت یکی نیست و حتی برخی اوقات فاصله زیادی با هم دارن
    اولا شما چند مشکل رو حل کن
    1. اینهمه سرمایه بیکار رو از کجا میخوای بیاری
    2. اینهمه جا برای انبار این سرمایه رو از کجا تهیه می کنی
    3. اگه یک ایرونی میلیونر پیدا کنی بیکاره بیاد اینهمه خودشو علاف کنه
    4. با اینهمه دونیت و واریز گلد و خروج گلد به اکانتهای مختلف امکان بن شدن رو چیکار میکنی

به قول استادی می گفت هیچی چیز غیر ممکن نیست حتی میشه سر قله اورست رو هم درختکاری کرد اما آیا هزینه این کار با سود و فایده اش همخونی داره...

پس ببین بعضی افکار خوبه و به نظرم به عنوان تئوری شاید زیربنای فکری خیلی چیزا باشه اما دست به عمل شدن ظرافت میخواد و تناسب و البته و صد البته تجربه که چیزیست که بابت اون باید هزینه گزافی رو بپردازید
    خیلی منون از دوست عزیزم که این نظرات گرانقیمت را دادند بله شما بسیار متین میفرمایید

بازم بگم قبلش من این ها رو میگم تا بحث بشه ببینیم آیا دولت یا خودمون میتونیم کاری بکنیم یا نه بالاخره اساتیدی هستند که از ما با تجربه ترند و ممکنه این کار رو قبلا کرده باشند ما که فعلا طفلیم تو این بازی باور ندارید اواتورمون رو ببینید

1 وقتی میگم دولت باید بسترسازی این قضیه رو انجام بده همینه!دولت میتونه با کشور دوم یه قرار و مدار تجاری بذاره با خرج هر دو دولت یه کارخونه صوری اونجا بزنه و اونها هم همین کار رو بکنند و از این طریق اجناس که لازم داریم رو میاریم داخل و اجناسی رو که باید صادر می کنیم
    تو پرانتز بگم که چون در این حالت مدیریت و کنترل انتقال به دست یه نفره باید یه راهی پیدا کرد که از فساد اقتصادی جلوگیری بشه
    با این کار مشکل اول و دوم حل میشه یعنی بستر با دولت تجارت با مردم

2 در مورد سوال دوم من نمیدونم کجای این قضیه وقت تلف کردنه لطفا بیشتر توضیح بدید!!!

3 در مورد خطر بن شدن هم اگر خرید و فروش از طریق کارخونه باشه فکر نمی کنم خطری کسی رو تهدید کنه مگر این که کلا این کار از لحاظ قانونی مشکل داشته باشه

من بازم از پنگوئن عصبانی فروم تشکر می کنم ایشان بسیار بسیار خوش اخلاقن برعکس قیافشون!!!!( محض شوخی عرض شد)

2. 5 کاربر زیر از rasool10204 برای این پست مفید تشکر کرده اند:

abolfazl1991 (09/07/23),behrang (09/05/12),djcsaeed (09/05/17),M0hammad (09/05/12),motahar (09/05/12)