موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي National.Force :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    Wild WITCHER

Post دشمنان اصلی ایران

سلام دوستان . من یک سوالی خیلی ذهنمو مشغول کرده بود که گفتم بزار همین جا توی انجمن بپرسم .
    دشمن اصلی ما کدوم کشورها هستن که قصد تخریب و تصرف ایران رو دارن؟ فکر میکنم یکیشون ترکیه هست به عنوان مثال .
    دلیل این سوالم اینه اول اینکه بشناسم دوم اینکه براشون توی اپیک ها نجنگم مخصوصا با توجه به این ایونتی که هست و باید اپیک ها شرکت کنیم برای prestige .
    به هرحال ممنون میشم اگر راهنمایی ام کنید.متشکرم

2. 2 کاربر زیر از Wild WITCHER برای این پست مفید تشکر کرده اند:

megahack (21/11/23),MoYseN (21/11/27)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Legends of Iran :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    megahack

اتحاد Asteria که ما عضوش هستیم با Hydra متحدامون هستن و اتحاد Code کلهم دشمن هستن. با شیلی و اتریش هم روابط خصمانه ای داریم.
    این وسط اعضای اتحاد Pacifica یعنی لهستان و اندونزی و سوئد و... اینا بی طرفن فک کنم و با کشورهای اتحادهای مختلف جنگ تمرینی دارن
    https://www.erepublik.com/en/main/alliances
    البته من بصورت کلی گفتم دوستان نظرات بهتری می تونن ارائه بدن

دعوت نامه برای ثبت نام در بازی!
    .In the end there is no greater motivation than revenge. k

4. 2 کاربر زیر از megahack برای این پست مفید تشکر کرده اند:

pejmaaan (21/11/23),Zoloto (21/11/23)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Legends of Iran :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    megahack

دعوت نامه برای ثبت نام در بازی!
    .In the end there is no greater motivation than revenge. k

6. کاربران زیر از megahack به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

Wild WITCHER (21/11/25)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Titan :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    Zoloto

مالک توضحات خوبی داد من یه جمع بندی کنم
    تو بازی کلا 3 دسته اصلی کشور داریم، آستریا (اعضای اصلی من جمله ایران)+پرو آستریا (عضو اتحاد نیستن ولی همراهی قوی دارن)، کد و پرو کد، و نچرال
    اعضای اتحادا که از تو بازی لیستش هست راحته
    پرو ها باید دیگه کم کم یاد گرفت مثلا اتحاد هایدرا پرو آستریا حسابه، اتحاد اندس هم قدیما بود که پرو کد حساب میشد (اکثر کشورای آمریکای جنوبی که بعد از تسلط قوی آستریا از هم پاشید ولی کشوراش هنوز با کد همراهی میکنند-پرو کد)
    پرو آستریا میشه گفت اسپانیا لیتوانی لتونی آفریقای جنوبی امارات هستند
    پرو کد هم اخیرا همشون عضو اصلی شدن دیگه تقریبا میشه گفت فقط دو کره و استرالیا مونده
    یه سری هم کشورای بی طرف داریم که ممکنه رابطشون با یه طرف بهتر باشه یا اینکه کاملا بی طرف باشن (با هر کشوری حاضر به تمرینی بشن)
    مثلا کشورای کانادا نیوزیلند دست صربا هستند برای همین پرو آستریا بودن تا اینکه بعد از بن بزرگ آستریا نپ بستند و بی طرف شدند و با دشمنان جنگ تمرینی راه انداختند. سوئد هم یه مدتی خیلی با آستریا عملیات میکرد تا اینکه بعد بن بزرگ بیشتر بی طرف شده.
    ژاپن جزو کشوراییه که صرب داره ولی عناصر پرو کد هم توش قوی هستند
    کشورایی مثل چین ایتالیا اندونزی سوییس نروژ فنلاند بی طرف کامل حساب میشند
    جالبه بدونی که قوی ترین کشور بی طرف بازی لهستانه که حداقل 3-4 ساله که هیچ جنگ واقعی با هیچ کشوری نداشته و در عین حال جزو کشورای درجه 1 نظامی حساب میشه که کاملا تا خر خره پره، پس کسی جرئت حمله بهش رو هم نداره...

8. 3 کاربر زیر از Zoloto برای این پست مفید تشکر کرده اند:

drmorteza (22/04/13),megahack (22/03/12),Wild WITCHER (21/11/25)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Titan :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    Zoloto

یه سری کشورا هم از قلم افتادن دیگه زیاده

10. کاربران زیر از Zoloto به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

Wild WITCHER (21/11/25)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي National.Force :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    Wild WITCHER

نقل قول نوشته اصلی توسط megahack نمایش پست ها
    اتحاد asteria که ما عضوش هستیم با hydra متحدامون هستن و اتحاد code کلهم دشمن هستن. با شیلی و اتریش هم روابط خصمانه ای داریم.
    این وسط اعضای اتحاد pacifica یعنی لهستان و اندونزی و سوئد و... اینا بی طرفن فک کنم و با کشورهای اتحادهای مختلف جنگ تمرینی دارن
    https://www.erepublik.com/en/main/alliances
    البته من بصورت کلی گفتم دوستان نظرات بهتری می تونن ارائه بدن
    سلام ممنون بابت توضیحات الان کامل متوجه شدم

12. کاربران زیر از Wild WITCHER به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

megahack (22/03/12)

نام کاربری سایت
    Wild WITCHER

نقل قول نوشته اصلی توسط Zoloto نمایش پست ها
    مالک توضحات خوبی داد من یه جمع بندی کنم
    تو بازی کلا 3 دسته اصلی کشور داریم، آستریا (اعضای اصلی من جمله ایران)+پرو آستریا (عضو اتحاد نیستن ولی همراهی قوی دارن)، کد و پرو کد، و نچرال
    اعضای اتحادا که از تو بازی لیستش هست راحته
    پرو ها باید دیگه کم کم یاد گرفت مثلا اتحاد هایدرا پرو آستریا حسابه، اتحاد اندس هم قدیما بود که پرو کد حساب میشد (اکثر کشورای آمریکای جنوبی که بعد از تسلط قوی آستریا از هم پاشید ولی کشوراش هنوز با کد همراهی میکنند-پرو کد)
    پرو آستریا میشه گفت اسپانیا لیتوانی لتونی آفریقای جنوبی امارات هستند
    پرو کد هم اخیرا همشون عضو اصلی شدن دیگه تقریبا میشه گفت فقط دو کره و استرالیا مونده
    یه سری هم کشورای بی طرف داریم که ممکنه رابطشون با یه طرف بهتر باشه یا اینکه کاملا بی طرف باشن (با هر کشوری حاضر به تمرینی بشن)
    مثلا کشورای کانادا نیوزیلند دست صربا هستند برای همین پرو آستریا بودن تا اینکه بعد از بن بزرگ آستریا نپ بستند و بی طرف شدند و با دشمنان جنگ تمرینی راه انداختند. سوئد هم یه مدتی خیلی با آستریا عملیات میکرد تا اینکه بعد بن بزرگ بیشتر بی طرف شده.
    ژاپن جزو کشوراییه که صرب داره ولی عناصر پرو کد هم توش قوی هستند
    کشورایی مثل چین ایتالیا اندونزی سوییس نروژ فنلاند بی طرف کامل حساب میشند
    جالبه بدونی که قوی ترین کشور بی طرف بازی لهستانه که حداقل 3-4 ساله که هیچ جنگ واقعی با هیچ کشوری نداشته و در عین حال جزو کشورای درجه 1 نظامی حساب میشه که کاملا تا خر خره پره، پس کسی جرئت حمله بهش رو هم نداره...
    ممنونم بابت توضیحاتتون متوجه شدم راستش من اصلا قبلا نمیدونستم alliance چیه الان فهمیدم چی به چیه . متشکرم

نام کاربری سایت
    k i a v a s h

زولوتو و مالک توضیحات خوبی رو دادن، فقط در تکمیلشون بگم که این چندماه یه مقدار تغییرات داشتیم، مثلا پرو از آستریا رفته و سعی میکنه بی طرف باشه، هرچند تمرینی‌هاش رو یا با آستریا باز میکنه یا با کشورای بی طرف، پس بی طرف کامل نیست، اما دیگه عضو رسمی آستریا هم نیست

یا اینکه عملا کانادا دیگه دست صرب‌ها نیست و تقریبا مستقل شده و البته مهمترین تغییر هم عضویت رسمی سوئد توی آستریاست
    ويرايش توسط kiavash : 22/03/12 در ساعت 05:00 PM دلیل: اصلاح غلط املایی

آنچه پایانی ندارد، حماقت آدمیزاد است.

15. 2 کاربر زیر از kiavash برای این پست مفید تشکر کرده اند:

megahack (22/03/12),sinahbt (22/03/13)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Titan* :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    Sina.Tehrani

پاراگوئه اسمش تو هایدرا نیست فکر کنم، اما پرو آستریا هست
    "We've Come To A Dangerous Place. We Can't Afford To Fight A War Amongst Ourselves."
    Ned Stark