موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 30

Hybrid View

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي National.Force :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    Wild WITCHER

پیش فرض رئیس جمهور ایران

سلام خدمت تمامی دوستان .
    من متوجه یک موضوعی نمیشم .
    چرا هیچکس به عنوان یک رئیس جمهور رسمی از 2 دوره قبل دیگه فعالیت نمیکنه؟ یعنی الکی الکی هرکی هرکی رئیس جمهور میشه در واقع .
    ما بعضی از دوستان رو داشتیم که میخواستند رئیس جمهور بشن اما با پیشنهاداتشون مخالفت کردید با اینکه امکان این وجود داشت که وضع ایران بهتر بشه با رئیس جمهور شدن ایشون . از دوستانی که درحال حاضر دارن ایران رو از دور مدیریت میکنند درخواست دارم یکم بیشتر مراقب ایران باشن .
    و اخرین جمله که باید بگم اینه که چندین رئیس جمهور وضع ایران رو خراب کردند هیچکس هیچی نگفت و حالا کسی که امکان داشت وضع ایران رو رو به بهبودی پیش ببره رو رد کردین . (توهین به شخص خاصی نیست و لطفا کسی ناراحت نشه) .

2. 2 کاربر زیر از Wild WITCHER برای این پست مفید تشکر کرده اند:

GreatDariush (22/03/06),megahack (22/03/05)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Titan :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    Zoloto

- یعنی چی الکی الکی رییس جمهور شدن؟ ایران پلیر فعال کم داره کلا و رقابت زیادی نیست چاره ای نداره. آخرش اینه که یا طرف بلده چی کار کنه یا میاد یاد میگیره.

- این شخص بزرگ و خفنی که میگی ناجی ایرانه کجاست به ما معرفیش کن از اعماق دریای نادانی خارج بشیم

- در کل به نظر میاد دارن مغزتو شست و شو میدن به خودت بیا برای خودت فکر کن
    Never argue with an idiot. You'll never convince the idiot that you're correct, and bystanders won't be able to tell who's who.
    Mark Twain

"The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, and wiser people so full of doubts."
    Bertrand Russell

4. 5 کاربر زیر از Zoloto برای این پست مفید تشکر کرده اند:

megahack (22/03/05),nissan123 (22/03/07),pejmaaan (22/03/06),sinahbt (22/03/06),VENDETTA (22/03/07)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي National.Force :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    Wild WITCHER

نقل قول نوشته اصلی توسط Zoloto نمایش پست ها
    - یعنی چی الکی الکی رییس جمهور شدن؟ ایران پلیر فعال کم داره کلا و رقابت زیادی نیست چاره ای نداره. آخرش اینه که یا طرف بلده چی کار کنه یا میاد یاد میگیره.

- این شخص بزرگ و خفنی که میگی ناجی ایرانه کجاست به ما معرفیش کن از اعماق دریای نادانی خارج بشیم

- در کل به نظر میاد دارن مغزتو شست و شو میدن به خودت بیا برای خودت فکر کن
    تا دیروز که وضع ایران خوب بود و سود داشت رقابت توی انتخابات رئیس جمهور زیاد بود و کاندید ها هم زیاد بودن حالا چیشده که رقابت اومده پایین دیگه خودتون بهتر میدونید .
    ایشون ناجی نیستن اما بهتر بود که حداقل یک فرصت بهش میدادید .
    نه بحت شستشو نیست برعکس من اصلا با کسی درباره داستان و روش و اوضاع بازی صحبت نمیکنم خودم دارم میبینم چی شده وضع ایران و چه اشتباهاتی و از کیا صورت گرفته و زیادم خودمو قاطی این موضوعات نمیکنم چون هنوز به اونجا نرسیدم که بخوام دخالت کنم توی کار کسایی که درحال حاضر ایرانو مدیریت میکنن .
    برای ایشونم اگر بشه من معرفیشون کنم شما خودتون بهش یاد بدید یا ازش حتی تست بگیرید ببینید چند چنده با خودش و بزارید اوشون هم سعی خودشو بکنه والا وضع ایران از این خراب تر نمیشه دیگه

6. کاربران زیر از Wild WITCHER به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

GreatDariush (22/03/06)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي God of War :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    GreatDariush

سلام

من هم می خواستم سی پی شم.

اما متاسفانه ظاهراً کسی حاضر نیست تو دولت من کار کنه.

نمی دونم چرا کسی با من همکاری نکرد.

ما تمام مناطقمون رو از دست دادیم.

یعنی اگر من سی پی می شدم یا خسرو وضع از این بدتر می شد؟!!!

---------- Post added at 02:23 AM ---------- Previous post was at 02:22 AM ----------

من خواستم سی پی شم اما کسی حاضر نشد با من همکاری کنه

همه گفتند تو نمی تونی

واقعا اگر من یا خسرو سی پی شیم وضع از این بدتر می شه؟
    Let me tell you something, my friend, hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

8. کاربران زیر از GreatDariush به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

Wild WITCHER (22/03/06)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Titan :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    Zoloto

حامد پس کلا اشتباه متوجه شدی. اینجا زیاد حوصله ندارم باز کنم قضیه رو خواستی بیا تلگرام بیشتر توضیح بدم.
    الان 2 سالی هست که هیچ رقابتی برای سی پی وجود نداره (غیر از این دوره). اونایی که تو تاریخچه میبینی کاندید شدن همه پوششی بودن که با کنار رفتن تیم ما به اجبار وارد عرصه شدن. پس این ناجی مخفی که گفتی تبدیل شد به تازه کار؟ این گونه افراد باید بیان وارد دولت ها بشن سمت های مختلف بگیرن. بازی فقط سمت سی پی نداره و درستش اینه که افراد از سمت های دیگه شروع کنن تجربه کسب کنن بعد بیان برای سی پی. بالای یک سال در دولت بودم و هر دوره عمومی و خصوصی درخواست کارآموز کردیم چند نفر اومدن دیدن باید چند خط متن بخونن یا وقت بذارن زحمت بکشن ول کردن رفتن. حالا یهو چندین ناجی پیدا و پنهان پیدا کردیم جالبه

نقل قول نوشته اصلی توسط greatdariush نمایش پست ها
    من هم می خواستم سی پی شم.
    اما متاسفانه ظاهراً کسی حاضر نیست تو دولت من کار کنه.
    نمی دونم چرا کسی با من همکاری نکرد.
    ما تمام مناطقمون رو از دست دادیم.
    یعنی اگر من سی پی می شدم یا خسرو وضع از این بدتر می شد؟!!!
    مشکل شما و همینطور خسرو اینه که از راه درستش پیش نمیرید. روال درستش اینه که برید وارد دولت ها بشید از پست های پایین بیاید بالا و به مرور یاد بگیرید و اصلا خودتون تکی اداره کنید. فقط چند وقت اخیر به دلیل قحط الرجال بودن شاهد یهو سی پی شدن افراد هستیم. سی پی بودن چیز آنچنان بزرگ و خفنی نیست که شما فکر میکنید. مسئولیت بزرگی داره که یا بلدید میتونید خوب پیش برید یا بلد نیستید و هی باید تلاش کنید یاد بگیرید که خب یه مقدار به روند پیشرفت کشور میتونه آسیب بزنه تا یاد بگیرید. البته یه دسته سومی هستن که بلد نیستن و فقط دهن دارن که دایورت میکنن و کشور عملا میره رو اتوپایلت.

من روز اولی که اومدم اینجا بعضی از دوستان بهم گفتند که اینجا چه جور ادم هایی وجود داره پس واسم حرف هاشون مهم نیست و کاره خودمو میکنم .
    کلا نباید حرف های بقیه برات مهم باشه وگرنه هیچوقت پیشرفت نمیکنی .
    از بازی فقط تو سری زدن رو یاد گرفتیم
    گفتی به حرف کسی گوش نمیکنی ولی ظاهرا گوش کردی من روزای اول فکر میکردم اینجا جامعه بهتری از واقعیت میتونه داشته باشه که فهمیدم اشتباه میکردم و همون آدما اومدن اینجا همون کارها رو میکنن که در واقعیت میکنن فرقی نداره. خلاصه اش کنم اینه که جهان سوم هستیم و همه تو مرحله توجه به "خود" موندن.
    Never argue with an idiot. You'll never convince the idiot that you're correct, and bystanders won't be able to tell who's who.
    Mark Twain

"The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, and wiser people so full of doubts."
    Bertrand Russell

10. کاربران زیر از Zoloto به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

Wild WITCHER (22/03/07)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    pejmaaan

اگه اینجوری حساب کنیم که همه دوست دارن سی پی بشن و مدالش رو بگیرن
    فروشگاه الکترونیک و رباتیک اهواز هابی |کواد کوپتر|مولتی روتور

همه برایم دست تکان دادند ، اما کم بودند دستهایی که تکانم دادند . . .

نام کاربری سایت
    Wild WITCHER

نقل قول نوشته اصلی توسط pejmaaan نمایش پست ها
    ببینید اقا پژمان مدالش هیچ ارزشی نداره . درواقع کسی که میاد اینطوری بحتو پیش میکشه دنبال نفع ایرانه و نه مدال و آپشن های رئیس جمهوری .
    اینهمه رئیس جمهور داشتیم که اوضاع ایران اینطوری شد کسی چیزی نگفت حالا با رئیس جمهور شدن ایشون فقط مشکل دارید؟ به جایی که طرف رو طرد کنید میتونید بهش اموزش بدید و کمکش کنید برای اینکار نه که انگشت اشاره رو بگیرید سمتش بگید تو نمیتونی تو نمیفهمی ...

---------- Post added at 12:11 PM ---------- Previous post was at 12:10 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط pejmaaan نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط AMIR121 نمایش پست ها
    با درود و عرض ادب

حامد جان افراد واقعی فعال در ایران کم هستند، و از این 100 الی 150 نفری که ممکنه ببینی آنلاین هستن حداقل 70 درصدشون اکانتاشون دست یک الی 3 نفر خاص هست. حالا خودت یکم دقت کن و به خودت زحمت بده تا پرتغال فروش رو پیدا کنی.

راستی اینم بهت بگم، برخی از دوستان اگه زیادی حرف بزنی یا انگ نفهم بودن بهت میزنن یا اینکه یه جوری میکنن تو پاچت که مولتی پژمانی.

و من الله التوفیق

---------- Post added at 08:19 AM ---------- Previous post was at 08:17 AM ----------

داریوش جان یا باید دولت دستشون باشه یا میشن قانون گذار. هنوز نفهمیدی اینو؟؟؟ انگ شستشوی مغزی هم که دیدی بهتون میزنن. کلاً به قول دوستان شل کن و لذت ببر از بازی. منم فکر میکردم میشه درستش کرد ولی خب نون دوستان آجر میشه. از ایریپ ارتزاق میکنن.
    سلام امیر جان .
    من روز اولی که اومدم اینجا بعضی از دوستان بهم گفتند که اینجا چه جور ادم هایی وجود داره پس واسم حرف هاشون مهم نیست و کاره خودمو میکنم .

13. کاربران زیر از Wild WITCHER به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

GreatDariush (22/03/06)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Legends of Iran :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    megahack

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed9292 نمایش پست ها
    ببینید اقا پژمان مدالش هیچ ارزشی نداره . درواقع کسی که میاد اینطوری بحتو پیش میکشه دنبال نفع ایرانه و نه مدال و آپشن های رئیس جمهوری .
    اینهمه رئیس جمهور داشتیم که اوضاع ایران اینطوری شد کسی چیزی نگفت حالا با رئیس جمهور شدن ایشون فقط مشکل دارید؟ به جایی که طرف رو طرد کنید میتونید بهش اموزش بدید و کمکش کنید برای اینکار نه که انگشت اشاره رو بگیرید سمتش بگید تو نمیتونی تو نمیفهمی ...

---------- Post added at 12:11 PM ---------- Previous post was at 12:10 PM ----------

سلام امیر جان .
    اینا رو ول کن بیا پیش خودم انیمه ببینیم کیف کنیم اینا اگه کارشون درس بود تا حالا وام منو داده بودن (هر کی بهم وام داده صداشو درنیاره ها! وگرنه پسش نمی دم )

دعوت نامه برای ثبت نام در بازی!
    .In the end there is no greater motivation than revenge. k

15. 2 کاربر زیر از megahack برای این پست مفید تشکر کرده اند:

GreatDariush (22/03/06),sinahbt (22/03/06)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي God of War :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    GreatDariush

کاری به مدال نداریم. ما دنبال این چیزها نیستیم.
    Let me tell you something, my friend, hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Titan*** :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    AMlR121

با درود و عرض ادب

حامد جان افراد واقعی فعال در ایران کم هستند، و از این 100 الی 150 نفری که ممکنه ببینی آنلاین هستن حداقل 70 درصدشون اکانتاشون دست یک الی 3 نفر خاص هست. حالا خودت یکم دقت کن و به خودت زحمت بده تا پرتغال فروش رو پیدا کنی.

راستی اینم بهت بگم، برخی از دوستان اگه زیادی حرف بزنی یا انگ نفهم بودن بهت میزنن یا اینکه یه جوری میکنن تو پاچت که مولتی پژمانی.

و من الله التوفیق

---------- Post added at 08:19 AM ---------- Previous post was at 08:17 AM ----------

داریوش جان یا باید دولت دستشون باشه یا میشن قانون گذار. هنوز نفهمیدی اینو؟؟؟ انگ شستشوی مغزی هم که دیدی بهتون میزنن. کلاً به قول دوستان شل کن و لذت ببر از بازی. منم فکر میکردم میشه درستش کرد ولی خب نون دوستان آجر میشه. از ایریپ ارتزاق میکنن.
    جدیدترین های ایران و جهان را در خبر روز دنبال کنید