موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 30

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي God of War :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    GreatDariush

سینا جان نه من اصلاً با سی پی بودن شما مخالف نیستم. فقط می گم باید به نیروهایی که فکر می کنند می تونند کاری کنند هم میدان داد. وگرنه شما با رای پلیرها به صورت قانونی سی پی شدید. چرا ناراحت باشم؟؟؟
    Let me tell you something, my friend, hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

2. کاربران زیر از GreatDariush به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

sinahbt (22/03/06)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي National.Force :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

١٣ ساله دارم بازي ميكنم به رياست جمهوري فكر هم نكردم
    بعد چجوريه بعضي ها كه نه ارتباط بيرون بازي رو دارن نه ارتباط درون بازي
    وحتي اصول اداره كشور رو نمي دونن دنبال اينن رييس جمهور بشن
    فكر ميكنن چون سرزمين اصلي اشغال شده بيان كاري ندارن و از اين بدتر نميشه
    بدترش اينه كه همين چند تا منطقه خارج هم نداشته باشيم و از دوره بعد مجلس هم بپره
    بزرگترين عمل غير اخلاقي اين است كه انسان شغلي را كه از انجام آن ناتوان است بر عهده گيرد.(ناپلئون)

4. 2 کاربر زیر از maziyar برای این پست مفید تشکر کرده اند:

sinahbt (22/03/06),VENDETTA (22/03/07)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Titan* :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    Sina.Tehrani

نقل قول نوشته اصلی توسط GreatDariush نمایش پست ها
    سینا جان نه من اصلاً با سی پی بودن شما مخالف نیستم. فقط می گم باید به نیروهایی که فکر می کنند می تونند کاری کنند هم میدان داد. وگرنه شما با رای پلیرها به صورت قانونی سی پی شدید. چرا ناراحت باشم؟؟؟
    آخه "فکر می‌کنند" که واسه کسی نون و آب نمیشه. مملکت رو الان ما داریم میلیمتری فیکس می‌کنیم. همین جنگ های تمرینی هر کدومش به هم بریزه (که نیاز به برنامه ریزی زیاد و دقیقه داره) دویست سیصد گلد هزینه به خزانه تحمیل می‌کنه. الان جنگ های پینگ پنگی خیلی پیچیده تر از روز اولی هستن که من شروع کردم و هم تو کور مولداوی هم تو کور آمریکا یه اشتباه میتونه سه تا جنگ تمرینی با سه تا کشور و خراب کنه. هر بار جنگ با رومانی برمیگرده به سمت ایران من سه تا نخ مو سفید در میارم.

میدان میخواد؟ بیاد به کیاوش پیام بده بگه آقا بیام توی کابینه، شورای مشورتی یا هر چیزی. حزب چهار نفری چهل تا رای واسه سی پی میاره بعد توقع دارید منم بشینم کنار تماشا کنم؟؟ واقعا فکر می‌کنید این خنده دار نیست؟

---------- Post added at 06:40 PM ---------- Previous post was at 06:38 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط maziyar نمایش پست ها
    ١٣ ساله دارم بازي ميكنم به رياست جمهوري فكر هم نكردم
    بعد چجوريه بعضي ها كه نه ارتباط بيرون بازي رو دارن نه ارتباط درون بازي
    وحتي اصول اداره كشور رو نمي دونن دنبال اينن رييس جمهور بشن
    فكر ميكنن چون سرزمين اصلي اشغال شده بيان كاري ندارن و از اين بدتر نميشه
    بدترش اينه كه همين چند تا منطقه خارج هم نداشته باشيم و از دوره بعد مجلس هم بپره
    مازیار جان منم فکر نمی‌کردم سی پی بشم و اصلا نه پلنی داشتم و نه توهمی که من فلان اتفاق رو ایجاد می‌کنم. اما سی پی شدن یه کار بیست چهار ساعته هست واقعا و بعضی جوری می‌نويسن انگار من داشتم مگس میپروندم، حالا بگیم یکی دیگه بیاد مگس بپرونه!
    "We've Come To A Dangerous Place. We Can't Afford To Fight A War Amongst Ourselves."
    Ned Stark

6. 2 کاربر زیر از sinahbt برای این پست مفید تشکر کرده اند:

maziyar (22/03/08),هزاردستان (22/03/08)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Titan :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    Zoloto

حامد پس کلا اشتباه متوجه شدی. اینجا زیاد حوصله ندارم باز کنم قضیه رو خواستی بیا تلگرام بیشتر توضیح بدم.
    الان 2 سالی هست که هیچ رقابتی برای سی پی وجود نداره (غیر از این دوره). اونایی که تو تاریخچه میبینی کاندید شدن همه پوششی بودن که با کنار رفتن تیم ما به اجبار وارد عرصه شدن. پس این ناجی مخفی که گفتی تبدیل شد به تازه کار؟ این گونه افراد باید بیان وارد دولت ها بشن سمت های مختلف بگیرن. بازی فقط سمت سی پی نداره و درستش اینه که افراد از سمت های دیگه شروع کنن تجربه کسب کنن بعد بیان برای سی پی. بالای یک سال در دولت بودم و هر دوره عمومی و خصوصی درخواست کارآموز کردیم چند نفر اومدن دیدن باید چند خط متن بخونن یا وقت بذارن زحمت بکشن ول کردن رفتن. حالا یهو چندین ناجی پیدا و پنهان پیدا کردیم جالبه

نقل قول نوشته اصلی توسط greatdariush نمایش پست ها
    من هم می خواستم سی پی شم.
    اما متاسفانه ظاهراً کسی حاضر نیست تو دولت من کار کنه.
    نمی دونم چرا کسی با من همکاری نکرد.
    ما تمام مناطقمون رو از دست دادیم.
    یعنی اگر من سی پی می شدم یا خسرو وضع از این بدتر می شد؟!!!
    مشکل شما و همینطور خسرو اینه که از راه درستش پیش نمیرید. روال درستش اینه که برید وارد دولت ها بشید از پست های پایین بیاید بالا و به مرور یاد بگیرید و اصلا خودتون تکی اداره کنید. فقط چند وقت اخیر به دلیل قحط الرجال بودن شاهد یهو سی پی شدن افراد هستیم. سی پی بودن چیز آنچنان بزرگ و خفنی نیست که شما فکر میکنید. مسئولیت بزرگی داره که یا بلدید میتونید خوب پیش برید یا بلد نیستید و هی باید تلاش کنید یاد بگیرید که خب یه مقدار به روند پیشرفت کشور میتونه آسیب بزنه تا یاد بگیرید. البته یه دسته سومی هستن که بلد نیستن و فقط دهن دارن که دایورت میکنن و کشور عملا میره رو اتوپایلت.

من روز اولی که اومدم اینجا بعضی از دوستان بهم گفتند که اینجا چه جور ادم هایی وجود داره پس واسم حرف هاشون مهم نیست و کاره خودمو میکنم .
    کلا نباید حرف های بقیه برات مهم باشه وگرنه هیچوقت پیشرفت نمیکنی .
    از بازی فقط تو سری زدن رو یاد گرفتیم
    گفتی به حرف کسی گوش نمیکنی ولی ظاهرا گوش کردی من روزای اول فکر میکردم اینجا جامعه بهتری از واقعیت میتونه داشته باشه که فهمیدم اشتباه میکردم و همون آدما اومدن اینجا همون کارها رو میکنن که در واقعیت میکنن فرقی نداره. خلاصه اش کنم اینه که جهان سوم هستیم و همه تو مرحله توجه به "خود" موندن.
    Never argue with an idiot. You'll never convince the idiot that you're correct, and bystanders won't be able to tell who's who.
    Mark Twain

"The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, and wiser people so full of doubts."
    Bertrand Russell

8. کاربران زیر از Zoloto به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

Wild WITCHER (22/03/07)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    pejmaaan

تا حالا به این موضوع فکر کردید که چرا توی دنیای واقعی مثلا یه مغازه دار نمیشه نماینده مجلس یا مثلا یه چوپان نمیشه رییس جمهور ؟؟
    با تمام احترامی که برای این شغلها قائل هستم و اعتقاد دارم که نماینده مجلس و رییس جمهور از پس کار سخت اونها بر نمیان ولی باید گفت که اینجا هم آیینه ای از دنیای واقعیه .
    کسی که قبلا ده ها بار نماینده مجلس بوده و حتی توی یک طرح یک نظر تخصصی نداده چجوری انتظار دارید مردم برای ریاست جمهوری بهش اطمینان کنن و حزبی برای سی پی شدن ازش حمایت کنه ؟؟
    کار سیاست از روی باد شکم و الله بختکی نیست . به قول خودتون اون سی پی های قبلی که خدایان سیاست بودن وضعیت مملکت این شد چه برسه به اینکه کسی بخواد سی پی بشه که ساده ترین قوانین بازی رو هم ندونه !! البته کاری به دوره های قبل ندارم . هر دوره ای شرایط خودش رو داره و مثل یه مسابقه فوتبال یا شطرنج میمونه. نباید انتظار داشت مثلا تیم فوتبال قشقایی شیراز رو بزاریم جلو تیم بارسلونا و انتظار برد ازش داشته باشیم. اون نهایتش میتونه تیم پرسپولیس رو ببره

اینی که میگید دوره های قبلی کار ایران به اینجا کشید مشخصه که شما هم از قوانین بازی کوچکترین اطلاعی ندارید. اصلا نمیدونید وقتی چند کشور اتحاد مقابل مثل ترکیه و کرواسی و یونان و آلبانی و غیره به کشور حمله میکنند و کشورهای متحد هم به دلیل جنگهای خودشون کمکی نمیتونن بکنن عملا کاری نمیشه کرد . خود ادمین هم سی پی باشه بازم کاری نمیشه کرد. چون اونسمت دیوار 4000 نفر دارن فایت میزنن و 4000 نفر هم نیروی پشتیبان دارن و اینور نهایتا 100 نفر !! قوانین فایت مشخصه ! فکر نکنید اینجا هم مثل فیلم های هالیوود و فیلم 300 هست . نه اینجا از این خبرها نیست . الگوریتم کد نویسی بازی رو نمیشه تغییر داد !! با شعار " به وزرای دولتم از جیب خودم حقوق میدم" نمیشه سی پی موفقی شد !!

بر عکس چیزی که فکر میکنید همه پلیرهای قدیمی از نیروهای جدید سیاسی به شدت استقبال میکنند. ولی هر کاری راهی داره . تا شما گفتی میخوام سی پی بشم نمیزارن توی سینی بیارن خدمتتون . باید خودتون رو از قبل نشون بدید . باید از قبل توی مجلس نظرات سازنده و کمک حال کشور بدید. باید توی بحث های تخصصی سیاسی و نظامی صاحب نظر باشید . باید از قبل توی چند دولت وزیر شده باشید و روال کار دولتی دستتون بیاد . نه اینکه شب بخوابید صبح هوس ریاست جمهوری به سرتون بزنه .

اینجا ازین خبرها نیست. درسته که فقط یک بازیه . ولی هر بازی قوانین و روال خودش رو داره . طبق روال پیش برید همه ملت در خدمتتون هستن و دعاتون میکنن که اومدید یه گوشه کار رو بگیرید و به کشورتون کمک کنید.

فروشگاه الکترونیک و رباتیک اهواز هابی |کواد کوپتر|مولتی روتور

همه برایم دست تکان دادند ، اما کم بودند دستهایی که تکانم دادند . . .

10. 4 کاربر زیر از pejmaaan برای این پست مفید تشکر کرده اند:

هزاردستان (22/03/08),Vakanam (22/03/30),Wild WITCHER (22/03/07),Zoloto (22/03/07)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي National.Force :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    Wild WITCHER

نقل قول نوشته اصلی توسط sinahbt نمایش پست ها
    الان امام رو لازم داریم که بگه اسپمرها رو خفه نکنید.

دوست عزیز شما مگر از حزب نهضت جنگل نیومدی مجلس؟ رئیس حزب شما کیاوش، موفا دولت اخیر بوده و در جریان لحظه لحظه همه چیز.

اول تشریف ببرید داخل حزبی با رئیس حزبتون صحبت کنید (اگر واقعا به کار تیمی و سیاسی اعتقاد دارید) و بعد بیاید موضوع این چنینی رو مطرح کنید.

بزرگترین ایرادی که پست شما داره اینه که علی الظاهر بدون هماهنگی تشکیلاتی حزبتون زده شده و ثانیا اینکه به عنوان یه تاپیک قوی نظر خودتون رو ارائه نکردی. و در مرحله سوم اینکه تنها چیزی که ازش میشه برداشت کرد اینه که ناراحتی که چرا نفر دیگه ای جز من سی پی نشد که خیلی رک و پوست کنده بهت بگم من اگر میدونستم ایران این همه اکانت داره که حامی کاندیدای مد نظر شما هستن حداقل باید یه رد پایی از حضورشون توی چنگ های دیوژن یک و دو و سه میدیدم که شکر خدا برهوتی بیش نیست و سعی کردید با مولتی بازی (بله با مولتی بازی) نتیجه رو ببرید که کاشکی برای کسی بود که تیمی داشت و لااقل میتونست از پس چالش های فعلی بربیاد. اینکه بنده وعده آزادسازی ندادم واسه این بود که با حقیقت های بازی دست و پنجه نرم کردم و شرایط رو الان خیلی بهتر از یک ماه پیش میدونم. اونی که میاد وعده میده من آزاد می‌کنم راه حل واقعی بده چون این چهار تا نقطه سر خطی که مینویسن پوچ و غیر عملی هست و اصلا راهکار واقعی نیست! شما میگی رئیس جمهورهای پیشین وضع رو خراب تر کردن! چرا خوب اسم نمیاری که ببینیم در مورد کی داری صحبت می‌کنی؟؟

بله من پیش از این سی پی نبودم و خیلی از ماژول ها نسبت به قدیمی که من توی دولت ها کار کردم تغییر کرده ولی دوست عزیز حداقل چیزی که سی پی باید بلد باشه ارتباط گیری به زبان انگلیسی، سیاست داشتن و درست صحبت کردن با خارجی ها از در احترام متقابل هست. شما تو فارسی حرف زدن هم پرخاشگر و دعوایی هستید اینجوری نمی‌تونید برای خودتون در ارتباط با بقیه کشورها که لازم و اساسی برای پیشرفت هست چیزی رو جلو ببرید.

شما مطرح کن: موضوع مورد دغدغه شما چی هست؟ از سی پی شدن من بعد از چهارده سال بازی و دو سری طولانی مدت رئیس حزبی مافیا (قدیم) و الان مهر و تعداد زیادی دوره ریاست مجلس جای تعجب داره براتون؟ من نزدیک به سه سال اکانتم رو از ایران بردم صربستان هنوز جز نفرات بالای لیست فعالین فروم هستم. از تو لپ لپ خلق الساعه به وجود نیامدم.

بعد از طرح دغدغه: سنجش منطقی (نه رو هوا) از علت دغدغه ات بکن. یعنی با استناد به مواردی که قابل سنجش باشن بگو به نظرم ریشه این موضوع فلان هست.

و در گام سوم: راه حلت رو مطرح و به شور بگذار. مثلا بیایم فلان کار رو بکنیم که دغدغه مرتفع بشه.

اگر بعد از این تنش بچه گانه و سهم خواهی مردودی که ایجاد کردید (بله مردود چون زمانی که من سی پی شدم به همه احزاب و پلیرهای فعالشون پیام دادم و خواهش کردم کمک کنن) اگر بتونیم با هم دیگه دوستانه برخورد و بازی کنیم قطعا میتونیم در خصوص این موارد هم سازنده تر صحبت کنیم.

در کل اگر در نتیجه این مسخره بازی که به راه افتاد تو این انتخابات مجدد بنده در خدمت دوستان بودم رویه رو ادامه می‌دیم و جایی هم اگر بتونیم تغییری ایجاد کنیم و این درد بی درمان آزاد سازی مناطق داخلی رو چاره کنیم حتما انجام میدیم.

---------- Post added at 05:29 PM ---------- Previous post was at 05:25 PM ----------

با کمال احترام داریوش جان

بله میشه که وضع بدتر بشه. خیلی راحت هم میتونه بدتر بشه.

---------- Post added at 05:32 PM ---------- Previous post was at 05:29 PM ----------

اگر شما هم از سی پی شدن من ناراحتی داریوش خان من نیازی به مدال نداشتم. من رئیس حزب مهر هستم هر ماه مدال مجلس رو میگرفتم حالا الان که دولت پیشامد کرد مدال مجلس ندارم.

---------- Post added at 05:42 PM ---------- Previous post was at 05:32 PM ----------

بهترین کاری که میشه کرد همینه والا

---------- Post added at 05:46 PM ---------- Previous post was at 05:42 PM ----------

این جمله "حالا فقط با رئیس جمهور شدن ایشون مشکل دارید؟" دقیقا معنیش این هست که ماجرا مربوط به چیه و دقیقا نشون دهنده این هست که دقیقا دنبال مدال هستید. وگرنه ما صدجا جار زدیم آقا دولت مود نداره. هر کسی همتش رو داره بیاد وایسه کمک کنه به مدیریت جنگ ها. خوب این افراد اگر واقعا قصد کمک داشتن اون موقع کجا بودن؟
    سلام علیکم
    اول اینکه باید بگم که من اصلا وقت مدیریت کشور رو ندارم و خودم هم قصد مدیریت چه از دور چه به صورت رسمی رو ندارم و منظورم اقا داریوش بود و با توجه به این موضوع هم من نباید موارد سی پی شدن رو داشته باشم بلکه باید داریوش داشته باشه که ما قبولش داریم و میدونیم که داره .
    دوما شمااول از یک موضوع مطلع بشید که مربوط به شماست یا خیر بعدش تشریف بیارید رمان بنویسید .
    من همون اول عرض کردم که اقا . دوستان . عزیزان این حرف های من توهین به کسی نباشه و کسی به خودش نگیره و فقط و فقط یک نقد هستش از ناراحتی های گفته نشده پیش اومده قدیم.

ما درباره سی ی شدن داریوش صحبت کردیم با حزبمون که متاسفانه به نتیجه خاصی نرسیدیم و این هم میدونیم که باید همه چیز اول با رئیس و مدیران محترم حزب مطرح بشه بعدش داخل انجمن رسانه ای بشه اما ایندفه فرق میکرد چون همه ناعادلانه این قضیه رو رد میکردن .

من اول باید یک خسته نباشید به شما بگم که 2 دوره هستش که ایران رو مدیریت میکنید و تا الان بد هم نبوده کسی هم نگفته بد هستش و من خودم کسی هستم که به شما توی این 2 دوره رای دادم اما الان پشیمونم وقتی میبینم رئیس جمهورمون اینقدر توهین آمیز صحبت میکنه با اینکه نمیدونه اصلا داستان چی هستش .
    و در اخر هم باید بگم من با هرکس متل خودش صحبت و رفتار میکنم با شما هم همینطور که خودتون صحبت کردید صحبت کردم دقیقا متل زبون خودتون تا منظورمو بهتر متوجه بشید .
    با تشکر . موفق باشید

12. کاربران زیر از Wild WITCHER به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

GreatDariush (22/03/07)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي God of War :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    GreatDariush

تو دنیای واقعی:

کمدین رییس جمهور شد (زلنسکی)
    مزرعه دار رییس جمهور شد (مورالس)
    تاجر رییس جمهور شد (ترامپ)
    معلم رییس جمهمور شد (شهید رجایی)
    .....
    Let me tell you something, my friend, hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

14. 2 کاربر زیر از GreatDariush برای این پست مفید تشکر کرده اند:

kiavash (22/03/07),Wild WITCHER (22/03/07)

نام کاربری سایت
    Wild WITCHER

نقل قول نوشته اصلی توسط pejmaaan نمایش پست ها
    تا حالا به این موضوع فکر کردید که چرا توی دنیای واقعی مثلا یه مغازه دار نمیشه نماینده مجلس یا مثلا یه چوپان نمیشه رییس جمهور ؟؟
    با تمام احترامی که برای این شغلها قائل هستم و اعتقاد دارم که نماینده مجلس و رییس جمهور از پس کار سخت اونها بر نمیان ولی باید گفت که اینجا هم آیینه ای از دنیای واقعیه .
    کسی که قبلا ده ها بار نماینده مجلس بوده و حتی توی یک طرح یک نظر تخصصی نداده چجوری انتظار دارید مردم برای ریاست جمهوری بهش اطمینان کنن و حزبی برای سی پی شدن ازش حمایت کنه ؟؟
    کار سیاست از روی باد شکم و الله بختکی نیست . به قول خودتون اون سی پی های قبلی که خدایان سیاست بودن وضعیت مملکت این شد چه برسه به اینکه کسی بخواد سی پی بشه که ساده ترین قوانین بازی رو هم ندونه !! البته کاری به دوره های قبل ندارم . هر دوره ای شرایط خودش رو داره و مثل یه مسابقه فوتبال یا شطرنج میمونه. نباید انتظار داشت مثلا تیم فوتبال قشقایی شیراز رو بزاریم جلو تیم بارسلونا و انتظار برد ازش داشته باشیم. اون نهایتش میتونه تیم پرسپولیس رو ببره

اینی که میگید دوره های قبلی کار ایران به اینجا کشید مشخصه که شما هم از قوانین بازی کوچکترین اطلاعی ندارید. اصلا نمیدونید وقتی چند کشور اتحاد مقابل مثل ترکیه و کرواسی و یونان و آلبانی و غیره به کشور حمله میکنند و کشورهای متحد هم به دلیل جنگهای خودشون کمکی نمیتونن بکنن عملا کاری نمیشه کرد . خود ادمین هم سی پی باشه بازم کاری نمیشه کرد. چون اونسمت دیوار 4000 نفر دارن فایت میزنن و 4000 نفر هم نیروی پشتیبان دارن و اینور نهایتا 100 نفر !! قوانین فایت مشخصه ! فکر نکنید اینجا هم مثل فیلم های هالیوود و فیلم 300 هست . نه اینجا از این خبرها نیست . الگوریتم کد نویسی بازی رو نمیشه تغییر داد !! با شعار " به وزرای دولتم از جیب خودم حقوق میدم" نمیشه سی پی موفقی شد !!

بر عکس چیزی که فکر میکنید همه پلیرهای قدیمی از نیروهای جدید سیاسی به شدت استقبال میکنند. ولی هر کاری راهی داره . تا شما گفتی میخوام سی پی بشم نمیزارن توی سینی بیارن خدمتتون . باید خودتون رو از قبل نشون بدید . باید از قبل توی مجلس نظرات سازنده و کمک حال کشور بدید. باید توی بحث های تخصصی سیاسی و نظامی صاحب نظر باشید . باید از قبل توی چند دولت وزیر شده باشید و روال کار دولتی دستتون بیاد . نه اینکه شب بخوابید صبح هوس ریاست جمهوری به سرتون بزنه .

اینجا ازین خبرها نیست. درسته که فقط یک بازیه . ولی هر بازی قوانین و روال خودش رو داره . طبق روال پیش برید همه ملت در خدمتتون هستن و دعاتون میکنن که اومدید یه گوشه کار رو بگیرید و به کشورتون کمک کنید.

سلام اقا پژمان .
    حرف های شما کاملا درست و صحیح و حرفی هم توش نیست اما اون اولش شغل هایی که گفتید از همشون یکی دوتا رئیس جمهور داریم .
    حالا جدا از این بحت ها باید بگم که حرف های شما کاملا درست و متین اما کاش به جایه اینکه بزنیم تو سره یک نفر راه و چاه رو بهش نشون بدیم و بهش یاد بدیم نه اینکه بزنیم تو سرش تا اون ذوقی هم داره رو بزنید کور کنید . بهتر نیست اینطوری؟
    شما با این کارتون فقط دارید اون طرف رو اول خورد میکنید بعدشم ذوقشو کور میکنید که هیچ فایده ای هم نداره . به جایی که بزنید تو سرش بگید باشه بیا یک چند دوره بشین یاد بگیر نکاته رئیس جمهوری (یا حتی هر چیزی متل همین نماینده مجلس) تا بعدش .اما شما کلا همون اولش هنوز کلمه رئیس جمهور رو کامل نگفته میاید میزنید تو سرش میگید نه تو نمیتونی نه تو بلد نیستی نه تو فلانی تو ... واقعا این کار درستیه؟

---------- Post added at 03:27 PM ---------- Previous post was at 03:26 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط Zoloto نمایش پست ها
    حامد پس کلا اشتباه متوجه شدی. اینجا زیاد حوصله ندارم باز کنم قضیه رو خواستی بیا تلگرام بیشتر توضیح بدم.
    الان 2 سالی هست که هیچ رقابتی برای سی پی وجود نداره (غیر از این دوره). اونایی که تو تاریخچه میبینی کاندید شدن همه پوششی بودن که با کنار رفتن تیم ما به اجبار وارد عرصه شدن. پس این ناجی مخفی که گفتی تبدیل شد به تازه کار؟ این گونه افراد باید بیان وارد دولت ها بشن سمت های مختلف بگیرن. بازی فقط سمت سی پی نداره و درستش اینه که افراد از سمت های دیگه شروع کنن تجربه کسب کنن بعد بیان برای سی پی. بالای یک سال در دولت بودم و هر دوره عمومی و خصوصی درخواست کارآموز کردیم چند نفر اومدن دیدن باید چند خط متن بخونن یا وقت بذارن زحمت بکشن ول کردن رفتن. حالا یهو چندین ناجی پیدا و پنهان پیدا کردیم جالبه

مشکل شما و همینطور خسرو اینه که از راه درستش پیش نمیرید. روال درستش اینه که برید وارد دولت ها بشید از پست های پایین بیاید بالا و به مرور یاد بگیرید و اصلا خودتون تکی اداره کنید. فقط چند وقت اخیر به دلیل قحط الرجال بودن شاهد یهو سی پی شدن افراد هستیم. سی پی بودن چیز آنچنان بزرگ و خفنی نیست که شما فکر میکنید. مسئولیت بزرگی داره که یا بلدید میتونید خوب پیش برید یا بلد نیستید و هی باید تلاش کنید یاد بگیرید که خب یه مقدار به روند پیشرفت کشور میتونه آسیب بزنه تا یاد بگیرید. البته یه دسته سومی هستن که بلد نیستن و فقط دهن دارن که دایورت میکنن و کشور عملا میره رو اتوپایلت.

گفتی به حرف کسی گوش نمیکنی ولی ظاهرا گوش کردی من روزای اول فکر میکردم اینجا جامعه بهتری از واقعیت میتونه داشته باشه که فهمیدم اشتباه میکردم و همون آدما اومدن اینجا همون کارها رو میکنن که در واقعیت میکنن فرقی نداره. خلاصه اش کنم اینه که جهان سوم هستیم و همه تو مرحله توجه به "خود" موندن.
    مشکلی نیست من ایدی شمارو میگیرم میام تلگرام با شما کار دارم خودم بعدش صحبت میکنیم اونجا

16. 2 کاربر زیر از Wild WITCHER برای این پست مفید تشکر کرده اند:

pejmaaan (22/03/08),Zoloto (22/03/08)

نام کاربری سایت
    Nissan123

اون بنده خدا اگر توان مدیریت داشت حزبش این وضع رو نداشت
    .
    .
    .
    به وعده وعید نیست به سابقه و تواناییه
    مردم ایران مجازی تشخیص دادن نداره زوره مگه

---------- Post added at 03:32 PM ---------- Previous post was at 03:28 PM ----------

من خودم بشخصه بین سیب زمینی و اون بنده خدا ، سیب زمینی رو انتخاب می کنم
    دیگه چه برسه به سینا با این همه سابقه و شناختی که همه دارن ازش
    ويرايش توسط nissan123 : 22/03/07 در ساعت 04:45 PM
    "با احمقها بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند"
    تنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم. دکتر شریعتی

بزرگترین درس زندگی این است که گاهی احمقها هم
    درست می گویند! …
    ___ وینسـتون چرچـیل ___

18. 2 کاربر زیر از nissan123 برای این پست مفید تشکر کرده اند:

pejmaaan (22/03/08),sinahbt (22/03/07)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Titan* :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    Sina.Tehrani

برای اونهایی که تاریخ رو نمیدونن:

این مقاله من مال ۲۵۰۰ روز پیش هست!
    https://www.erepublik.com/en/article/2533800

کاندیدا شدم موقعی که با چنگ و دندون توی بازی بودم، رئیس حزب هم بودم آخر هم رای نیاوردم و به امام باختم انتخابات رو.

فرداش هم نه از بازی انصراف دادم نه اومدم زحمات بقیه رو زیر سوال بردم
    https://www.erepublik.com/en/main/pr.../56/1436079600
    "We've Come To A Dangerous Place. We Can't Afford To Fight A War Amongst Ourselves."
    Ned Stark

20. 5 کاربر زیر از sinahbt برای این پست مفید تشکر کرده اند:

nissan123 (22/03/07),pejmaaan (22/03/08),هزاردستان (22/03/08),Vakanam (22/03/30),VENDETTA (22/03/07)