موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 41

Threaded View

مشاهده پروفايل}     افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

بسیار بسیار ممنون از تمایل برای همکاریتون.
    درباره موافقت ادمین. بستگی به اهدافشون داره. مثلا ما توی سیستمی پیشنهاد اضافه کردن زبان فارسی رو دادیم که ادمینهاش هیچی از rtl و چپ به راست نمی دونستن. در حالیکه دو نفر از ادمینها اسراییلی بودن و در حال زیر آب زدن. ولی هم زبان فارسی اضافه شد و هم کدهای هسته سیستم فقط برای فارسی زبانها تغییر کرد.
    این یعنی اگر بخوان زبان اضافه کنند، استقبال می کنند کاری با بقیه مسائل مثل سومین زبان و جمهوری اسلامی ندارند و اگر نخوان که قطعا برقشون ما رو بیشتر میگیره.
    به هرحال من قبل از اینجا، موضوع رو با میلاد (رییس جمهور فعلی) مطرح کرده بودم و طی صحبتی که با هم داشتیم، قرار شد یه حرکتهایی برای معرفی کارمون داشته باشه. انشاالله تا چند روز آینده، من با ادمین تماس میگیرم و درخواست می کنم.
    برای درخواست، دو تا نکته هست که در مخ زنی به درد می خوره. یکی اینکه آیا کسی هست که با سایت (ادمین) از طرف ایران تماس داشته باشه یا به عبارتی حرفش پیش ادمین ها برو داشته باشه که حداقل همون اول، سرمون رو به طاق نکوبند!
    و اینکه کسی کار خاصی، دستاوردی، چیزی برای پز دادن ایران می دونه که از اون طریق نرمشون کنیم. مثلا بگیم ما این کار رو کردیم. انقدر مهمیم و اینجور چیزا که در واقع بگیم ایران مهمه و اینجوری بزنیم تو گوششون؟

باز هم ممنون از همه دوستان دلسوز
    ويرايش توسط AHHP : 09/08/24 در ساعت 09:33 PM

2. 3 کاربر زیر از AHHP برای این پست مفید تشکر کرده اند:

aminrahmani (09/08/24),HellGuard (09/08/25),Musketeer (09/08/24)