موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 24

مشاهده پروفايل}     افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

نقل قول نوشته اصلی توسط xerxes99 نمایش پست ها
    غیر از ریش سفید کسی نمی تونه کاری کنه! دادگاه که عملی نمیشه چون اهرمی نداره.
    این اسماتون چرا انقده سخته شما اخه به فکر ماهم باشید
    من این همه اون بالا حرف زدم که چجوری میشه اهرم فشار درست کرد و وقتی مردم ،دولت و مجلس این دادگاهو تائید رسمی بکنن دیگه فکر نمیکنم مشکلی باشه و حتی بر فرض اینکه حکم دادگاه اجرا نشه(که میشه)و دادگاه نتونه شخص خطا کارو مجازات بکنه(که میتونه)حداقل بقیه مردم میفهمن مشکل از کجا بوده و شخص خطا کار دیگه برای دور های بعدی و همچنین در کارخونه داری مورد حمایت مردم قرار نمیگیره
    در مورد ریش سفیدا و ریش بلندا و ریش فرفریها فکر میکنم که هر کسی منافع شخصیه خودشو داره مخصوصا افراد ریش دار که معمولا در قدرت نقشی هم دارند پس احتمال خطا در اون ها زیاده خواهد بود و همچنین دخالت چند ریش دار در مورد یک دعوا که ممکنه با ساده ترین شکل حل بشه با جبه گیریه اونها به یک مشکل بزرگ تبدیل میشه و همچنین اولین دادگاه ها 2000سال پیش شکل گرفت و ما الان کار درستی نیست که مثل عربهای چادر نشین در ان سالها عمل کنیم

حالا رئیس دادگاه با هیئت منصفش کیان؟
    امام بلاش بشه رئیس دادگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط jack sparrow نمایش پست ها
    این اسماتون چرا انقده سخته شما اخه به فکر ماهم باشید
    من این همه اون بالا حرف زدم که چجوری میشه اهرم فشار درست کرد و وقتی مردم ،دولت و مجلس این دادگاهو تائید رسمی بکنن دیگه فکر نمیکنم مشکلی باشه و حتی بر فرض اینکه حکم دادگاه اجرا نشه(که میشه)و دادگاه نتونه شخص خطا کارو مجازات بکنه(که میتونه)حداقل بقیه مردم میفهمن مشکل از کجا بوده و شخص خطا کار دیگه برای دور های بعدی و همچنین در کارخونه داری مورد حمایت مردم قرار نمیگیره
    در مورد ریش سفیدا و ریش بلندا و ریش فرفریها فکر میکنم که هر کسی منافع شخصیه خودشو داره مخصوصا افراد ریش دار که معمولا در قدرت نقشی هم دارند پس احتمال خطا در اون ها زیاده خواهد بود و همچنین دخالت چند ریش دار در مورد یک دعوا که ممکنه با ساده ترین شکل حل بشه با جبه گیریه اونها به یک مشکل بزرگ تبدیل میشه و همچنین اولین دادگاه ها 2000سال پیش شکل گرفت و ما الان کار درستی نیست که مثل عربهای چادر نشین در ان سالها عمل کنیم
    برادر دل خوشی داری ها! اصلا کی قرار هست این قوه رو سرپرستی کنه.اگه رأی گیری بزاریم دعوا میش کسی به حرفش گوش نمی کنه. اگه کسی رو بخوایم منصوب کنیم(که این خودش باز کلی برنامه داره) یک سری دیگه ناراحت میشن میگن باند بازی و باند قدرت پشتش هست.کلا خود دادگاهش صلاحیتش دچار مشکل هست چه برسه بخواد به بقیه هم نظارت کنه.
    هر قومی بنا به نیازهای زمانه تصمیم می گیره چی لازم داره.الان برای جمعیت فعال (که اگه خیلی دست بالا بگیریم 1000 نفر هست دادگاه فایده نداره یک چیزی مثل شورای حل اختلاف لازم هست.
    من باز هم میگم غیر از ریش سفید کاری نمیشه کرد. باید کسی باشه که همه قبولش داشته باشن وبه حرفش گوش بدن اگه هم نخوان گوش نمیدن(چون ریش سفیدی هم اهرمی نداره) .
    به هر حال به نظر من هیچ راهی عملی نیست برای این کار
    انسان باشیم.
    انسانم آرزوست!

[SIZE="4"][COLOR="Gray"]آدمی را آدمیت لازم است( و البته کمی هم عقل چاشنیش)

4. 2 کاربر زیر از xerxes99 برای این پست مفید تشکر کرده اند:

cain4iran (09/10/19),HossianShirazi (09/10/19)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

خدا عاقبت به خیرمون کنه
    اون روز که عاشقم شدی از رفتن حرفی نزدی
    جاده ی خوشبختیمونو میگفتی که خوب بلدی
    اون روز که تنها میشدم
    دلم میگفت ای آسمون
    خسته شدم از این زمون
    دلم نمیخواد تو نمون

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Field.Marshal :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

من فکر میکنم اینجا دعوا سر لاحاف ملا باشه !!!

اگه دلم خوش نبود که اسمم jack sparrow نبود عزیزم.
    چرا ما همیشه دنبال یه سرپرست یا یه بدبختی که همه کارارو بندازیم گردنش میگردیم اخرشم همه کاسه کوزه هارو سره اون بدبخت میشکونیم میگیم دیدین گفتم این کار نمیشه یا بهش میگیم دزدو باجگیرو مافیای قدرتو... .
    این دادگاهی که من پیشنهاد میکنم یه سازمان غیر دولتیه یعنی به هیچ کس و هیچ جایی وابسته نیست و اگه لطف کنید و پست اول منو بخونید میفهمید که چجوری کار میکنه و یه فرد نیست که در مورد موضوع تصمیم میگیره بلکه 9نفر با دیدگاه های مختلف و از 9حزب پر جمعیت و از اونجایی که بیشتر افراد در بازی در این احزاب عضو هستن نتیجه میشود که نظر انها نظر بیشتر افراد درون بازیو تشکیل میده

کارتر جان خدا همین دنیارو برامون درست کنه من که راضیم اون دنیارو بعدا باهاش کنار میایم

سنگ جان اشتباه فهمیدی اینجا دعوا سر اینه که با ملا کی بره زیر لاحاف عزیزم

طرح تشکیل کهریزکم با 2 فوریت بدین که همه چیز تکمیل شه

اینم از اهرم فشار

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Field.Marshal :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

همه چیز تکمیل هست.

ولی بعضیها نمیزارن اجرا بشه

هی یارو ...
    پرچمت و تمیز کردی برو بالاتر یه دستی هم به پرچم مافیا بکش

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaphoto نمایش پست ها
    همه چیز تکمیل هست.

ولی بعضیها نمیزارن اجرا بشه
    قربون آدم چیز فهم! منم همین رو میگم دیگه!
    موقعی که می تونن بعضی ها حتی جلوی تشکیل دادگاه رو بگیرن دیگه موقعی که دادگاه تشکیل شه چه انتظاری دارین؟!
    انسان باشیم.
    انسانم آرزوست!

[SIZE="4"][COLOR="Gray"]آدمی را آدمیت لازم است( و البته کمی هم عقل چاشنیش)

11. کاربران زیر از xerxes99 به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

HossianShirazi (09/10/19)

نقل قول نوشته اصلی توسط xerxes99 نمایش پست ها
    قربون آدم چیز فهم! منم همین رو میگم دیگه!
    موقعی که می تونن بعضی ها حتی جلوی تشکیل دادگاه رو بگیرن دیگه موقعی که دادگاه تشکیل شه چه انتظاری دارین؟!

اون موقع یه دفعه دیدی به جای مجرم شاکی رو بن کردن :دی

هی یارو ...
    پرچمت و تمیز کردی برو بالاتر یه دستی هم به پرچم مافیا بکش