موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

Threaded View

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Colonel :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

پیش فرض آغاز بکار گروه ایران اتک

من یه مقاله زده بودم و اعلام کرده بودم میتونم با دولت در کار ترجمه همکاری کنم.
    همه دوستانی که به زبانهای غیر فارسی تسلط دارن بیان و تو گروه عضو بشن که فعالیتمون رو شروع کنیم.
    به کمک تک تک شما نیاز داریم.
    گروه تازه تاسیس ایران اتک برای مبارزه با جنگ روانی(و ایجاد جنگ روانی) و بعدها برای ایجاد رسته نظامی در جنگها و شورشها به کمک همه نیاز داره.
    پس بجنبید و وقتو تلف نکنید.
    هر چه سریعتر عضو بشید.
    عضویت میتونه تو همین تاپیک انجام بشه و یا تو نظرات مقاله ای که لینکشو پایین گذاشتم نظر بدید تا به عنوان عضو انتخاب بشید.
    زنده باد ایران

---------- Post added at 12:14 PM ---------- Previous post was at 12:11 PM ----------

http://www.erepublik.com/en/article/-1-999664/1/20
    لینک مقاله.
    توجه داشته باشید که این گروه فقط برای کسانی نیست که به زبانهای خارجی تسلط دارن.همه میتونن در این گروه عضو بشن.
    فقط نوع فعالیت خودتونو بنویسید و در صورتیکه به زبان دیگه ای مسلط هستید نام آن زبان رو هم ذکر کنید

2. 11 کاربر زیر از e.Dark Knight برای این پست مفید تشکر کرده اند:

Abtin (13/03/07),Ali Emami (09/11/06),Alireza Taji (09/10/25),Arash-Xp (09/10/25),Cifoo (09/10/25),Devil s Dance (09/11/06),Joe antonio (09/10/25),megahack (13/03/07),milad_hitler (09/12/09),severus-snape (09/10/27),TinTino (09/10/25)