موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

صفحه 1 از 10 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 99

مشاهده پروفايل}     افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

پیش فرض تبلیغات برا ایرپابلیک بین فارسی زبانان

درود

اقا رک و راستش: چند روز پیش که با حمید کریتوس تو چت بعد ماه ها نیومدنم به چت حرف میزدم یه رفیقی رو دیدم که تا دلتون بخواد قدیمی هست و مام میشناسیمش از اولین روز ورود به ایرپابلیکمون تا اینجا!

یه درخواستی از من داشت که من چون کافی نت بودم نشد انجامش بدم گفتم میام خونه بعد!
    اومدم خونه دیدم ای دل غافل سایت ایرپابلیک ترکیده! تا فرداشم درست نشد مام هیچی دیگه یادمون رفت تا اینکه یهو امروز ارتیکل اشی بمبا رو خوندم دیدم اسمه اشناست! خوندم دیدم نوشته:

reza MK

یهو یادم افتاد ای دل غافل سفارشش یادم رفته!

پس همین اول میگم اقا شرمنده پوزش ازت باور کن تقصیر من نبوده! میگن اشکان سایت رو داون کرده! بوده ! منم که سرم شلوغ یادم رفت بخصوص با اون قضایا مارشالها ...

به هرحال: رضا جان الان شده وزیر تبلیغات هم ، یه طرحی داشته و داره که قراره بچه های ایرانی رو همدیگه پول بزارند تا هزینه تبلیغات تو فوروم ها و سایتها و وبهای دیگه تامین بشه ، گویا تا این لحظه کلا 100 هزار تومن جمع اوری شده

متاسفانه من خودم اصلا در جریان ماجرا نیستم ، اگر شد بچه ها ارتیکلهایی که تصمیمات توش گرفته شده رو بزارند هم من مطلع بشم هم دیگران

به هرحال داش رضا از بچه ها انتظار هماهنگی و همکاری بیشتری داره

اگر میخواهیم هی لاف بیائیم که ایران اینه و اونه ، که هیچ اگر میخواهین هرجا باختیم بندازین گردن این و اون بی هیچ دلیلی بازم که هیج!

اما اگر میخواهین جمعیت ایران افزایش پیدا کنه و... هرکسی هرچقدر میتونه بزاره

رضا جون دیگه بقیه ش با خودت ! من درجریان نیستم بیشتر از این

شماره حسابی چیزی ... یا هرچی دیگه

قربان همگی

یا حق

2. 4 کاربر زیر از Ernesto_Rommel برای این پست مفید تشکر کرده اند:

Arash-Xp (09/12/09),meisam.dsh (09/12/09),Return Of The Nestor (09/12/07),Reza_Mk (09/12/11)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Field.Marshal :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

واسه اون نمایشگاهه که میگفتن 500-600 تومن جمع کردن؟؟؟

آخرم نفهمیدیم اونجا غرفه گرفتن یا نه.

هی یارو ...
    پرچمت و تمیز کردی برو بالاتر یه دستی هم به پرچم مافیا بکش

والا رضا یا یکی از دوستان باید بیاد بگه

اما اونجور که من فهمیدم برا تبلیغ بین وب سایتها و... اون غرفه رو خبر ندارم

به هرحال مضمون این بود که هنوز به مقدار کافی نرسیده

گفت تو بیشتر تو فورومی بگو گفتم چشم

اقا چه فایده

از طریق لینکو و تبلیغ من حدود 25-30 تااومدن تو بازی

ولی هیچکدوم محض رضای خدا لول 1 رو هم رد نکرد

همین میشه ادم میره مولتی میزنه خوب

6. کاربران زیر از TinTino به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

meisam.dsh (09/12/09)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي God of War :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    Vito Scaletta

آقا من یه پیشنهادی دارم امید وارم که این رئیس جمهور جدید قبول کنه necکه محل نداد به این حرف من
    آقا من میگم تو کلوب تبلیغ کنید تو قسمت بازی ها اگه اریابلیک قرار بگیره حدود 90-100 هزار نفر به جمعیت ایران اضافه میشه این میدونی یعنی چی دیگه هیچ کشوری نمیتونه به گرد ایرانم برسه

امیدوارم که این کار رو رزیدنت انجام بده.
    عمریست که میسوزم و یک برد ندارم ، اما چه کنم عاشق این کهنه قمارم

8. 3 کاربر زیر از FieldMarshal برای این پست مفید تشکر کرده اند:

meisam.dsh (09/12/18),Nima SSTO (09/12/07),Sahand.M (09/12/07)

آقا منم موافقم که تو کلوب.کام تبلیغ کنیم
    مطمئنم که جمعیت ایران زیر و رو میشه به خدا....فقط باید پا پیش بزاریم.

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Commander :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    par30web

من خودم از کلوب اومدم ولی خب تبلیغ تو کلوب های بازی کلوب! که پول نمی خواد! فقط تبلیغ تو سایت کلوب هزینه داره درسته دیگه؟!
    عجب... چاییتو بخور!!

11. 2 کاربر زیر از par30web برای این پست مفید تشکر کرده اند:

meisam.dsh (09/12/18),Sahand.M (09/12/07)

راه دیگه هم هست.می شه مثل این مردم الاف که تبلیغ سایت یا وبلاگشون رو توی کامنت ها می کنن،ما هم این کارو بکنیم.خرجی که نداره روزی ۱۰ دقیقه وقت بذاریم می شه ۱۰-۲۰ کامنت تویه وبلاگ ها گذاشت که خودش می تونه کلی کاربر جذب کنه

بهتره نظریات تون رو با رضا مطرح کنین!

من فقط واسطه بودم! چشمک

2 یا 3 هفته پیش بود که یکی از مقاله های برادر مومن و بسیجی ، جاش فراستو میخوندم. به مسئله ی جالبی اونجا در مورد افزایش جمعیت اشاره کرد و از تمام مردم خواست که هر کدوم دوباره یک فرد و تنها یک فرد جدید رو به بازی معرفی کنن. و تاکید هم کرد که منظور من این نیست که برای گرفتن مدال اقدام کنید فقط میخوام که هر کدومتون یک نفر جدید رو وارد بازی کنین.
    همونطور که میبینین کشور آمریکا با اون جمعیت زیادی که داره باز هم به فکر افزایش جمعیته خودش هست و این نشون میده که چه اهداف بزرگیو واسه آینده دنبال میکنن.

سوال من اینه که چرا ما تو مملکت خودمون این کارو انجام ندیم!

مزایای این کار برای ما حتی بیشتر از آمریکاست . چرا ؟ چون زمانی که ما یک فرد رو مستقیم واردش میکنیم تقریبا مسئولیت آموزشش رو هم بر عهده میگیریم و اینجوری یکی از مهمترین مسایل مربوط به تازه واردین که همانا آموزش اونها در ابتدای ورود به بازی و موندگار کردنشون هست خود به خود حل میشه.
    البته این حرکت به یک جنش ملی یا یک چیزی تو مایه های Baby boom نیاز داره تا مردم احساس تعهد بکنن نسبت به فردی که وارد بازی میشه توسط اونها و مسئولیت آموزشش رو هم بر عهده بگیرن.
    این کار نه خرج داره و نه تبلیغ نیاز داره ، تنها چیزی که نیاز داره همت و غیرته!

در مورد تبلیغ در سایتها و وبلاگها و ... کاملا مخالفم و تنها دور ریختن پوله . چرا؟! چون گیریم فردی هم وارد شد ، خداییش چند درصد احتمال میدین که تو بازی با این شرایط موجود موندگار بشه؟!! همین الانش هر روز افراد خیلی زیادی وارد بازی میشن ولی قول میدم کمتر از 5% موندگار میشن!

تا زیرساخت مناسب آموزشی برای افراد تازه وارد محیا نشه تبلیغات عمل بیهوده ای بیش نیست. مثل آسفالتهای خیابونای مملکتمون میونه که چون زیرساخت مناسبی نداره هر سال دوباره باید عوض بشه.(چه ربطی داشت!)

پس دوستان مسیر رو اشتباه نرین ، به جای تاپیک زدن در مورد چگونگی تبلیغ بازی بهتره تاپیک بزنین که چطور آموزش خودمون رو بهتر کنیم که من واسه همونم پیشنهاد دارم ، هر وقت تاپیک زدین منم میام نظر میدم.
    Some men see things as they are , and say why?!
    I dream things that never were , and say why not

15. 5 کاربر زیر از Devil s Dance برای این پست مفید تشکر کرده اند:

Arash-Xp (09/12/09),Bazihome (09/12/08),brother hood (09/12/10),meisam.dsh (09/12/09),TinTino (09/12/08)