موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره برنامه هاي اين دوره وزارت آموزش :

رأی دهندگان
9. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالي

5 55.56%
  • خوب

3 33.33%
  • متوسط

0 0%
  • ضعيف

1 11.11%
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

پیش فرض برنامه هاي اين دوره وزارت آموزش

برنامه هاي اين دوره وزارت آموزش

سلام و خسته نباشيد خدمت شما دوستان عزيز

همونطور كه ميدونيد در اين دوره بنده به عنوان وزير آموزش و فرهنگ خدمت گزار شما عزيزان هستم از اين رو تصميم گرفتم

ليست فعاليت هاي اصلي اي كه در اين دوره قصد اجرا كردنشان را دارم در اختيار شما دوستان قرار دهم تا از هم برنامه ها و

طرح هاي آينده باخبر باشيد و اگر نظر يا پيشنهادي داريد بيان كنيد ...

ليست فعاليت هاي بنده در اين دوره

انتشار نسخه جديد كامل ترين آموزش بازي – نسخه سوم

همينطور كه ميدونيد حدود 3 ماه پيش مقاله اي براي بازي تهيه كردم كه در اون تمام بخش ها رو به صورت تصويري و با توضيحات كاملا گويا آموزش داده شده بود و حدود 1.5 ماه پيش به درخواست دوستان نسخه دوم اين مقاله منتشر شد ! از طرفي به خاطر استقبال زياد و تعداد دانلود بالاي اين مقاله تصميم دارم كه نسخه سوم رو در همين دوره منتشر كنم ... توضيحات بيشتر زمان انتشار

طراحي و تهيه نرم افزار هاي كاربردي

اگر مخاطب روزنامه من باشيد با دو نرم افزاري كه در دوره قبل قرار دادم آشنايي داريد در اين دوره هم قصد دارم نرم افزار هاي ديگه اي طراحي و منتشر كنم كه بسيار مفيد هستند . از شما دوستان هم درخواست ميكنم اگر برنامه اي مورد نظرتون هست به من پيغام خصوصي بديد تا برسي بشه و درصورت امكان تهيه كنيم .

تدارك تيم پشتيباني

با صحبت هايي كه با برخي دوستان مسلط به بازي شده تصميم داريم يك تيم براي پشتيباني آنلاين بازي راه اندازي كنم ، كه اين گروه از سيستم ياهو كه يك سيستم عمومي هست استفاده ميكنند اما به لطف برخي دوستان فعلا اين فعاليت لغو شده ...

جمع آوري مقالات مهم و پربازديد

هميشه افرادي هستند كه مقالات خوبي رو منتشر ميكنند مقالات خوب و مفيدي كه پس از مدتي فراموش ميشند در اين دوره قصد دارم مقالات مهم قبلي رو تا حد امكان جمع آوري اشكال گيري و منتشر كنم ...

اتشار مقالات آموزشي

طبق معمول اصولا تنها وظيفه وزير آموزش فعاليت در اين بخش هست من اين بخش رو به دو قسمت تقسيم كردم ! عمومي و تخصصي از اين رو كه طي مقاله اي آموزش بازي رو تهيه كردم ديگه نيازي نميبينم كه در قسمت عمومي مقالات زيادي زده بشه مگر به درخواست دوستان ، قصد دارم تمام تمركزم رو بر روي مقالات تخصصي پياده كنم كه اميدوارم اين سري مقالات مفيد واقع بشند .

اميدوارم وقت و عمر ياري كنه تا بتونم در خدمت شما دوستان باشم و طرح هاي بالا رو اجرا كنم .

لطفا اگر پيشنهاد يا انتقادي داريد با پيغام خصوصي ذكر كنيد تا رفع كنيم .

تشكر و احترام راكسيتا ( ميلاد ) وزير آموزش و فرهنگ روز 747 ايريپابليك

2. 8 کاربر زیر از Roxeta برای این پست مفید تشکر کرده اند:

Arash-Xp (09/12/08),Bazihome (09/12/09),niloopar (09/12/08),PreuX (09/12/09),rabin2026 (09/12/09),Roham Hosseini (09/12/09),shilter (09/12/08),wolfman_741 (09/12/10)

مشاهده پروفايل}     افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

میشه در مورد خرید کارخونه هم کلاس بزارید؟1000 بار ممنون. در مورد ساختش هم همینطور)
    ایرانی سبز وآباد را خواهانیم

ای خدا! تو یاهو هم بهت گفتم، این طوری کار کردن بدون هماهنگی خراب کاری داره ها!

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

نقل قول نوشته اصلی توسط mobinooo نمایش پست ها
    ای خدا! تو یاهو هم بهت گفتم، این طوری کار کردن بدون هماهنگی خراب کاری داره ها!

بابا تو کار نميکني چرا بچرو از کار زده ميکني داداش ميلاد دمت گرم سوال داشتي در خدمتم
    .
    .
    .
    (احسان داداشي )

8. کاربران زیر از PreuX به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

Roham Hosseini (09/12/09)

موفق باشی ! هر کمکی هم از من خواستین بگید
    اون روز که عاشقم شدی از رفتن حرفی نزدی
    جاده ی خوشبختیمونو میگفتی که خوب بلدی
    اون روز که تنها میشدم
    دلم میگفت ای آسمون
    خسته شدم از این زمون
    دلم نمیخواد تو نمون

@ احسان
    چی می گی بابا؟ اینم مزد این همه بد بختی! هر روز بیا به تک تک بچ های جدید آموزش بده ، آخرش میان بهت می گن تو کار نمی کنی! باشه قهرم باهات
    Don. میرمبین