موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي God of War :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    Vito Scaletta

پیش فرض تبلیغات در کلوب

من یه پیشنهادی داده بودم برای تبلیغ در سایت کلوب دات کام که چند تن نذاشتن رو این پیشنهاد من فکر بیشتری بشه
    اونم این بود با مذاکره با مدیریت کلوب بازی رو در قسمت بازیهای کلوب قرار بدند. امروزه مدیریت کلوب مشغلش شده گذاشتن بازی تو قسمت بازی های کلوب حالا رضا فوتو یه نظری داده بود من نمیگم بده نه اینم خوبه اما قبلش رو این پیشنهاد من هم یه فکری کنید حتما جواب میده.

---------- Post added at 01:55 PM ---------- Previous post was at 01:51 PM ----------

این نظری که آتیلا داده بودhttp://www.erepublik.com/en/article/...1-1250561/1/20
    خوبه اما اگه این پیشنهاد من رو عملی کنید افراد زیادی میان چون شما برید یه نگاه به قسمت بازی ها بندازید آمار بازیکننده گان رو ببینید.
    عمریست که میسوزم و یک برد ندارم ، اما چه کنم عاشق این کهنه قمارم

2. 5 کاربر زیر از FieldMarshal برای این پست مفید تشکر کرده اند:

Alireza Taji (10/03/16),general reza (10/03/16),hosein_dnn (10/03/16),karobi (10/03/16),par30web (10/03/17)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

من در محیط کلوب کلا غریبه هستم و وزیر تبلیغات هم رضا فوتو هست فک رکنم

از من خواست که کمکش کنم کمی پول و کروب جمع آوری بشه منم دارم کمکش میکنم
    و همه کروبها را به رضا خواهم داد و اون تبلیغاتو انجام خواهد داد

در مورد تبلیغتا دوسه نفر دیگه هم پیشنهاد داشتند که فکر کنم رضا باید بشینه دقیق روشون فکر کنه و بعد اقدام کنه
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوست میداریم هر آنچه نیستیم و عشق میورزیم به هر آنچه نداریم.....
    امضاهای بعضیا را که می بینم یاد این جمله بالا میوفتم

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

همه کاربران ملزم به رعایت قوانین فروم هستند در صورت نقض قوانین ، بلادرنگ با کاربر خاطی برخورد خواهد شد برای مشاهده اطلاعیه مدیریت کلیک کنید

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

کسی بهتون توهین مستقیم یا غیر مستقیم کرد با فشار دگمه گزارش پست خلاف در زیر همون کامنت به ما اطلاع بدهید تا با شخص خاطی در اسرع وقت برخورد بشه

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مشاهده پروفايل}     افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

هر کاری که باعث افزایش جمعیت واقعی ایران بشه پسندیدست

مشاهده پروفايل}     افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

حالا این طرح شما چقدر خرج داره؟
    رضا هم که اکثر اوقات تو یاهو ان هست
    همون اونجا با خودش صحبت کنی بهتره

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Field.Marshal :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

عزیز من درسته حرف شما درست . . . من خودم همین کاری که شما میگی رو درخواست دادم و سوال کردم هم از واحد پشتیبانی هم از واحد تبلیغات کلوب.

اما هیچ کدومشون هنوز جواب ایمیل من رو ندادن تا ببینیم اگر رایگانه ایریپابلیک رو اونجا معرفی میکنن یا اگر پولیه هزینش چقدره.

پس منم پیگیر حرف شما هستم کم کاری و دیر پاسخ گویی از بخش های مورد نظر سایت کلوب هست

هی یارو ...
    پرچمت و تمیز کردی برو بالاتر یه دستی هم به پرچم مافیا بکش

7. کاربران زیر از rezaphoto به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

Alireza Taji (10/03/16)