موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 37 , از مجموع 37

مشاهده پروفايل}     افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

نقل قول نوشته اصلی توسط atilaa نمایش پست ها
    مشکل این سایت با اون برنامه ها که معمولا برای خیلترینگ استفاده میکنین باز نمیشه
    باید از اون امکانات پولی استفاده کنین
    نمیدونم متوجه شدین یا نه
    میتونید برید از حمید کریتوس بگیرید بگید میخواهید برید فیس بوک میگه چیکار باید بکنید
    یه التر*ا 9.9 دانلود کن باز میشه من باز میکنم هیس بوک رو اونم با این برنامه.

يادش بخير اون زمانا كه من بازي ميكردم 2-3 تا باگ توپول داشت
    1 كار بود كه با يه نسبت خاصي با زدن اون باس ها انجامش ميدادي لول آپ ميشدي دوباره ميتونستي بري دزدي
    دوباره انجام ميدادي دوباره لول آپ .....
    تو يه هفته 50 لول زياد كردم باهاش:دي
    ديگه اينقدر مسخره شده بود بيخيالش شدم
    8-9 ماه پيش يه بار سر زدم درستش كرده بودن
    زود يكنواخت ميشه ولي واسه تنوع بد نيست

دوستان کسایی که نمیخوان بازی کنن اگه میشه اکانتشونو بدن من
    کارمند تولیدی ترجیحا اسکیل بالای 11
    لازم داریم
    حقوق توافقی

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

این بازی نمیشه اکانت منتقل کرد چون با اکانت فیس بوک عضوش میشی و کلا لوگ نمیکنی تو این بازی
    و طرف باید اکانت فیس بوکشو بده که عمرا اینکارو کسی نمیکنه ک دی
    البته تا اونجا که من میدونم
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوست میداریم هر آنچه نیستیم و عشق میورزیم به هر آنچه نداریم.....
    امضاهای بعضیا را که می بینم یاد این جمله بالا میوفتم

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

همه کاربران ملزم به رعایت قوانین فروم هستند در صورت نقض قوانین ، بلادرنگ با کاربر خاطی برخورد خواهد شد برای مشاهده اطلاعیه مدیریت کلیک کنید

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

کسی بهتون توهین مستقیم یا غیر مستقیم کرد با فشار دگمه گزارش پست خلاف در زیر همون کامنت به ما اطلاع بدهید تا با شخص خاطی در اسرع وقت برخورد بشه

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5. کاربران زیر از atilaa به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

mohamad021 (10/05/13)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Field.Marshal :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

چی میگین .... توی این بازی سرور ایرانش رو بازی نکنین همه از دم عوضی هستن تک و توک با مرام توشون پیدا میشه .... البته من که رنگ 40 بودم و با 50-60 نفر اول ارتباط داشتم 55 نفرشون عوضی از آب در اومدن 5 نفر خوب و با مرام بودن .

گرچه الان ولش کردم اونجا رو با چند صد اعتباری که خرج کردم و کلی امکانات

به خاطر همین نامردی ها و عوضی گری ها

هی یارو ...
    پرچمت و تمیز کردی برو بالاتر یه دستی هم به پرچم مافیا بکش

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

رضا تو چی میگی من میگم تو فیس بوک تو میگی سرور ایرانیش : دی

تو فیس بوک خیلی حال میده هر روز که میام کلی گیفتو و انرژی پک برام میفرستن

دوست میداریم هر آنچه نیستیم و عشق میورزیم به هر آنچه نداریم.....
    امضاهای بعضیا را که می بینم یاد این جمله بالا میوفتم

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

همه کاربران ملزم به رعایت قوانین فروم هستند در صورت نقض قوانین ، بلادرنگ با کاربر خاطی برخورد خواهد شد برای مشاهده اطلاعیه مدیریت کلیک کنید

کسی بهتون توهین مستقیم یا غیر مستقیم کرد با فشار دگمه گزارش پست خلاف در زیر همون کامنت به ما اطلاع بدهید تا با شخص خاطی در اسرع وقت برخورد بشه

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Field.Marshal :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

فیس بوک چیه دیگه

هی یارو ...
    پرچمت و تمیز کردی برو بالاتر یه دستی هم به پرچم مافیا بکش