موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

مشاهده پروفايل}     افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

پیش فرض جنگ جنگ، همه حتی لول بالا

به نام خدا

شاید دوستانی دیده باشید که در جنگ گذشته تمام پولشون رو دادن و 1 اسلحه کیفیت 5 خریدند و خرسند از اینکه بیشترین تخریب رو زدند
    آیا فکر میکنید همینطوره؟

اگر شما از هم جز این دسته از افراد بودید بدونید که اشتباه فکر میکردید
    برعکس اونچه شاید همه ما فکر میکنیم تخریب اسلحه کیفیت 1 نسبت به هزینه از هر اسلحه ای بیشتره، تاکید میکنم هر اسلحه ای و حتی برای هر قدرت نظامی و هر درجه نظامی
    خیلی ساده میتونید به این نکته پی ببرید
    کافیه به این سایت برید
    http://erepublik.ws/battle
    یا اگر پلاس رو نصب دارید به صفحه نظامی برید
    http://www.erepublik.com/en/my-places/army
    مبینید که تخریب اسلحه کیفیت 5 بالاتره پس حتما شما درست فکر میکردید و من کارخونه اسلحه کیفیت 1 دارم و میخوام اسلحه هایی که رو دستم باد کرده رو یه جوری به شما قالب کنیم
    تا اینجای کار حق با شماست اما چیزی که شما دقت نکردید هزینه اسلحه است
    اسلحه کیفیت 1 = 6 ریال
    اسلحه کیفیت 2 = 12 " (معادل قیمت 2 اسلحه کیفیت 1)
    اسلحه کیفیت 3 = 18 " (معادل قیمت 3 اسلحه کیفیت 1)
    اسلحه کیفیت 4 = 30 " (معادل قیمت 5 اسلحه کیفیت 1)
    اسلحه کیفیت 5 = 39 " (معادل قیمت 6.5 اسلحه کیفیت 1)
    (قیمت ها تقریبی هستند)

حتی اگر شما مارشال باشید با قدرت نظامی 20 با اسلحه کیفیت 5 تخریبی معادل 364 میزنید
    در حالی که همین شخص با همین قدرت با دو بار جنگیدن با اسلحه کیفیت 1 تخریبی معادل 216+206 رو به دشمن وارد میکنه که بیش از تخریب اسلحه کیفیت پنج هست
    این مسئله برای لول پایین ها هم همینطور صادقه، پس چرا باید پولمون را الکی هدر بدیم

پس اسلحه با کیفیت بالا چه فایده ای داره با این تفاسیر؟
    1- محدود بودن تعداد جنگ در روز (اینکه تا ولنس 40 بیشتر نیمتونید بجنگید)
    2- فیلد مارشال یا به اصطلاح تانک ها؛ کسانی که در یک جنگ ممکنه حتی 90 بار بجنگه، خوب این شخص گلد میده و به ازای هر 2 گلد 10 ولنس از سایت دریافت میکنه (شما یوقت چنین کاری نکنید ها) و به ازای این 10 ولنس باید بیشترین تخریب رو به دشمن وارد کنه برای همین از اسلحه کیفیت 4 و 5 استفاده میکنند
    شما اگه در یک جنگ مهم قرار دارید و قدرت نظامی متوسطی دارید و میخواید بیشتر بجنیگید میتویند به اندازه 10 تا ولنس گیفت بخرید، بدید به کسی که بهش اعتماد دارید تا براتون بفرسته و اینجور 1 جنگ بیشتر میتوند بر علیه دسمن بزنید
    این نکته رو هم اضافه می کنم ادمین برای اینکه کاربر هارو مجبور به خرید گلد که اجازه دریافت 10 ولنس بیشتر از طریق گیفت نمیده

************************************************** ******************************
    مورد دوم درباره دوستان تازه واردی هست که تا به لول 5 رسیدند میخواند اسلحه بخرند و با اسلحه بجنگند
    به این دوستان پیشنهاد میشه تا زمانی که قدرت نظامیشون به 4 و حتی 5 نرسیده با دست خالی بجنکند چون به دلیل پایین بودن قدرت نظانی اسلحه تاثیر زیادی در قدرت تخریب شما نداره زمانی که به قدرت نظامی 4 و 5 رسیدید میتونید روزانه 1 اسلحه با حقوقی که اون روز میگیرید بخزید و در ولنس بالا از اون استفاده کنید
    تاکید می کنم ولنس بالا از همو سایت که بالا لینک کردم یا با داشتن پلاس قادرید تفاوت قدرت اسلحه در ولنس بالا و پایین رو خودتون ببینید

************************************************** ******************************
    مورد سوم درباره دوستانی که با دست خالی حتی در جنگ های مهم میجنگند
    شاید جالب باشه که بدونید یه تازه وارد که به تازگی مدال سرباز قهرمان رو گرفته با 5 بار جنگیدن روزانه تخریبی معادل یک بار جنگ مارشال با قدرت 19 رو داره یعنی فرد فرد ما میتونیم قدرت مارشال های دشمن رو کم کنیم

************************************************** *******************************

یه نکته که این مدت زیاد به چشم میاد ندونستن قوانین بازی و تصمیمات و نظرات غلط بر اساس اونه
    متاسفانه برخی فکر میکنند قوانین سایت اونجوری که اونها فکر میکنند نوشته شده، نه عزیزان من قوانین سایت

طبق نظر طراحان بازی نوشته شده، و ما بجای لج بازی بر روی حرف خودمون بهتره قوانین بازی رو یاد بگیریم تا

احیانا تازه واردین رو هم با نظر اشتباه خودمون گمراه نکنیم

************************************************** *******************************
    اگه چیز های دیگری هم بنظرتون میرسه که تجربیات خودتونه و لازمه تازه واردین بودنن بگید تا یه منبع کامل از این نظر داشته باشیم
    اینرو فردا هم توی روزنامه چاپ میکنم تا دوستانی که به فروم سر نمیزنند هم ببیند و بدونند
    با تشکر
    ويرايش توسط MNSY : 09/09/26 در ساعت 09:01 PM
    ایرانی شرف داره

2. 32 کاربر زیر از MNSY برای این پست مفید تشکر کرده اند:

abbas ghaderi (09/09/27),aga_ali (09/10/12),Alireza Taji (09/09/26),AMItheWise (09/09/26),Ernesto_Rommel (09/09/27),ex-Toxicity (09/09/26),FCSooti (09/09/26),fery_jam (09/09/26),GeneralM (09/09/26),gorgepir (09/09/27),GoRgMaRd (09/09/27),HamedZolfaghari (09/09/28),Hamid Reza (09/09/27),koorosheparsi (09/09/27),M.kratos (09/09/26),Mehrdad McVandi (09/10/16),memorix7000 (09/09/27),Mirzapoor (09/09/26),mordad85 (09/10/11),Musketeer (09/09/26),nabeghe (09/09/26),Nima SSTO (09/09/26),nima1 (09/09/26),ParsiKade (09/10/12),S a f a 6 4 (09/09/27),S.M.Mousavi (09/09/26),shervin_2.0 (09/10/12),Sir Dani (09/09/26),sorena_persia (09/10/19),sorur (09/10/11),Vampire (09/10/11),zartoshto (09/09/27)

بسیار عالی
    دستت درد نکنه

4. کاربران زیر از Nima SSTO به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

عجب یعنی هیچکی هیچ نکته آموزنده ای نداره بگه؟
    هیچ موقع اشتباهی نکردید نکته ای چیزی در مورد جنگ که جایی قبلا بیان شده باشه؟
    یکم تکون بدید خودتونو اینهمه نشستم نوشتم فردا باز میبینی یه عده لول 5 اسلحه کیو 5 دست گرفتن دارن رژه میرن
    ويرايش توسط MNSY : 09/09/26 در ساعت 10:25 PM
    ایرانی شرف داره

6. کاربران زیر از MNSY به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

Musketeer (09/09/26)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

ممنون کامل بود

نقل قول نوشته اصلی توسط MNSY نمایش پست ها

یه نکته که این مدت زیاد به چشم میاد ندونستن قوانین بازی و تصمیمات و نظرات غلط بر اساس اونه
    متاسفانه برخی فکر میکنند قوانین سایت اونجوری که اونها فکر میکنند نوشته شده، نه عزیزان من قوانین سایت

طبق نظر طراحان بازی نوشته شده، و ما بجای لج بازی بر روی حرف خودمون بهتره قوانین بازی رو یاد بگیریم تا

احیانا تازه واردین رو هم با نظر اشتباه خودمون گمراه نکنیم

اینو هستم 100 % (در کل هم مقاله ی خوبی بود)
    خدا ببین حرمتتو شکستن/مریم باکرتو به گلوله بستن
    ببین افتادیم گیر یه مشت درنده/ببین قیمیت آدم اینجا چنده!

9. کاربران زیر از nabeghe به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

MNSY (09/09/26)

کلا کارت درسته

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Commander :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

دستت درد نکنه فقط اگر می تونی غلیط گیریش کن بعد آرتیکلش کن خیلی جواب میده
    Don`t worry Be happy

خیلی خوبو آموزنده بود امیدوارم دوستان استفاده کنن

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Field.Marshal :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

خیلی عالی بود

فقط جون من خواستی آرتیکلش کنی یه 2-3 روز دیگه بکن که از جنگ کره گذشته باشه

هی یارو ...
    پرچمت و تمیز کردی برو بالاتر یه دستی هم به پرچم مافیا بکش

رضا جان واسه چی؟ الان باید بزنم که اینارو بدونند بعد از جنگ که دیگه بدرد نمیخوره
    ایرانی شرف داره