موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

صفحه 10 از 13 نخستنخست ... 89101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 121

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Field.Marshal :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

يه كم توضيح مى نوشتى در موردش رضا، اينطورى كه نمى شه:دى
    بدونيم بازيه چنه اصن:دى
    ......

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Field.Marshal :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

نقل قول نوشته اصلی توسط milad2000 نمایش پست ها
    خوب الان بازی با سیستم بالا می زارید یعنی خیلی حرفه ای هستید؟
    یه ذره هم ما فقیر بیچاره ها رو درک کنید
    منم وضعم مثل توهه برای همین بازی های برای سیستم پایین رو میشناسم

استراتژیک میخوای یا اکشن؟

---------- Post added at 08:02 PM ---------- Previous post was at 07:49 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط amirh.o.s نمایش پست ها
    يه كم توضيح مى نوشتى در موردش رضا، اينطورى كه نمى شه:دى
    بدونيم بازيه چنه اصن:دى
    اصلا حس توضیح دادن نیست

ولی اگر بخوام خلاصه بگم بازیش استراتژیک و روی سیستم پایینم اجرا میشه بازیش از اون بازیاست که کشور تصرف میکنی و مرزتو گسترش میدی و با بقیه کشورا دیپلماسی میکنی این بازی استراتژیک جز بازی های استراتژیک نوبتی هست یعنی توی نوبتت هر کاری که خواستی میکنی نیرو میسازی حرکتشون میدی تکنولوژی میری دیپلماسی انجام میدی و ... و چیزی که باعث جالب تر شدن بازیش شده تنوح در نیراهاشه و نیروهای زیادی داره داخل میدون جنگ بعد از این که نیروهاتو توی جای مورد نظر قرار دادی نیروهاتو حرکت میدی که هر نیرو رنج حمله معین و رنج حرکت معینی داره که مثلا اگر توی جایی باشی که تسخیرش کرده باشی یا توی شهر باشی هنگامی که حمله میکنی یا مورد حمله قرار میگیری کمتر آسیب میبینی و کلی چیزای جال دیگه.

اگر بخوام نیروهاشو نام ببرم از سرباز پیاده معمولی گرفته تا سرباز کوه نورد و نیروی ویژه و چتر باز گرفته تا جاسوس تانک کشتی و انواع هلکوپتر هواپیما توپ ضد هوایی و.... تا موشک اتمی داره
    یک نوع نیرو داره که کارش تخریب ساختمونای بقیه کشوراست که برای مثال اگر تو آلمان باشی از توی برلین میفرستیش توی آنکارای ترکیه که باند فردگاشو منفجر کنه و دیگه هواپیما نتونه توی آنکارا بزاره و کلی ویژگی های جالب دیگه بازیش داره و مهمترین ویژگی بازی به این خفنی اینه که حجمش فقط 2 گیگه
    ما قلب دشمنانمان را زنده زنده در می آوریم

" (ع) MONTEZUMA"

MY NAME IS TUSKER THE EUROPE CONQUEROR

3. کاربران زیر از rezaderaz به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

amirh.o.s (14/09/16)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي God of War :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    MiladBlack

پس هاوكس يك خوبه دمتون گرم برم بازى كنم

---------- Post added at 05:22 PM ---------- Previous post was at 05:21 PM ----------

بتمن آرخام چى؟اونو باز مى كنه؟؟
    اونم بازی کردم. عالیه

---------- Post added at 08:19 PM ---------- Previous post was at 08:09 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaderaz نمایش پست ها
    بازی استراتژیک در حد تیم ملی با حجم 2 گیگ براتون سراغ دارم
    اسمشم اینه اگرم کسی خبر داره که ورژن جدیدش اومده اعلام کنه که ما هم دانلود کنیم
    Storm Frontline Nation
    از اینجور بازیا تا دلت بخواد پیدا می شه. معروفترینشون بازیه سیویلیشن(تمدن) هستش. به اینجور بازیا ترن استراتژیک یا بازیهای استراتژیک نوبتی می گن.
    اگر بازی استراتژیک گیم پلی قوی هم داشته باشه مثل ردآلرت یا استارکرفت واقعا عالیه و همیشه پیگیر همچین بازیهایی هستم. اکشن هم خوب باز هم بیاد گیم پلی داشته باشه مگرنه یه نفره یه گردان رو بکشی خوشم نمی یاد. به خاطر این علاقه شدید به داستان بازی، عاشق بازیهای ادونچر هستم
    اين منم

Facebook.com/milad.ansari

5. کاربران زیر از milad2000 به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

amirh.o.s (14/09/16)

بمتن ارخام رو بازى كردم فقط مى خواستم مشخصات سيستمتو دستم بياد يه چنتا بازى خوب بذارم
    ......

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي God of War :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    MiladBlack

بمتن ارخام رو بازى كردم فقط مى خواستم مشخصات سيستمتو دستم بياد يه چنتا بازى خوب بذارم
    مرسی
    اين منم

Facebook.com/milad.ansari

8. کاربران زیر از milad2000 به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

amirh.o.s (14/09/16)

داستان فوق العاده اى داره خودم به شخصه ديدم تو كارگاه هاى داستان نويسى ازش استفاده مى كنن به عنوان نمونه موفقAlan wake
    *the witcher3
    نسخه بعدى ويچر تا اخر سال ٢٠١٤ مياد احتمالا شاهد يه نسخه فوق العاده خواهيم بوداسمشمwild huntهست
    Saints rowهمه نسخه هاش خوبن ولى مشكل اخلاقى دارن
    Gone home بازى كلا خوبيه و داستانشم خوبه ولى خوب اسم در نكرد
    *The last of us بازيش خوبه ولى بازى نكردم فكر نكنم برا پى سى اومده باشه چون هر وقت دنبالش گشتم پيداش نكردم
    *Tomb raider خودم بازيش نكردم تاحالا شايد گرافيكش بالا باشه
    *Remember me من خوشم نيومد شايد شما خوشتون بياد داستانش خوبه
    Metro last nightبازى نكردم ولى خيلى محبوبه
    Plants vs. zombies يكش رو بيشتر دوز داشتم:دى
    *Thiefبد نيست ولى اگر تاحالا هيچ اساسينزى بازى نكردين چون اساسينزا خيلى بهترن
    Metal gearمگه قسمتى اش بوده كه بد باشه؟
    درمورد كال او و اينا من اطلاعاتى ندارم متاسفانه
    اينايى كه ستاره دارن شايد سخت تر بيان شايدم اجرا نشن
    متال گير خيلى خوبن حتى سرى هاى قديميش
    البته ستاره دارا رو هم يه بار از تو سايتا چك كنين

---------- Post added at 10:43 PM ---------- Previous post was at 10:33 PM ----------

Alan wake

OS: Windows Vista or Windows 7 (see below for Windows XP

------------------------------------------------------------------------------------------
    PROCESSOR: dual core :

AMD: Athlon X2 2.8GHz
    Intel: Core 2 Duo 2GHz

-----------------------------------------------------------------------------------------

RAM: ۲ GB
    FREE SPACE FOR INSTAL: ۸ GB

-----------------------------------------------------------------------------------------
    GRAPHICS: DirectX 10 compatible or later **** 512MB RAM

AMD: ATI Radeon 3650, 4450, 5550, 6450 or higher (per series)
    NVIDIA: GeForce 8600GT, 9500GT, GT120, GT430, GT520 (per series)

----------------------------------------------------------------------------------------

SOUND CARD: DirectX 9.0c compatible

---------- Post added at 10:46 PM ---------- Previous post was at 10:43 PM ----------

Thief
    Minimum System Requirements
    CPU: High-performance dual core CPU or quad core CPU
    RAM: 4 GB
    Graphics Card: AMD Radeon 4800 series / Nvidia GTS 250
    DirectX: DirectX 10
    HDD/SSD: 20 GB
    Recommended Specs
    CPU: AMD FX 8000 series or better / Intel i7 Quad Core CPU
    RAM: 4+ GB
    Graphics Card: AMD Radeon HD / R9 series or better / Nvidia GTX 660 series or better
    DirectX: DirectX 11
    ويرايش توسط amirh.o.s : 14/09/16 در ساعت 10:37 PM
    ......

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Legends of Iran :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    megahack

حافظه این سیستمو پر کردم 8 گیگ بزنم سیستم می پوکه دگه تازه باید برم یه هارد اکسترنال بگیرم یه ترا گفتن 250 هزار تومن اینا نمی دونم قیمتش چطوره. بذار یه چندتا بازی رو تموم کنم و حذفشون کنم تا بعد بازی کنم نظر بدم چطور بود.

دعوت نامه برای ثبت نام در بازی!
    .In the end there is no greater motivation than revenge. k

11. کاربران زیر از megahack به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

amirh.o.s (14/09/16)

مالك چرا اين انجمن بعضى لغاتو سانسور مى كنه؟
    يكيش
    هست(كال)

---------- Post added at 11:18 PM ---------- Previous post was at 10:52 PM ----------

اما بهترين بازى قرن به نظر من(از سال ١٩١١ تا ٢٠١١:دى) چيزى نيست جز....
    نظر من eldre scrolls skyrim هست كه ادم ازش خسته نمى شه و ادم حق انتخاب داره كه گرگينه بشه يا خون اشام و عملا يك زندگى مجزا در كامپيوتر يا كنسول خانگى شماست

---------- Post added at 11:22 PM ---------- Previous post was at 11:18 PM ----------

مورد بوده از ٤٨ساعت در طول دو روز، ٣٠ساعت بازى كرده اسكايريم رو، اون ١٨ساعت هم كامپيوترش داغ مى كرده و بعد اخرم سوخته وگرنه عين٤٨ساعت رو بازى مى كرده

---------- Post added at 11:28 PM ---------- Previous post was at 11:22 PM ----------

​هشدار:اگر مى خواهيد اسكايريم بازى كنيد، ابتدا با نزديكان خود خداحافظى كنيد، شايد تا چند ماه از شما خبرى در دنياى حقيقى وجود نداشته باشد(خود من تو اين مدت كه تو ايرپ نبودم:دى)
    هشدار ٢: اسكايريم تنها يك بازى نيست بعد از ٥ دقيقه در روح و جان شما رسوخ خواهد كرد
    هشدار ٣:براى خروج از دنياى اسكايريم، تنها راه پاك كردن بازى يا شكستن سى دى است.
    هشدار ٤:اگر در اسكايريم خون اشام شديد، ديگر راه بازگشتى براى شما وجود ندارد جامعه حقيقى بيرون از بازى هرگز يك خون اشام را در خود تحمل نخواهد كرد
    ......

13. کاربران زیر از amirh.o.s به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

megahack (14/09/16)

لامصب از این کارکترت توی اسکاریم هر کاری که بگی بر میاد

میری توی یک غاری که مثلا ماموریتتو انجام بدی و جونورا رو بکشی بعد میبینی دیگ رو آتیشه بعد میتونی بری آشپزی کنی

عابروی هرچی قهرمانه برده
    ما قلب دشمنانمان را زنده زنده در می آوریم

" (ع) MONTEZUMA"

MY NAME IS TUSKER THE EUROPE CONQUEROR

15. 3 کاربر زیر از rezaderaz برای این پست مفید تشکر کرده اند:

amirh.o.s (14/09/16),megahack (14/09/16),Persian General (14/09/17)

لا مصب زندگى موازيه

---------- Post added at 11:37 PM ---------- Previous post was at 11:34 PM ----------

شايعاتى مى گن كه ١٠ميليون دلار بابتش پول خرج شده الكى نيست كه
    نقد بازى سنتر:
    تجربه نشان داده است که انسان بعضا نمیتواند مشاهدات خود را بازگو کند. به طوری که حتی بهترین توصیفات و شرح صحنه‌ها نیز تاثیر چندانی در به تصویر کشیدن مشاهداتش ندارد. Skyrim مثال زنده‌ی چنین فضایی میباشد که بهترین توصیفات نیز نمیتواند بیانگر عظمت این بازی باشد.
    ......

17. کاربران زیر از amirh.o.s به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

megahack (14/09/16)