موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

صفحه 9 از 13 نخستنخست ... 7891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 121

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Legends of Iran :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    megahack

نقل قول نوشته اصلی توسط amirh.o.s نمایش پست ها
    تنها پيشرفت بازى اين بود كه اگه توپ تو دست دروازبان باشه،دروازه بان مى تونه حريفا رو اسكل كنه:دى

دعوت نامه برای ثبت نام در بازی!
    .In the end there is no greater motivation than revenge. k

2. 2 کاربر زیر از megahack برای این پست مفید تشکر کرده اند:

amirh.o.s (14/09/16),rmn.zzh (14/09/16)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Field.Marshal :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

اگه پيشنهادى دارين واسه اين جور بازيا بگين شما هم

---------- Post added at 12:31 PM ---------- Previous post was at 12:21 PM ----------

**** of duty:black ops Declassified
    نداى وظيفه: عمليات سياه:محرمانه(پى اس ويتا)
    بعد از موفقيت سرى بازى هاى كال آو ديوتى مخصوصا بلك اوپس، هواداران اين سرى كه پى اس ويتا داشتند خواستار توليد بازى براى اين كنسول شدند.اما بازى كه شاهدش بودند، نه تنها در خور نام كال آو ديوتى نبود بلكه حتى يك شوتر عصر جديد هم نبود.اين يك بازى فوق العاده ضعيف با هوش مصنوعى فوق العاده پايين بود. ضعف هاى اين بازى باعث شدن كه اين بازى از سايت هاى معتبر، نمره اى بالاتر از٣/١٠ نگيرد، يك افتضاح.گرافيك بد، داستان سمبل شده، گيم پلى ضعيف و هو مصنوعى فوق العاده پايين دشمنان كه گاهى با وجود ديدن دشمن(ما) هيچ كارى نمى كردند و صلح را به جنگ ترجيح مى دادند. اشتباه بزرگى كه در ساخت اين بازى وجود داشت، اين بود كه به جاى نظامى هاى واقعى از نيروهاى صلح طلب سازمان ملل استفاده شده بود

---------- Post added at 12:39 PM ---------- Previous post was at 12:31 PM ----------

بتمن:فرداى تاريك(dark tomarrow)
    يك بازى ضعيف كه براى ايكس باكس(اولين سرى كنسول ايكس باكس قبل از ٣٦٠) و گيم كيوب منتشر شد همين كه اين بازى براى پى اس ٢ منتشر نشد نشون مى ده كه چقدر شاهكار بوده، اگر دو تا گزينه داشتين:مردن و بازى كردن اين، از مردن نترسيد و شجاع باشيد بهتر از زجر كش شدنه:دى
    اين بازى موقعى ضعفش اشكاره كه بدونيم IGN بهش نمره فوق العاده ٢.٢/١٠ رو داد:دى يعنى از بازى حامى صلح قبلى هم بدتر:دى
    شايد براتون جالب باشه كه چرا اين بازى رو اينجا گذاشتم براى يافتن پاسخ به بازى هاى بتمن اورجينيس و بتمن آرخام سيتى مراجعه كنين مى فهمين اونا چقدر قشنگن و اين چى بوده،اين بازى پايان مشخصى هم نداره و خيلى گنگ تموم مى شه كلا نه داستان داشت نه گيم پلى نه گرافيك

---------- Post added at 12:44 PM ---------- Previous post was at 12:39 PM ----------

final fantasy:all the bravest
    خوب اين بازى كلا هيچى نداره فقط براى آى او اس منتشر شده
    اين هم نه داستانش به خوبى داستاناى سرى هاى قبلى فاينال فانتزيست نه گيم پلى اش.بزرگترين اشتباه سازندگان بازى پولى كردن اون در اپ استوربود طبيعتا كسى كه براى بازى پول مى ده انتظارى همچين مزخرفى رو نداره
    نمره اش در چند تا سايت به طور ميانگين ٢٥/١٠٠هست

---------- Post added at 12:51 PM ---------- Previous post was at 12:44 PM ----------

دارم دنبال اينجور بازيا مى گردم
    يه جا نظر سنجى بهترين داستان گذاشته اكثريت به فيفا راى دادن
    ......

4. 2 کاربر زیر از amirh.o.s برای این پست مفید تشکر کرده اند:

megahack (14/09/16),rmn.zzh (14/09/16)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Field.Marshal :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

مالك
    تام كلنسى هاوكس دو چى اونم خوبه؟؟
    ......

6. کاربران زیر از amirh.o.s به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

rmn.zzh (14/09/16)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Legends of Iran :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    megahack

والا بازی نکردم چون شنیدم میگن دو خوب نیستش اصلا، یه جاییش هم نقشه ایران هم داره انگار، اگر ازش تعریفی شنیده بودم تا الان بازیش کرده بودم ولی در کل ازش چیز خوبی نشنیدم.

دعوت نامه برای ثبت نام در بازی!
    .In the end there is no greater motivation than revenge. k

8. کاربران زیر از megahack به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

amirh.o.s (14/09/16)

مرسى
    چون تو ليستم بود پس خطش بزنم
    ......

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي God of War :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

این بازی
    bioshock:infinite
    چه کانفیگی میخواد؟؟؟؟؟؟؟؟

11. کاربران زیر از 11julius11 به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

amirh.o.s (14/09/16)

همون حداقل سيستم مورد نياز؟:دى

حداقل سیستم مورد نیاز:

Processor: Intel Core 2 DUO 2.4 GHz / AMD Athlon X2 2.7 GHz
    Memory: 2 GB
    Hard Drive: 20 GB free
    Video Card: DirectX10 Compatible ATI Radeon HD 3870 / NVIDIA 8800 GT / Intel HD 3000 Integrated Graphics
    Video Card Memory: 512 MB
    Sound Card: DirectX Compatible

سیستم پیشنهادی:
    Processor: Quad Core Processor
    Memory: 4 GB
    Hard Drive: 30 GB free
    Video Card: DirectX11 Compatible, AMD Radeon HD 6950 / NVIDIA GeForce GTX 560
    Video Card Memory: 1024 MB

فكر كنم xp رو پشتيبانى نمى كنه
    ......

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي God of War :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    MiladBlack

نقل قول نوشته اصلی توسط amirh.o.s نمایش پست ها
    مالك
    تام كلنسى هاوكس دو چى اونم خوبه؟؟
    من بازیش کردم. خیلی مسخرست. یعنی انگار فقط رفتی چندتا مپ دانلود کردی و باید فقط پرواز کنی بترکونی تموم کنی. حالا بماند که چون انتظار یه چیز خاص نسبت به هاوکس 1 داری در نتیجه خیلی زود از بازی دلسرد می شی. من خودم مثل مالک هاوکس 1 رو چندبار بازی کردم حتی آنلاینشم بازی کردم اما هاوکس 2 رو تموم نکرده پاکش کردم.
    پیشنهاد من بازیه آیس کامبت هستش. داستان خیلی جالبی داره. علاوه بر هواپیما تو بعضی مراحل کنترل هواپیمای بمب افکن و حتی هلیکوپتر آپاچی رو هم به دست می گیرین. ولی خوب سیستم کنترل پرواز بازی اونقدر آسونه که یه مقدار دست و پای آدم رو می بنده

---------- Post added at 03:58 PM ---------- Previous post was at 03:56 PM ----------

مالک بازی هایی رو که معرفی کردی همه رو انجام دادم اما نهایت سیستم من در حد همین بازی هاست. مثلا اساسینزکرید نسخه پرچم سیاه (دزدان دریایی) رو سیستم من باز نکرد
    اين منم

Facebook.com/milad.ansari

14. کاربران زیر از milad2000 به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

amirh.o.s (14/09/16)

پس هاوكس يك خوبه دمتون گرم برم بازى كنم

---------- Post added at 05:22 PM ---------- Previous post was at 05:21 PM ----------

بتمن آرخام چى؟اونو باز مى كنه؟؟
    ......

بازی استراتژیک در حد تیم ملی با حجم 2 گیگ براتون سراغ دارم

اسمشم اینه اگرم کسی خبر داره که ورژن جدیدش اومده اعلام کنه که ما هم دانلود کنیم

Storm Frontline Nation
    ما قلب دشمنانمان را زنده زنده در می آوریم

" (ع) MONTEZUMA"

MY NAME IS TUSKER THE EUROPE CONQUEROR

17. کاربران زیر از rezaderaz به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

amirh.o.s (14/09/16)