موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

Thumbs up راه اندازی دوباره وزارت رفاه

خوب سریع میرم سر اصل مطلب
    همون طور که میبینید خیلی از دوستان در بازی شات میزنن که تو رو به خدا کمک کن تا بتونم ولنس رو بالا ببرم.اکثرا کسانی هستند که زیر لول 20 هستند و متاسفانه با وجود این قیمت ها نمیتونند غذا مصرف کنن و ولنسشون رو بالا بیارن و در نتیجه به همین دیلیل هم به کشور صدمه میزنن و هم به کارخونه دارها و تولیداتمون از اینی که هست کمتر هم شده.و تولیداتمون جوابگوی مصرفمون نیست.
    تقاضا دارم که دولت محترم به کمک مجلس وزارت انحلال شده ی رفاه رو برای این دسته از عزیزان بازگشایی کنند
    حتی اگر مولتی ها هم استفاده کنن.سودش بیشتر از ضررش هست.
    کارخانه ی فود کیفیت 2 هم از قضا دولت داره.
    ممنون میشم نظراتتون رو بشنوم
    پروفایل بازی من:sharjadid

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1499597

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Legendary.Force :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

کلا مگه چند نفر زیر لول 20 داریم؟
    فکر نکنم تعدادشون اون قدری بشه که بخوایم تشکیلاتی راه بندازیم و بودجه ی آن چنانی بگیریم.
    دلیلش هم گوش ندادن به دستورات وزارت دفاعه.تو جنگی که اهمیت زیادی نداره و برای ما جنگ تمرینی محسوب میشه،میان هزینه میکنن و تا آخرین قطره ولنسشون میجنگن بی توجه به این که بعد باید با همین ولنس به کارشون ادامه بدن !
    البته حق هم دارن تو این 2 ماه اینقدر کم جنگ دیدن که کنترل کردن احساساتشون یکمی مشکله.
    فکر کنم تا چند روز دیگه که داشتن جنگ تمرینی تو ایران برای مردم عادی بشه،این مشکلات برطرف بشن.
    ويرايش توسط F.RevengeR : 10/10/12 در ساعت 08:54 PM

3. کاربران زیر از F.RevengeR به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

sadegh rezaei (11/10/08)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Commander :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    par30web

تا بحال هیچ وزارتی به اندازه وزارت رفاه پتانسیل بخور بخور نداشته!! به نظر من نبودنش از بودنش بهتره!!
    عجب... چاییتو بخور!!

5. 4 کاربر زیر از par30web برای این پست مفید تشکر کرده اند:

Ali Emami (10/10/12),aminrahmani (10/10/13),Ramsin Aghasi (10/10/12),sadegh rezaei (11/10/08)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي God of War :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

خودمون کمکشون می کنیم . مگه خرج جون بالا آوردن چقدره ؟؟
    کلا یک گلد هم نمی شه .

وزارت رفاه کلا جای سالمی نیست
    *
    خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر است

کارم از گریه گذشته است ، بدان میخندم

*

7. 3 کاربر زیر از Ali Emami برای این پست مفید تشکر کرده اند:

parsa.jomung (10/10/13),Ramsin Aghasi (10/10/12),sadegh rezaei (11/10/08)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Titan*** :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    dortyyy

وزارت رفاه نمیخواد همین وزارت اقتصاد یه روزنامه بزنه یک روز درمیون کسایی که نیاز دارن مراجعه کنن نهایتا

9. کاربران زیر از reza hosseini به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

sadegh rezaei (11/10/08)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

دو سه تا تازه وارد شاید نداشته باشیم اونا رو هم هرکسی دستشونو بگیره تا بیان بالا
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوست میداریم هر آنچه نیستیم و عشق میورزیم به هر آنچه نداریم.....
    امضاهای بعضیا را که می بینم یاد این جمله بالا میوفتم

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

همه کاربران ملزم به رعایت قوانین فروم هستند در صورت نقض قوانین ، بلادرنگ با کاربر خاطی برخورد خواهد شد برای مشاهده اطلاعیه مدیریت کلیک کنید

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

کسی بهتون توهین مستقیم یا غیر مستقیم کرد با فشار دگمه گزارش پست خلاف در زیر همون کامنت به ما اطلاع بدهید تا با شخص خاطی در اسرع وقت برخورد بشه

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Titan*** :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    j o k er

عزیزم قرار به کمک باشه که کل ملت الان مستحق هستند
    با این وضع اقتصاد مگه کاری میشه کرد
    در روزگار جهل ،شعور،خود جرم است

12. 2 کاربر زیر از fariborzz برای این پست مفید تشکر کرده اند:

aminrahmani (10/10/13),sadegh rezaei (11/10/08)

من امروز 7 تا کارگر داشتم که همه اسکیل 7 و 8 هستند و همه سلامتیشون زیر 60 هست.این رو کسی میتونه واسه من توجیه کنه؟؟؟
    من اونقدرا پول ندارم که بخوام به هر کسی که میاد توی کارخونم فود بدم تا سلامتیش رو بالا ببره

14. کاربران زیر از sharjadid به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

sadegh rezaei (11/10/08)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Lt.Colonel :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

یه راه حل ساده وجود داره اونم نصب بیمارستان هاست که فعلا به لطف ادمین عزیز تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاده .

گلایه هایی که کردم رو اکثر کارخونه دارها میان به من میکنن.نمیدونم مگه من چی کاره هستم؟؟؟
    حالا خود دانید
    اگر کسی فود میده به اینها بگه تا معرفیشون کنم بیان پیشش